Boston – New Jersey 3:4 (kon.) | Toronto – Pittsburgh 4:1 (kon.) | Detroit – NY Rangers 2:3 (po pr.)
Tampa – Buffalo 3:2 (kon.) | NY Islanders – Philadelphia 2:5 (kon.) | Dallas – Winnipeg 1:2 (0:1 po s.n.)
Montreal – San Jose 0:2 (kon.) | Chicago – Minnesota 3:5 (kon.) | Nashville – St. Louis 1:6 (kon.)
Calgary – Washington 5:2 (kon.) | Ottawa – San Jose 2:5 (kon.) | Florida – Tampa 3:4 (1:2 po s.n.)
Columbus – Anaheim 3:4 (kon.)
Boston Bruins
3:4 (3:1, 0:1, 0:2)
New Jersey Devils
Neděle 27.10.2013, 01:00 • TD Garden, Boston • NHL

To je z dnešního onlajn přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou. (08:40:56)

Marek ŽIDLICKÝ (NJD) 1+0, 2 střely, čas na ledě 21:58

Dnešní utkání ztratil Boston díky vlastní nedisciplinovanosti v posledních minutách třetí třetiny, kdy nejprve Židlický v 59. minutě vyrovnal a vítězný gól vstřelil v poslední minutě Greene.

59:32
    Domácí to zkouší v šesti proti pětí, ale už zbývá hodně málo času.

59:15
    Devils právě vstřelili branku!
    Tak to je něco! ANDY GREENE dostává Devils do vedení střelou z levé strany, Bruins hráli stále v oslabení, tentokrát již ve čtyřech, ale hosté využívají i tuto přesilovou hru! Asistence: Damien Brunner, Jaromír Jágr.

58:52
    MAREK ŽIDLICKÝ napřáhl na modré a přesnou střelou překonává Raska, Devils se dokázali dostat ze stavu 1:3 na 3:3 a utkání tak zřejmě bude pokračovat! První gól pro českého obránce v této sezóně. Asistence: Patrik Eliáš, Michael Ryder.

58:11
    Bergeron je vyloučen, Devils si zahrají přesilovou hru pěti proti třem! Obrovská šance na vyrovnání!

57:49
    Rask si poradil i se střelou Židlického od modré.

57:16
    Patrika Eliáše z levé strany vychytal Rask, výtečný zákrok!

56:45
    Pozor, Brunner faulován, vylučuje se, za nebezpečnou hru vysokou holí je vyloučen domácí Krug.

56:10
    Bruins vyhazují kotouč ze třetiny.

55:18
    Devils přečkali nápor první pětky Bruins, rozhodčí pískají ofsajd New Jersey na útočné modré, vhazování ve středním pásmu.

54:50
    Bruins ve třetině soupeře, na ledě opět elitní řada s Krejčím, Iginlou a Lucicem.

52:40
    Bergeron svádí souboj o puk za brankou Devils, hosté nakonec vyhazují do stření třetiny.

52:25
    Zakázané uvolnění Bruins, hosté se dostávají před Raska.

50:00
    Je před námi poslední desetiminutovka třetí třetiny, hosté stále prohrávají o jediný gól, podaří se jim vyrovnat?

Martin Dvořák

Branky a nahrávky: 8. Krug (Iginla, Krejčí), 10. Iginla (Hamilton, Rask), 20. Lucic (Krejčí, Iginla) – 12. Henrique (Gelinas, Jágr), 40. Brunner (Bernier, Greene), 59. Židlický (Eliáš, Ryder), 60. Greene (Brunner, Jágr)

Boston Bruins: Rask (Johnson) – Chára, Boychuk, Seidenberg, Hamilton, Krug, McQuaid – Lucic, Krejčí, Iginla – Marchand, Bergeron, Smith – Soderberg, Kelly, Caron – Paille, Campbell, S. Thornton
    New Jersey Devils: Brodeur (Schneider) – Greene, Fayne, Volčenkov, Židlický, Gelinas, Larsson – Eliáš, Lokťjonov, Jágr – Olesz, Henrique, Ryder – Zubrus, Zajac, Brunner – Carter, Gionta, Bernier

Rozhodčí: Jackson, Kimmerly – Amell, Devorski

Diváci: 17 565