Havířov – Třinec 3:1 (kon.) | Letňany – Kladno 3:4 (kon.) | Ústí n/L – HC Litvínov 3:5 (kon.)
Vítkovice – Zlín 1:6 (kon.) | Chomutov – HC Plzeň 5:3 (kon.) | Kometa Brno – Olomouc 4:3 (kon.)
Jihlava – Liberec 1:0 (2:1 po s.n.) | Písek – Pardubice 2:6 (kon.) | Hr. Králové – Č. Budějovice 4:5 (kon.)
Poruba 2011 – Vsetín 6:0 (kon.) | Sparta – K. Vary 6:4 (kon.) | Mladá Boleslav – Slavia 2:6 (kon.)
po s.n. (2:1)
HC Dukla Jihlava
1:0 (0:0, 0:0, 0:0 - 0:0)
Bílí Tygři Liberec
Pondělí 21.10.2013, 18:00Extraliga staršího dorostu

Domácí nakonec vyhrávají duel proti Liberci 1:0. Děkujeme za sledování dnešního online přenosu a přejeme hezký zbytek večera.

Albert Janele nedokázal kličku dovést do konce. Dukla tedy vyhrává samostatné nájezdy.

JIŘÍ ONDRÁČEK se prosazuje dnes i podruhé.

Jiřímu Bambulovi se také nepovedlo nájezd proměnit.

Král trefil pouze beton Brože.

JIŘÍ ONDRÁČEK proměňuje nájezd, když přehodil beton Hosnedla – 1:1

Radku Šírovi se nepodařilo oblafnout jihlavského gólmana – 1:0

Daniel Kolouch těsně přehodil bránu – 1:0

ALBERT JANELE trefil mezírku mezi betony Brože – 1:0.

První nájezd pojede Janele.

Samostatné nájezdy začínají.

Ani dalších pět minut v rámci prodloužení nestačilo k změně skóre, budou tedy na závěr dnešního zápasu odehrány samostatné nájezdy.

65:00
    Prodloužení skončilo.

64:38
    Ondráček zkoušel nahodit kotouč do útočného pásma, gólman Tygrů však ukryl kotouč do lapačky.

64:01
    Pospíchal trefil od modré Hosnedla, za brankovou čáru ovšem puk nepropadl.

63:45
    Na druhé straně prověřil Brože Lakatos, gólman však měl dobrý výhled a ukryl kotouč do lapačky.

63:12
    Nováček obdržel puk za modrou čárou od Valy, bránu ovšem těsně minul.

62:33
    Hned po buly ukrývá raději Hosnedl puk do lapačky.

62:29
    Hosté nepřesně přihrávají až na zakázané uvolnění.

61:33
    Hra je přerušena z důvodu posunuté brány domácího týmu.

60:54
    Husa se ocitl sám před Brožem u levé tyčky, bránu však těsně minul.

60:01

Ani jednomu týmu se zatím nepodařilo po šedesáti minutách změnit stav. Za několik okamžiků tedy bude následovat pětiminutové prodloužení. Pokud ani to nerozhodne, tak budou na řadě samostatné nájezdyl

60:00

59:51
    Brož ukrývá kotouč po střele Krále. A vypadá to, že se nejspíše bude prodlužovat vzhledem k bezgólovému stavu.

59:04
    Střelu z kruhu od Gecka ukrývá Brož do lapačky.

57:49
    Bambula střílel od modré, ovšem trefil pouze rameno Hosnedla.

56:52
    Hra byla přerušena z důvodu přihrávky rukou.

56:11
    Nováček jel na Hosnedla společně s dalšími třemi obránci hostů, všechny tři však od puku neudržel a nedostal se do zakončení.

55:22
    Hosnedl opět raději ukrývá puk, tentokrát po nepřesné přihrávce ve středním pásmu.

54:48
    Peschout střílí na Hosnedla z mezikruží, ten raději puk ukrývá do lapačky.

54:34
    Dukla byla přerušena v útoku ofsajdem.

53:59
    Janele střílí z mezikruží vysoko nad bránu jihlavských. Domácí následně nepřesně rozehrávají až na zakázané uvolnění.

52:35
    Od modré střílí Hylena, po teči Šíra však ukrývá Brož kotouč do lapačky.

50:46
    Kolouch nahazoval ze středního pásma, Hosnedl ale raději ukryl kotouč do lapačky.

49:03
    Domácí tentokrát nepřesně přihrávají na zakázané uvolnění.

48:05
    Vala střílí na bránu hostů, ovšem těsně minul.

47:08
    Od modré střílí Běhula, ovšem těsně vedle. Hra se nyní oproti předchozím dvěma třetinám zrychlila.

46:20

44:47
    Král střílí na Brože z kruhu, když na něj najíždí úplně sám, trefil však pouze vyrážečku jihlavského gólmana.

43:15

42:24
    Lakatoš střílí z kruhu na Brože, ovšem trefuje pouze beton.

41:15
    Jihlavští hráči jsou opět vyloučeni za příliš mnoho hráčů na ledě. Trest odjíždí odpykat Tomáš Kochánek.

40:01

Další třetina začne přibližně v 19:30.

40:00

38:56
    Kolouch zkoušel trefit bránu Hosnedla, ovšem puk doletěl pouze k Běhulovi stojícímu před ním.

37:18
    Střela Valy skončila v Hosnedlově lapačce.

36:55

36:41
    Hostům však ani druhá přesilovka téměř za sebou nestačila ke změně stavu. Domácí jsou už v plném počtu.

34:41
    Za domácí Jihlavu odjíždí na dvě minuty David Hubert (JIH) za hru v šesti.

34:22

33:08

32:22
    Na trestnou lavici odjíždí Tomáš Kochánek (JIH) na dvě minuty za hákování.

31:57
    Gecko jel na bránu s Lakatošem, přihrávka na něj se mu ovšem nepodařila.

30:42
    Na druhé straně střílí Nováček, ten ale také nedostal puk do brány.

30:28
    Babec se po sólové akci pokoušel zakončit, ovšem neúspěšně.

29:07

28:34
    Další střelu, tentokrát od Svitáka, ukrývá raději Brož do lapačky.

28:00
    Vyrážečku Brože trefil Lakatoš při střele od modré.

27:01
    Útok hostů byl zastaven ofsajdem.

26:17
    Několik dorážek teď padlo před bránou Hosnedla, ovšem ani jedna nebyla úspěšná.

23:25
    Nahození Pospíchala od modré ukrývá gólman hostů raději v lapačce.

22:09
    Port střílel na Hosnedla a následně ještě dorážel Hubert, ovšem bránu těsně minul.

20:23
    Pospíchal střílí od modré na Hosnedla, kotouč ale zůstal pouze pod betonem brankáře.

20:01

Další třetina začne přibližně v 18:45.

20:00

19:34
    Na trestnou lavici odjíždí opět hráč Liberce. Tentokrát to je Tomáš Havlín na pět minuty za zásah do oblasti hlavy a krku + osobní trest do konce zápasu.

18:35
    Pilař dostal přihrávku před bránou, vystřelit už ale nezvládl.

17:28
    Hylena nahrával před bránu téměř samotnému Svitákovi, ten však puk minul.

16:00

15:43
    Domácí zatím nedostali moc příležitostí ke změně stavu. Naopak na druhé straně střílí Gecko a ještě doráží Král, ovšem beton Brože byl na správném místě.

14:00
    Na trestnou lavici odjel Michael Klinger (LIB) na dvě minuty za zdržování hry. Domácí tedy mají příležitost k prvnímu střelenému gólu v tomto zápase.

13:11
    A na druhé straně nyní ukrývá puk do lapačky Hosnedl po střele Nováčka.

12:03
    Gecko už se chystal ke střele, ovšem při přihrávce se nalézal v ofsajdu.

10:30
    Sviták prověřil z mezikruží jihlavského brankáře, bránu ale těsně minul.

09:50
    Solenský zkoušel před Brožem kličku, ovšem nepodařilo se mu v závěru zachytit kotouč a nakonec tedy jihlavskou bránu neohrozil.

08:18
    Pilař zkoušel střelu mezi dvěma obránci Dukly, ovšem těsně minul.

07:02
    Kolouch se pokoušel nahrávat spoluhráči, ovšem po teči puk skončil v ochranné síti.

06:01
    Král se ocitl sám s pukem před Brožem, bránu však těsně minul.

05:29
    Vala střílí na gólmana Liberce z kruhu, trefil ale pouze lapačku Hosnedla.

04:29
    Janele přihrával před Brožem při situaci dva na jednoho Hylenovi, tomu se však nepodařilo přihrávku zpracovat.

02:57
    Král vystřelil z kruhu na Brože, trefil však pouze betony domácího brankáře.

02:18
    Jihlavské hráče přerušil při útoku ofsajd.

00:39
    Liberečtí se dostávají do prostoru před Brožem, střela Havlína od modré ovšem letí pouze na jihlavského Valu.

00:01

HC Dukla Jihlava: Brož (Vacek) – Port, Půža, Kochánek, Pospíchal, Klofáč, Mandát – Kolouch, Vala, Nováček – Bambula, Ondráček, Balaštík – Hubert, Peschout, Hoskovec – Dörrer

Bílí Tygři Liberec: Hosnedl (Stezka) – Klinger, Divila, Běhula, Tržický, Havlín, Husa, Mečíř – Gecko, Pilař, Král – Šír, Lakatoš, Solenský – Hylena, Janele, Sviták – Babec

Rozhodčí: Blecha – Polák, Rampír.

Vítejte u dnešního online přenosu z Horáckého zimního stadionu. Dnes se na jihlavském ledě představí starší dorostenci Dukly Jihlava proti Bílým Tygrům z Liberce. Podaří se jihlavským mladíkům porazit tabulkově lepší Liberec? Utkání začíná v 18:00.