Spišská N. Ves – Michalovce 3:6 (kon.) | Prievidza – Prešov 1:3 (kon.) | SR 18 – Lipt. Mikuláš 0:4 (kon.)
Topoľčany – Bardejov 4:3 (kon.) | Pov. Bystrica – Senica 1:4 (kon.) | Detva – Trnava 2:0 (kon.)
HC Topoľčany
4:3 (0:1, 3:0, 1:2)
HK Bardejov
sk Pátek 01.11.2013, 17:30 • Zimný štadión Topoľčany • 1. liga (SR)

59:59
    Bardejov dal gól!

V poslednej sekunde dokázal využiť nepozornosť domácej obrany PETER ČESELKA keď poľahky zakončil do prázdnej brány. Asistencie: Martin Krčula, Marcel Baláž.

57:15
    Šimčák opäť pohorel na skvelom Hippíkovi keď ho neprekonal ani strelou medzi betóny.

55:46

Hosťom sa nakoniec podarilo zdramatizovať stav stretnutia po dorážkou Hippíka prekonal PETER ČESELKA. Asistencie: Dominik Kramár, Tomáš Hričina.

53:04
    Ďalším vylúčeným je Tomáš Hričina odpyká si 2 minúty za hákovanie.

49:04
    vladimír Polaček dostal 10 minút osobný trest za nešportové správanie.

47:16
    V 100% šanci dokázal Baláža zastaviť Miloš Bystričan iba faulom odsedí si 2 minúty za hákovanie.

46:10
    Topoľčany dali gól!

Topoľčany využívajú ďalšiu presilovu hru keď sa k strele predral DUŠAN CHROMÝ a zakončil presne. Asistencie: Lukáš Tvrdík, Libor Káčer.

45:39
    Topoľčany si aktivitou vypýtali ďalši faul, 2 minúty za sekanie si odpyká Filip Vaško.

41:39
    Sám na bránu sa rútil Košecký ale bránu Andreanina prestrelil.

38:43

Topoľčany nakoniec využili svoju presilovú hru po strele Andreja Kutňanského sa najlepšie zorientoval RASTISLAV BARČÁK a ten sa nemýlil. Asistencie: Ľuboš Dobrý.

36:57
    Bystričan potiahol rozohrávku a Ladislav Ščurko ho dokázal zastaviť iba faulom a tak si odpyká 2 minúty za hákovanie.

35:32
    Domáci si dobrým napádaním vypýtali faul na 2 minúty za hákovanie si posedí Alexander Valentín.

35:03
    Guričan si posedí na 2 minúty za podrazenie.

31:46
    Hostia chybovali pri striedaní a ocitli sa na ľade 6. 2 minúty za prĺiš veľký počet hráčov na ľade si odpyká Peter Slimák.

30:19
    Po strele Krčulu puk prepadol Hippíkovi za chrbát ale pred bránkovou čiarou ho nahradil Chromý.

29:32
    Slovák mal pred sebou polo odkrytú svätyňu avšak Hippík nádherne zasiahol a drží Topoľčany vo vedení.

28:28
    Aktivitu domácich zastaví vylúčenie 2 minúty za podrazenie si odsedí Filip Kasana.

27:16

LIBOROVI KÁČEROVI to nakoniec vyšlo Denis Mihalik mu vybojoval puk a strelou z kruhov prestrelil bezmocného Andreanina pomedzi betóny. Asistencie: Denis Mihalik, Lukáš Tvrdík.

24:55
    Dobrý pekne vykorčuloval spoza brány pred bránkara ale ten skvele zasiahol.

20:26

Domáci bleskovo využili presilovú hru Andrej Drahovský si vymenil puk s Andrejom Kutňanským ten vystrelil a po teči sa presadil DENIS MIHALIK. Asistenie: Andrej Kutňanský, Andrej Drahovský.

20:00
    Mihalik bol pri svojom úniku faulovaný a na 2 minúty si posedí Alexander Valentín za sekanie.

17:50
    Šimčák vykorčuloval z rohu a vystrelil, puk zastavila konštrukcia bránky.

14:50

Marek Slovák vybojoval puk v rohu prihral voľnému DOMINIKOVI KRAMÁROVI medzi kruhy a ten strelou z prvej nedal Hippíkovi žiadnu šancu. Asistencie: Marek Slovák, Tomáš Hričina.

10:43
    Prvým vylúčeným v tomto zápase je Denis Mihálik na 2 minúty si posedí za hákovanie.