Granada – Getafe 0:2 (kon.) | Almería – Rayo Vallecano 0:1 (kon.) | Real Betis – Elche 1:2 (kon.)
Valladolid – Sevilla 2:2 (kon.)
Real Betis
1:2 (1:2)
Elche CF
Neděle 20.10.2013, 19:00 • Estadio Benito Villamarín (Sevilla) • Španělská LaLiga

90+2
    Žlutou kartu dostává Manu Herrera (Elche CF).

86
    Střídání v týmu Elche CF: ze hřiště odchází Coro, přichází Richmond Boakye.

85
    Už to tak být nemuselo. Hostující Mantecón se řítil sám na bránu a tváří v tvář Sarovi trefuje pouze jeho nohu, která se v pravý moment vymrštila proti míči. Mohlo být rozhodnuto.

80
    Betis zahrával rohový kop a na centr Juanfrana si naběhl útočník Molina, jenže hlavičkoval pouze doprostřed brány, kde byl Herrera. Po hříchu to byla snad největší šance ve druhém poločase.

77
    Střídání v týmu Elche CF: ze hřiště odchází Javi Márquez, přichází Carlos Sánchez.

67
    Střídání v týmu Real Betis: ze hřiště odchází Salva Sevilla, přichází Cedrick.

62
    Žlutou kartu dostává Juanfran (Real Betis).

60
    Přichází právě teď. Autor prvního gólu jde do kabin, nahrazuje jej Mantecón.

58
    Střídání v týmu Real Betis: ze hřiště odchází Javier Matilla, přichází Joan Verdú.

47
    Hosté budou hrát celý druhý poločas v deseti. Po druhé žluté kartě je vyloučen Cisma a již putuje k nelibosti své a trenéra pod sprchy.

46
    Střídání v týmu Real Betis: ze hřiště odchází Javi Chica, přichází Chuli.

42
    Žlutou kartu dostává Salva Sevilla (Real Betis).

41
    Real Betis právě vstřelil branku!
    Povedla se dokonale. JORGE MOLINA dostal přesný centr na hlavičku, nikým ve vápně nebyl atakován a zamířil naprosto přesně do Herrerovy brány. A Real je zpět v kontaktu, velice důležitá branka na konci poločasu. Asistence: Salva Sevilla.

40
    Žlutou kartu dostává Alberto Botía (Elche CF).

34
    Elche právě vstřelilo branku!
    To jsou věci. Další brejk a znovu je z toho brejk. Hosté se dostali do šance pouze ve dvojici, ale zvládli celou situaci dokonale. Coro si udělal z obránců soupeře vyloženě dobrý den, počkal si na naběhnuvšího CHAVESE FIDELA a ten střelou po zemi poslal Sarovi další navštívenku. Asistence: Ferrán Coro.

29
    Je to tady. Z ničeho nic hosté udeřili. Předvedli takřka smrtící přečíslení a zadařilo se gólově. Z vůbec první šance a střely, tak otevírají skóre. MANUEL DEL MORAL si naběhl na přesný centr, který vyslal Cisma a pro hráče Elche už nebyl problém dostat míč do sítě. Asistence: Domingo Cisma.

24
    Další žlutá karta, začíná se nám to maličko hrotit. Hráči nedokáží udržet nervy na uzdě a teď zbytečně zajel Cisma do Moliny a je za to potrestán žlutým kartonkem.

23
    Žlutou kartu dostává Javier Matilla (Real Betis).

3
    Hned v úvodu zápasu inkasuje žlutou kartu domácí Amaya. Dle všeho to byla jeho čtvrtá, takže si v příštím zápase bude muset nuceně odpočinout.