Boston – New Jersey 3:4 (kon.) | Toronto – Pittsburgh 4:1 (kon.) | Detroit – NY Rangers 2:3 (po pr.)
Tampa – Buffalo 3:2 (kon.) | NY Islanders – Philadelphia 2:5 (kon.) | Dallas – Winnipeg 1:2 (0:1 po s.n.)
Montreal – San Jose 0:2 (kon.) | Chicago – Minnesota 3:5 (kon.) | Nashville – St. Louis 1:6 (kon.)
Calgary – Washington 5:2 (kon.) | Ottawa – San Jose 2:5 (kon.) | Florida – Tampa 3:4 (1:2 po s.n.)
Columbus – Anaheim 3:4 (kon.)
po s.n. (0:1)
Dallas Stars
1:2 (0:0, 0:1, 1:0 - 0:0)
Winnipeg Jets
Neděle 27.10.2013, 01:00 • American Airlines Center, Dallas • NHL

To je ode mě pro tuto chvíli vše, přeji vám krásný zbytek prodlouženého víkendu a u dalších online přenosů na počtenou! (03:20:07)

Hvězdy utkání:
    1. Ondřej PAVELEC (WPG) 35 zákroků, 1 inkasovaný gól, úspěšnost zásahů 97,2%
    2. Kari LEHTONEN (DAL) 38 zákroků, 1 inkasovaný gól, úspěšnost zásahů 97,4%
    3. Andrew LADD (WPG) 0+0, 3 střely, čas na ledě 18:31, rozhodující nájezd

Československá stopa v utkání:

Michael FROLÍK (WPG) 0+0, 0 střel, čas na ledě 15:49
    Ondřej PAVELEC (WPG) 35 zákroků, 1 inkasovaný gól, úspěšnost zásahů 97,2%, tři chycené samostatné nájezdy, první hvězda utkání

Nejvíce času na ledě: Stephane Robidas 22:37 – Dustin Byfuglien 28:52

Branky a nahrávky: 47. Robidas (Fiddler, MacDermid) – 24. Kane (Byfuglien, Stuart), rozh. náj. Ladd. Po třetinách: 0:0, 0:1, 1:0 – 0:0. Rozhodčí: St. Laurent, Watson – Murray, Pancich. Diváci: 13875.

Dnes jsme v American Airlines Centeru vidět takový podprůměrný hokej, co může nejlepší hokejová liga na světě nabídnout. Po bezbrankové první třetině se jako první radovali hosté z Winnipegu, které poslal ve 24. minutě do vedení Evander Kane.

Domácím se podařilo vyrovnat ve 47. minutě, když se trefil Stephane Robidas. I tak ale plný počet bodů brali z dnešního utkání Jets, kteří uspěli v samostatných nájezdech, ve kterých o jejich výhře rozhodl kapitán Andrew Ladd.

65:00
    V samostatných nájezdech zvítězil tým Winnipeg Jets.
    Autorem branky je ANDREW LADD.

A nedává, Whitney svou střelou netrefil vůbec branku!

Ray Whitney už musí dát.

Andrew Ladd se svým krátkým blafákem do bekhendu uspěl, Lehtonenovi zasunul puk mezi betony!

Za Tryskáče sám kapitán Andrew Ladd.

Snadná práce pro Pavelce.

Co Alex Chiasson?

Se střelou mezi nohy na svého krajana Lehtonena neuspěl.

Za hosty jako první Olli Jokinen.

Benn si najel hodně k mantinelu, jeho střelu ale zastavila tyč!

Nájezdy začne Jamie Benn.

Adam Lacek

Branky a nahrávky: 47. Robidas (Fiddler, MacDermid) – 24. Kane (Byfuglien, Stuart), rozh. náj. Ladd

Dallas Stars: Lehtonen (Ellis) – Robidas, Dillon, Gončar, Daley, Jor. Benn, Goligoski – Peverley, Seguin, Jam. Benn – Chiasson, Eakin, Whitney – Cole, Horcoff, Ničuškin – Roussel, Fiddler, MacDermid
    Winnipeg Jets: Pavelec (Montoya) – Clitsome, Byfuglien, Bogosian, Enstrom, Postma, Stuart – Setoguchi, Little, Ladd – Wheeler, Scheifele, Kane – Frolík, Jokinen, Peluso – Halischuk, Wright, Tangradi

Rozhodčí: St. Laurent, Watson – Murray, Pancich

Diváci: 13875