Buffalo – Colorado 2:4 (kon.) | Montreal – Nashville 1:2 (kon.) | Tampa – Boston 0:5 (kon.)
Florida – Minnesota 2:1 (2:0 po s.n.) | New Jersey – NY Rangers 4:0 (kon.) | NY Islanders – Carolina 3:4 (kon.)
Washington – Columbus 4:1 (kon.) | Chicago – Toronto 3:1 (kon.) | Arizona – Detroit 5:2 (kon.)
San Jose – Calgary 6:3 (kon.) | Los Angeles – Dallas 5:2 (kon.)
New Jersey Devils
4:0 (2:0, 2:0, 0:0)
New York Rangers
Neděle 20.10.2013, 01:00 • Prudential Center, Newark • NHL

To je z tohoto utkání vše. Přeji Vám ničím nerušený zbytek noci a někdy opět u onlajnů z NHL na počtenou! (03:46:03)

Třetí třetina již nic důležitého nepřinesla. Ďáblové hráli, co potřebovali, a dovedli tak utkání k zaslouženému vítězství 4:0. Pro New Jersey je to vůbec první triumf v sezóně a bude zajímavé sledovat, zda to svěřence kouče Petera DeBoera nakopne k dalším úspěchům. Devils dnes výrazně pomohli i čeští hráči. Marek Židlický a Jaromír Jágr si připsali dvě asistence, na jeden gól nahrával také Rostislav Olesz, jenž v sestavě nahradil nemocného Patrika Eliáše.

59:51
    Kotouč v rohu za brankou Rangers a Cory Schneider tak dnes vychytá své první čisté konto v dresu NJ Devils.

59:21
    Tak domácí utkání v přesilovce nedohrají. Vyloučen je Loktionov, takže se hraje 4 na 4.

59:01
    Poslední minuta utkání.

58:45
    Po akci Loktionova se zblízka nedokázal prosadit Bernier. Bylo to ale i s přispěním faulu Zuccarella a Devils tak dohrají zápas v početní výhodě.

57:47
    Kotouč opustil hrací plochu, vhazuje se ve středovém kruhu.

57:28
    Harrold od modré nahodil puk na Lundqvista. Ten zasáhl a dvě a půl minuty před koncem přerušil hru.

56:54
    Fast byl před brankou v dobré pozici, ale špatně trefil kotouč.

55:47
    Hosté by rádi vstřelili alespoň čestný úspěch. Boyle se však mezi tyče netrefuje.

54:59
    Krásná individuální akce Adama Henriqua, které chybělo jen gólové vyústění. Útočník Ďáblů se z rohu dostal až před Lundqvista, kterého si roztáhl a měl před sebou částečně odkrytou branku. Lundqvist stačil holí tečovat mimo.

53:45
    Domácí v klidu ubránili snahu Richardse a Stepana a odpálili puk do bezpečí.

52:47
    Schneider si sáhl lapačkou pro střelu Richardse. Domácí brankář usiluje o čisté konto.

52:38
    John Moore zavážel kotouč do útočného pásma, někdo ze spoluhráčů mu však předčasně přejel do pásma – postavení mimo hru.

52:10
    Menší šarvátka před brankou Schneidera, ale vypadá to, že se vylučovat nebude. Následuje reklamní přestávka.

51:56
    Dominic Moore se nedostal až ke střele, dobrou defenzivní prací se prezentoval Marek Židlický.

Martin Augustin

Branky a nahrávky: 8. Loktionov (Volčenkov), 13. Henrique (Olesz, Jágr), 26. Ryder (Jágr, Židlický), 35. Zubrus (Salvador, Židlický)

New Jersey Devils: Schneider (Brodeur) – Židlický, Greene, Fayne, Salvador, Harrold, Volčenkov – Jágr, Henrique, Olesz – Ryder, Zajac, Tedenby – Zubrus, Loktionov, Josefson – Bernier, Gionta, Carter.
    New York Rangers: Lundqvist (Missiaen) – Girardi, McDonagh, Stralman, Staal, Falk, J. Moore – Richards, Brassard, Pyatt – Zuccarello, Stepan, Miller – Dorsett, Boyle, Pouliot – Fast, D. Moore, Powe.

Rozhodčí: Devorski, Meier – Driscoll, Nansen