Buffalo – Colorado 2:4 (kon.) | Montreal – Nashville 1:2 (kon.) | Tampa – Boston 0:5 (kon.)
Florida – Minnesota 2:1 (2:0 po s.n.) | New Jersey – NY Rangers 4:0 (kon.) | NY Islanders – Carolina 3:4 (kon.)
Washington – Columbus 4:1 (kon.) | Chicago – Toronto 3:1 (kon.) | Arizona – Detroit 5:2 (kon.)
San Jose – Calgary 6:3 (kon.) | Los Angeles – Dallas 5:2 (kon.)

3. Brad Marchand (03:40:17)

Třešničky na dortu v podobě vítězství přidal hned v 1. minutě 3. třetiny Thornton. Tukka Rask udržel čisté konto v zápase. Tampě to dnes nesedlo a odchází proto z dnešního duelu bez vstřelené branky.

60:00

59:39
    Zakázané uvolnění Tampy. Boston si už zřejmě nulu pohlídá.

59:10
    Bleskům už moc na vstřelení čestného gólu nezbývá.

58:01
    Poslední 2 minuty zápasu.

57:16
    Boston dělá vše pro to, aby Rask udržel čisté konto.

56:24

56:05
    Nyní se navíc domácí celek dostal do postavení mimo hru.

55:31
    Domácí kombinují, ale nestřílí.

54:24
    Ve stejný čas podrazil ještě Krejčí Hedmana a Blesky budou mít přesilovku.

54:24
    Další pěstní souboj, tentokrát mezi Iginlou (BOS) a Radko Gudasem (TB).

53:35
    Thompson (TB) a McQuaid (BOS) si to rozdali v pěstním souboji a odcházejí si odpočinout na trestnou lavici.

53:08
    Po střele Thorntona si na kotouč sáhl po delší době Lindback.

52:31
    Boston už nikam nepospíchá a spíše odevzdává kotouče domácím.

51:32
    Rask raději ponechal v rukavici kotouč po nahození Purcella.

50:29
    Tampa se snaží vynulovat alespoň nulu, ale zatím jejich střely míří mimo branku Raska.

48:39
    ANi teď po střele Stamkose se Blesky neradují z gólu.

47:26

Ondřej Jícha

Branky a nahrávky: 2. Krejčí (Lucic, Iginla), 25. McQuaid, 35. Bergeron (Eriksson, Smith), 36. Kelly (Marchand, Soderberg), 41. Thornton (Paille)

Tampa Bay Lightning: Bishop (41. Lindback) – Gudas, Carle, Hedman, Salo, Brewer, Šustr – St. Louis, Stamkos, Malone – Pánik, Filppula, Killorn – Purcell, Johnson, Palát – Crombeen, Thompson, Connolly
    Boston Bruins: Rask (Johnson) – Hamilton, Chára, Bartkowski, Seidenberg, Boychuk, Krug – Iginla, Krejčí, Lucic – Eriksson, Bergeron, Smith – Soderberg, Kelly, Marchand – Thornton, Campbell, Paille

Rozhodčí: Charom, Lee – Heyer, Racicot

Diváci: 18 512