0:1 (0:1)
Academica de Coimbra
Pátek 25.10.2013, 21:15Portugalská Primeira Liga

Ode mne je to pro dnešek vše, přeji Vám dobrou noc a těším se u dalších onlajn přenosů. (23:10:13)

A je dobojováno! I přes jasnou převahu domácích nám druhý poločas branku nepřinesl, a tak Coimbra dnes vítězí 0:1. Díky těmto třem bodům se odpoutá ode dna a pro tuto chvíli se posune na 10. pozici před Marítimo. Naopak Braga bude i nadále klesat tabulkou poté, co již potřetí za sebou nedokázali vyhrát.

90+3
    Míč je daleko od branky Ricarda, dnes se již pravděpodobně nic nestane.

90+3
    Hosté celý zápas dobře brání, z tribun se ozývá pískot.

90+1
    První minuta nastavení je pryč, domácí nastěhováni před brankou Coimbry.

90
    Hlavní rozhodčí nastaví ještě tři minutky nad rámec hrací doby.

88
    Naposledy střídá hostující lavička, v rámci taktické změny odchází China, místo něj si zahraje Halliche.

87
    Ten ale pro Bragu nijak zdárně nedopadl. Domácí mají posledních zhruba 6-7 minut.

86
    Šance pro Bragu v podobě rohového kopu.

85
    Protiútok hostů zakončil nad branku Cleyton.

84
    Abdi se provinil útočným faulem. U míče je tak znovu Braga.

83
    Tak nakonec to byl João Real, který je teď již za postranní čarou.

82
    Na trávníku leží jeden z hostujících fotbalistů a zřejmě bude potřebovat ošetření.

81
    Poslední změna v červeném dresu, Dabo má pro dnešek odpracováno, na poslední minutky si zahraje Agra.

80
    Tentokrát se již Pardo do vápna dostal, nakonec z toho bylo i zakončení, byl ale již dosti z úhlu, proto jeho střela nenadělala moc velké trable.

79
    Výborná obranná práce Chiny, který nepustil Parda do pokutového území.

77
    Dlouhý odkop sbírá do náruče Eduardo.

76
    Coimbra se vydala směrem kupředu, výsledkem toho byla dosti nebezpečná střela Cleytona, která ale nakonec svůj cíl minula.