Jihlava – Tábor 0:10 (kon.)
HC Dukla Jihlava
0:10 (0:2, 0:5, 0:3)
HC Tábor
Neděle 27.10.2013, 10:00 • Horácký zimní stadion, Jihlava • Regionální liga mladšího dorostu

K dnešnímu zápasu stačí řict jedíné – hosté byli lepší a po zásluze zvítězili, když svého soupeře potupili deseti góly. Z Horáckého zimního stadionu se loučí a hezký den přeje Tomáš Lysý. (12:47:18)

60:00

59:59
    Tábor právě vstřelil branku!

Tak nakonec se táborští hokejisté desetigólové výhry dočkali. V poslední vteřině zápasu se prosazuje TOMÁŠ SYROVÁTKO a završuje tak debakl domácích. Bez asistence.

59:00
    Tábor útočí a chystá se na desátý gól. Štastný zatím odolává.

58:33

58:00
    Probíhají poslední dvě minuty třetí třetiny.

57:47

Při signalizovaném trestu se prosazuje MARTIN BURIÁNEK (dnes 2+3), který si s hráči Dukly udělal, co chtěl. Tři jihlavští hokejisté se mu snažili sebrat puk, on se ale dostal před Šťastného a propasíroval puk za jeho záda. Bez asistence.

56:33
    Dukla si zahraje přesilovou hru. Jiří Drhovský (TAB) dostává dvě minuty za vražení na hrazení. Na vyloučení: 3-6.

55:39

Tak nakonec i ve třetí třetině přidávají hosté branku. Po přihrávce Kalaše se prosazuje PETR ŠIMÁNEK (dnes 1+0) a hosté jsou tak opět k desátému gólu mnohem blíže, což jejich fanoušci oceňují. Asistence: Milan Kalaš (dnes 2+1).

54:10
    Perfektní kombinace Šimánka s Kalašem hned po vhazování končí střelou těsně vedle druhého jmenovaného.

53:52
    Tábor se pokusil o kombinaci v prostoru mezi kruhy, nakonec ale celou akci zastavil gólman Šťastný.

51:02
    Po dlouhé době jsme svědky vyloučení, trest byl udělen naposled ve 13. minutě. Jan Tesař (TAB) dostává dvě minuty za hrubost.

50:23
    Zakázané uvolnění Dukly.

50:03
    Syrovátko dostal na pravém kruhu k puku, nikoliv už však ke střele.

49:19
    Po závaru před brankou musel zasahovat Šťastný, který celou sitauci také vyřešil.

Tomáš Lysý

Branky a nahrávky: 4. Raiterman (Jelínek), 9. Raiterman (Buriánek), 24. Jelínek (Buriánek), 29. Kalaš (Tesař), 31. Jelínek (Buriánek), 39. Kalaš (Brabec), 40. Buriánek (Jelínek, Raiterman), 56. Šimánek (Kalaš), 58. Buriánek, 60. Syrovátko

HC Dukla Jihlava: Šťastný – Šlapáček, Kalenda, Novák, Jančí, Chromý, Kozel, Hráček – Kolátor, Šulák, Chvátal, Lupač, Němec, Prokš, Kouba, Matějka, Kulík, Zadina
    HC Tábor: Lekeš (Klestil) – Vápeník, Brabec, Tesař, Stark, Duda, Raiterman, Drhovský – Kalaš, Jindra, Burianek, Šimánek, Syrovátko, Hubáček, Prášek, Zavadil, Jelínek, Šedivý