Havířov – Třinec 3:1 (kon.) | Letňany – Kladno 3:4 (kon.) | Ústí n/L – HC Litvínov 3:5 (kon.)
Vítkovice – Zlín 1:6 (kon.) | Chomutov – HC Plzeň 5:3 (kon.) | Kometa Brno – Olomouc 4:3 (kon.)
Jihlava – Liberec 1:0 (2:1 po s.n.) | Písek – Pardubice 2:6 (kon.) | Hr. Králové – Č. Budějovice 4:5 (kon.)
Poruba 2011 – Vsetín 6:0 (kon.) | Sparta – K. Vary 6:4 (kon.) | Mladá Boleslav – Slavia 2:6 (kon.)
Piráti Chomutov
5:3 (1:2, 4:1, 0:0)
HC Plzeň 1929
Pondělí 21.10.2013, 17:30 • SD ARÉNA Chomutov • Extraliga staršího dorostu

V poslední třetině jsme branku neviděli. Po zasloužené druhé třetině, vyhrál Chomutov nad Plzní 1929 5:3. (19:36:51)

60:00

59:40
    Mohlo být rozhodnuto. Síly ale došly u branky Plzně.

59:10
    Chomutov vyhazuje.

58:49
    Hosté hrají powerplay.

58:48
    Kritická situace pro domácí. Michal Kozák – sekání.

58:26

58:00
    Posledních 120 sekund normální hrací doby.

57:40
    Piráti brání své dvoubrankové vedení v zápase. Plzeň má teď ohromný tlak na bránu.

56:53
    Domácí ubránili svého brankáře, do kterého zajeli dva hostující hráči po tvrdé střele od modré.

56:26
    Domácí do čtyř. Vyloučen Marcel Hlaváček – vysoká hůl.

55:40
    Domácí v přesilovce, až na několik slabých pokusů nic nevymysleli.

55:15
    Domácí se usadili v útočné třetině.

54:20
    Domácím mohl ujet hostující útočník, ale nezpracoval puk na červené čáře.

53:40
    Patrik Opava (PLZ) – vysoká hůl.

51:45
    Jakub Hierman lehčí střelou překvapil brankáře Plzně, který puk vyrazil jen tak tak lapačkou.

50:20
    Martin Strunz teď jemně tečoval puk před brankářem Štekrem a připravil mu horkou chvilku. Naštěstí pro hosty, puk pouze proskákal brankovištěm.

49:20
    Plzeň teď sevřela domácí Chomutov. Ten zahrál dvakrát na zakázané uvolnění.

46:40
    Domácí jeli do úniku dva na jednoho, ale nesehráli to dobře. Brankář si vše pohlídal a puk ukryl.

46:30
    Pokus Milana Švarce, který střílel bekhendem.

45:20
    Útočníci Chomutova zkoušejí střílet ze všech pozic. Nejvíce pokusů letí na Jonáše Štekra od modré čáry.

44:29
    Hosté zahráli na zakázané uvolnění.

42:08
    Pokus domácího Aleše Macháčka, skončil ve výstroji brankáře.

40:40
    Rychlý protiútok Plzně zhatil ofsajd.

40:13
    Hosté začali zakázaným uvolněním.

40:01

Viděli jsme velmi napínavou a zajímavou druhou třetinu, kde domácí otočili stav zápasu z 1:2 na 5:2. Branky ve druhé třetině vstřelili: Tom Polák, 2x František Wágner, Josef Toman – Lukáš Vlček. Poslední třetina začne v 19:06.

40:00

39:58
    Tomáš Kučera tečoval puk u branky Chomutova. Brankář si vše pohlídal.

39:00
    Poslední minuta druhé části.

38:51
    Zdálo se, že puk už je v brance Plzně, ale rozhodčí pouze nařizuje vhazování u hostující brány.

38:21
    Hostující brankář si počkal a puk vyrazil.

38:21
    Hostující hráč zalehl puk v brankovišti a rozhodčí nařizují trestné střílení.

38:20
    To není možný! Další tyč ze strany Chomutova!

37:25
    Hosté oslabení přežili bez úhony.

37:10
    Aleš Dufek dalším střelcem, který trefil hostující brankovou konstrukci!

36:57
    Povedená přesilová hra od Pirátů Chomutov, chybí pouze branka.

36:10
    Radek Veselý trefil levou tyč!

35:45
    Martin Strunz nebezpečně tečoval puk před brankářem, kterého následně černý projektil přeletěl.

35:25
    Jiří Stráský (PLZ) – podražení.

35:05
    Zakázané uvolnění na druhé straně.

34:23
    Hra se trochu uklidnila. Zakázané uvolnění hostů.

33:20
    Martin Beneš (PLZ) trefuje pravou tyč!

32:50
    Teď vidíme šance na obou stranách.

31:34
    Plzeň právě vstřelila branku!
    LUKÁŠ VLČEK se prodral před domácí bránu a bekhendovou střelou mezi betony, snížil na rozdíl jediné branky. Asistence: Martin Beneš.

31:07
    Josef Toman z pravé strany, trefuje také horní tyčku.

29:20
    Domácí trefují horní tyč plzeňské brány!

29:04
    Nenápadná střela Marcela Hlaváčka.

28:35
    Piráti teď nepustí hosty, ani z jejich obranné třetiny.

Ve stejný čas střídaní brankářů u hostující Plzně. Odchází Adam Zeman a do branky se trousí Jonáš Štekr.

26:28
    Piráti právě vstřelili branku!
    Stejná situace a stejná strana. Úspěšným střelcem nad betony Adama Zemana je FRANTIŠEK WÁGNER. Asistence: Radek Veselý.

26:20
    Jakub Vavřička nepřihrál dobře, je z toho protiútok domácích.

24:59
    Sám na brankáře uháněl JOSEF TOMAN a byl úspěšný! Puk se po zásahu brankáře překulil, až do brány. Asistence: Michal Kozák.

24:50
    Filip Suchý minul před domácí bránou. Mohlo být vyrovnáno.

23:55
    Domácí si teď málem dvakrát sami vstřelili branku, když se odrazil puk od bruslí domácích obránců.

Oddechový čas pro hosty.

23:02
    Domácí přidávají v rychlém sledu druhý gól. Těsně nad betonem propálil Zemana, domácí FRANTIŠEK WÁGNER. Asistence: Radek Veselý a Aleš Dufek

22:50
    Domácí jsou pochopitelně na koni a diktují teď hru.

21:38
    Bleskově využitá přesilová hra. Vyrovnávací branku si připisuje TOM POLÁK, který doklepával puk za brankářem do brány. Asistence: Jan Páleník a Aleš Macháček.

21:18
    Vyloučen hostů. Jiří Stráský – hrubost.

20:01

Po první třetině vede Plzeň v Chomutově 1:2. Branky vstřelili Aleš Dufek – Tomáš Vracovský a Milan Švarc. Druhá třetina začne přibližně v 18:15.

20:00

19:55
    Domácí se pokoušeli zakončit, ale zahráli úmyslný ofsajd.

19:02
    Hosté otáčejí skóre utkání. Vedoucí branku Plzně vstřelil MILAN ŠVARC. Asistence: Jiří Stráský.

18:35
    Chybu domácí obrany nedokázal využít Filip Suchý, který byl sám před brankářem!

17:25
    V dobré šanci Radek Veselý, ale puk mu na poslední chvíli sjel z hole,

16:01
    Hosté se přeci jenom radují. Milan Švarc nahrál puk přes brankoviště a na druhé straně nekompromisně zakončil do brány JIŘÍ STRÁSKÝ. Asistence: Tomáš Švarc.

15:55

15:20
    Piráti opět zastavili akci Plzně.

14:40
    Domácí se brání výborně. Plzeň se nemůže dostat do pásma.

13:55
    Martin Beneš (PLZ) poslal puk před brankoviště, kde udělal zmatek. Nakonec Piráti vyhazují.

13:44
    Jan Páleník (CHM) – sekání. Hosté mají první přesilovou hru v zápase.

13:20
    Pokus Jana Páleníka, který se pokoušel překonat hostujícího brankáře lobem od červené čáry. Neúspěšně.

12:03
    Kombinace na jeden dotek, až do hostující sítě. Prvním střelcem utkání je ALEŠ DUFEK. Asistence: Aleš Macháček a Jan Páleník.

11:30
    Domácí se hnali do přečíslení tři na dva, ale kotouč se zamotal Pirátům pod nohy.

10:00
    Nepřesnosti na obou stranách.

09:02
    Zakázané uvolnění hostů.

08:50
    Plzeň se osvobozuje a přebírá puk na své hole.

08:30
    Chomutov opět v útočné třetině.

07:30
    Jan Páleník (CHM) střílel od modré, ale střela byla zblokovaná.

07:08
    Plzeň zahrála na zakázané uvolnění.

06:31
    Přerušení po střele Aleše Dufka, do Zemana v brance Plzně.

05:40
    Hraje se ve velmi rychlém tempu. Zatím se přerušovalo pouze dvakrát.

04:00
    Jakub Vavřička (PLZ) netrefil prázdnou bránu před sebou poté, co se k němu odrazil kotouč od brankáře Lukeše.

03:05
    Aleš Macháček zkoušel střelu z otočky. Ta se mu nepovedla.

02:30
    Hra se zatím nepřerušovala. Šance zatím žádné nevidíme.

01:30
    Marcel Hlaváček prvním hráčem domácích, který vyzkoušel hostujícího brankáře.

00:01
    Úvodní vhazování, pro Plzeň.

00:01

Piráti Chomutov: Danylec (Lukeš) – Meliško, Páleník, Hlaváček, Hierman, Lidák, Kozák, Polák, A. Macháček, Kašpar, Adámek, Veselý, P. Macháček, Dufek, Toman, Wágner, Strunz, Rindoš.

HC Plzeň 1929: Štekr (Zeman) – Polívka, Kaňák, Walter, Prokop, Ivanič, Pokorný, Starý, Kučera, Beneš, Švarc, Vlček, Krystl, Opava, Hajšman, Kokoška, Vracovský, Suchý, Zayml, Vavřička, Stránský..

Dobrý den z Chomutova. Dnešním soupeřem Pirátů bude západočeská Plzeň, která se nachází pouze o jednu příčku nad svým dnešním soupeřem.

První vzájemný zápas Chomutov prohrál na domácím ledě 3:5.

Uvidíme, jak si Plzeň a Chomutov povedou tentokrát.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:30.

Václav Mohelník

Branky a nahrávky: 13. Dufek (A. Macháček, Páleník), 22. Polák (Páleník, A. Macháček), 24. Wágner (Veselý, Dufek), 25. Toman (Kozák), 27. Wágner (Veselý) – 17. Stráský (Švarc), 20. Švarc (Stráský), 32. Vlček (Beneš)

Piráti Chomutov: Lukeš – Meliško, Páleník, Hlaváček, Hierman, Lidák, Kozák, Polák, A. Macháček, Kašpar, Adámek, Veselý, P. Macháček, Dufek, Toman, Wágner, Strunz, Rindoš.
    HC Plzeň 1929: Zeman (od 27. Štekr) – Polívka, Kaňák, Walter, Prokop, Ivanič, Pokorný, Starý, Kučera, Beneš, Švarc, Vlček, Krystl, Opava, Hajšman, Kokoška, Vracovský, Suchý, Zayml, Vavřička, Stráský.

Rozhodčí: Zubzanda – Hynek