Nigérie – Irák 5:0 (kon.) | Švédsko – Mexiko 0:1 (kon.) | Argentina – Kanada 3:0 (kon.)
Rakousko – Írán 0:1 (kon.)
Rakousko
0:1 (0:1)
Írán
Pátek 25.10.2013, 18:00 • Bin Zayed Stadium, Al Ain City • Mistrovství světa U17

Ještě bych chtěl poděkovat svému kamarádovi Martinu Chouňovi, který za mě na pár minut převzal onlajn, v důsledku řádění přírody. :)

To už je pro dnešek ze 3. zápasu Mistrovství světa hráčů do 17 let skupiny E ode mě vše. Přeji příjemný zbytek večera a těším se Vás zase u nějakého dalšího onlajnu – na počtenou! (20:04:59)

Držení míče: 54% – 46%

Díky této výhře si Íránci pojistili druhé místo, naopak Rakousko končí s jedinou remízou a tím pádem s jediným bodem na posledním místě tabulky a do dalších bojů Mistrovství světa už nezasáhne. Druhý zápas v této skupině (Argentina – Kanada) skončila v poměru 3:0. Přímo postupujícími z této skupiny tak jsou Argentinci a Íránci.

Ve druhém poločase byli Rakušané rozhodně vyrovnanějším soupeřem, než v první půli, ale i přesto nedokázali skórovat a Íránci se tak radují z výhry 0:1, kterou vstřelil ve 36. minutě Seyyedi. Největší šance Rakouska přišla v 19. minutě, kdy z přímého kopu trefil Frbic břevno!

90+3
    Jafari se řítil sám na Schlagera, který jeho pokusil vykopl nohou. Následnou dorážku od Gholizadeha už chytat nemusel, jeho střela letěla nad branku.

90+2
    Ezatolahi měl jednu z posledních šanci Íránu vstřelit ještě další branku. Jeho hlavička směřovala vedle pravé tyče.

90+1
    Endlicherova polostřela doplachtila až do vápna soupeře, kde se stala snadnou kořístí Aminiho.

90+1
    Praporek pomezního zastavuje útok Íránců.

90
    Zápas je nastaven o 3 minuty nad rámec řádné hrací doby.

89
    Po kontaktu s Hazamim se na zem skácel Peric.

88
    Tentokráte přišel faul ze strany Rakouských mladíků.

88
    Íránci se dostali ve vápně soupeře úplně náhodně k míči, když se míč několikrát odrazil od nohou soupeřů. Míč byl neposlušný i na kopačkách hostů a Rakušané mohou založit útok.

87
    Ezatolahi sice svůj pád dosti přifilmoval, ale rozhodčí mu to uvěřil. Volný kop od vlastní branky mají Íránci.

85
    Rakušané se z rohu snažili ohrozit branku hostů. Moc jim nechybělo a míč by do branky opravdu zapadl.

84
    Tím hráčem, který ležel na zemi, byl Mazoum, kterého raději trenér ihned poté stahuje a do hry posílá zcela čerstvého Gholizadeha.

83
    Íránci v rámci fair play vrátili míč domácím.

82
    Na zemi zůstává ležet znovu některý z Íránských hráčů. Je odnášen na nosítkách do zámezí.

82
    Na hřišti to vypadá spíše jak na jatkách než na fotbale. Každý se válí a rozhodčí dělá, jakoby nic neviděl.