Bayern U19 – Plzeň U19 4:0 (kon.)
Bayern München U19
4:0 (3:0)
FC Viktoria Plzeň U19
Středa 23.10.2013, 15:00 • Städtischesstadion, Mnichov, Spolková republika Německo • UEFA Youth League

Bayern ve druhém poločase upravil skóre na 4:0, z pokutového kopu se zasloužil o čtvrtý přesný zásah domácích Daniel Hägler. Plzeň dohrávala druhý poločas od 83. minuty v deseti, neboť druhou žlutou kartu v zápase obdržel Jiří Piroch.

Z Mnichova je to ode mě pro dnešek vše, těším se na počtenou opět někdy příště. Zdeněk Kamínek ml. (17:11:36)

Statistiky utkání:

Branky: 11. Markoutz, 25. Hingerl, 41. Hingerl, 89. Hägler z penalty.
    ŽK: 66. Piroch, 69. Kratochvíl, 89. Šíša (všichni PLZ).
    ČK: 83. Piroch (PLZ).
    Střely na branku: 17:2.
    Ofsajdy: 0:3.
    Rohové kopy: 6:4.

90+3
    Střelecké štěstí zkoušel Pohl a znovu Markoutz, český gólman pozorný.

90+2
    Šiman si připisuje zákrok proti Markoutzovi.

89
    Bayern právě vstřelil branku!
    Autorem branky je DANIEL HÄGLER, jenž se z penalty nemýlil.

89
    Marek Šíša (PLZ) inkasoval žlutou kartu za faul na Daniela Häglera, následuje pokutový kop.

89
    Za faul Marka Šíši byla nařízena penalta.

88
    Seferings nemířil přesně.

87
    Hrdlička bude zahrávat rohový kop Plzně.

86
    Šiman kryje ránu Markoutze.

83
    Plzeň bude dohrávat v deseti! Jiří Piroch (PLZ) obdržel za faul na Olivera Markoutze žlutou kartu, a protože byla pro výše jmenovaného hráče druhá v dnešním utkání, odesílá rozhodčí Jiřího Pirocha červenou kartou předčasně do sprch.

81
    Na opačné straně si počínal nedovoleně Piroch, jenž za hranicemi regulí zastavil Hingerla.

80
    Basta fauloval střídajícího Glazera.

79
    Třetí střídání Západočechů. Příležitost zahrát si dostane místo Ondřeje Rumla Tomáš Glazer.

76
    Hägler na plzeňského hájce svatyně nevyzrál.

75
    Ruml odstavuje od míče proti pravidlům Häglera.

73
    Markoutz minul.

71
    Třetí střídání Mnichova. Trenér Mac Kienle stahuje ze hřiště Michaela Eberweina, místo kterého přichází Simon Seferings.

Zdeněk Kamínek ml.

Branky: 11. Markoutz, 25. Hingerl, 41. Hingerl, 89. Hägler (pen.)

Karty:   66. Piroch (PLZ19), 69. Kratochvíl (PLZ19), 89. Šíša (PLZ19)   83. Piroch (PLZ19)

Bayern München U19: Husic – Günzel (65. Pohl), Leo, Gaudiono, Oikonomou (65. Šimić) – Hingerl, Puchegger – Hägler, Eberwein (71. Seferings), Markoutz, Basta. Trenér: Marc Kienle.
    Náhradníci: Nothhaft – Dussler, Seferings, Pohl, Šimić, Scholl, Pantović.

FC Viktoria Plzeň U19: Šiman – Medveděv, Brožík, Piroch, Jakirović (46. Lešek) – A. Král (57. Polom), Kratochvíl – Šíša, J. Doležal, Ruml (79. Glazer) – Hrdlička. Trenér: Jiří Žilák.
    Náhradníci: Juriši – Denk, Lešek, Glazer, Sýs, Provod, Polom.

Rozhodčí: Direktorenko – Gudermanis, Platonovs (všichni Lotyšsko); čtvrtý rozhodčí: Robert Kempter (Spolková republika Německo)

Diváci: z technických důvodů není k dispozici