Havířov – Třinec 3:1 (kon.) | Letňany – Kladno 3:4 (kon.) | Ústí n/L – HC Litvínov 3:5 (kon.)
Vítkovice – Zlín 1:6 (kon.) | Chomutov – HC Plzeň 5:3 (kon.) | Kometa Brno – Olomouc 4:3 (kon.)
Jihlava – Liberec 1:0 (2:1 po s.n.) | Písek – Pardubice 2:6 (kon.) | Hr. Králové – Č. Budějovice 4:5 (kon.)
Poruba 2011 – Vsetín 6:0 (kon.) | Sparta – K. Vary 6:4 (kon.) | Mladá Boleslav – Slavia 2:6 (kon.)
Piráti Chomutov
5:3 (1:2, 4:1, 0:0)
HC Plzeň 1929
Pondělí 21.10.2013, 17:30 • SD ARÉNA Chomutov • Extraliga staršího dorostu

V poslední třetině jsme branku neviděli. Po zasloužené druhé třetině, vyhrál Chomutov nad Plzní 1929 5:3. (19:36:51)

60:00

59:40
    Mohlo být rozhodnuto. Síly ale došly u branky Plzně.

59:10
    Chomutov vyhazuje.

58:49
    Hosté hrají powerplay.

58:48
    Kritická situace pro domácí. Michal Kozák – sekání.

58:26

58:00
    Posledních 120 sekund normální hrací doby.

57:40
    Piráti brání své dvoubrankové vedení v zápase. Plzeň má teď ohromný tlak na bránu.

56:53
    Domácí ubránili svého brankáře, do kterého zajeli dva hostující hráči po tvrdé střele od modré.

56:26
    Domácí do čtyř. Vyloučen Marcel Hlaváček – vysoká hůl.

55:40
    Domácí v přesilovce, až na několik slabých pokusů nic nevymysleli.

55:15
    Domácí se usadili v útočné třetině.

54:20
    Domácím mohl ujet hostující útočník, ale nezpracoval puk na červené čáře.

53:40
    Patrik Opava (PLZ) – vysoká hůl.

51:45
    Jakub Hierman lehčí střelou překvapil brankáře Plzně, který puk vyrazil jen tak tak lapačkou.

50:20
    Martin Strunz teď jemně tečoval puk před brankářem Štekrem a připravil mu horkou chvilku. Naštěstí pro hosty, puk pouze proskákal brankovištěm.

49:20
    Plzeň teď sevřela domácí Chomutov. Ten zahrál dvakrát na zakázané uvolnění.

Václav Mohelník

Branky a nahrávky: 13. Dufek (A. Macháček, Páleník), 22. Polák (Páleník, A. Macháček), 24. Wágner (Veselý, Dufek), 25. Toman (Kozák), 27. Wágner (Veselý) – 17. Stráský (Švarc), 20. Švarc (Stráský), 32. Vlček (Beneš)

Piráti Chomutov: Lukeš – Meliško, Páleník, Hlaváček, Hierman, Lidák, Kozák, Polák, A. Macháček, Kašpar, Adámek, Veselý, P. Macháček, Dufek, Toman, Wágner, Strunz, Rindoš.
    HC Plzeň 1929: Zeman (od 27. Štekr) – Polívka, Kaňák, Walter, Prokop, Ivanič, Pokorný, Starý, Kučera, Beneš, Švarc, Vlček, Krystl, Opava, Hajšman, Kokoška, Vracovský, Suchý, Zayml, Vavřička, Stráský.

Rozhodčí: Zubzanda – Hynek