Nantes – Lille 0:1 (kon.)
FC Nantes
0:1 (0:1)
Lille OSC
Pátek 25.10.2013, 20:30 • Stade de la Beaujoire - Louis Fonteneau, Nantes • Francouzská Ligue 1 Uber Eats

To je ode mne pro dnešek vše, přeji příjemně strávený večer a u dalších sportovních událostí napočtenou. (22:28:55)

Červené karty: 1 – 0

Je dobojováno. Ač se Nantes ve druhém poločase snažilo o vyrovnání, tak zkušený celek hostí si vedení pohlídal a získal do tabulky další 3 body. Domácí se za svůj výkon nemusí stydět, rozhodně má v dalším průběhu sezóny na čem stavět.

90+7
    Pro centrovaný míč si došel brankář Lille a ukryl jej do svých rukavic.

90+6
    Už se hraje 2 minuty přes nastavený čas. Domácí budou mít ještě možnost standardní situace asi ze 40 metrů.

90+6
    Tak přece jen byl žlutou oceněn Pape Souaré.

90+5
    Obešlo se to bez karet. Hra pokračuje dále.

90+4
    Sissokho předvedl výborný obranný zákrok před Souarém, kterému se nechce vstávat z trávníku. Sissokho mu chtěl pomoci za čáru, ale to se nelíbilo hráčům Lille a strhla se mela.

90+3
    Již probíhá třetí minuta nastavení a domácí trenér žene své ovečky směrem k Enyeamovi.

90+1
    Nastaveny budou 4 minuty.

90+1
    A vzápětí i Florenta Balmonta na poslední minuty vymění na trávníku Jonathan Delaplace.

90+1
    Taktické střídání Lille. Salomona Kaloua nahrazuje Tulio De Melo.

90
    Další roh po zásahu Bérii.

90
    Probíhá poslední minuta vymezená pro normální hrací dobu. S míčem na svých kopačkách hrají borci z Lille.

89
    Hra se přelévá ze strany na stranu, jen chybí přesnější zakončení.

88
    Domácí však míč získali a rychle přešli až do vápna soupeře. A jen zákrok hostujícího brankáře jim zkazil radost.

87
    Útok Lille vede Salomon Kalou, skončil u rohového praporku, což hostům stačí. Zatím zdržují hru.

85
    Domácí to i v deseti nevzdávají. Rozehnal zachránil hosty před Đorđevićem, který by hlavičkoval do branky.