Spišská N. Ves – Michalovce 3:6 (kon.) | Prievidza – Prešov 1:3 (kon.) | SR 18 – Lipt. Mikuláš 0:4 (kon.)
Topoľčany – Bardejov 4:3 (kon.) | Pov. Bystrica – Senica 1:4 (kon.) | Detva – Trnava 2:0 (kon.)
HK Detva
2:0 (1:0, 1:0, 0:0)
HK Gladiators Trnava
sk Pátek 01.11.2013, 18:00 • Zimný štadión, Detva • 1. liga (SR)

Je dobojované!
    Tretia tretina tohto zápasu nepriniesla už žiadne góly a domáci Detvianci si svoj dvojgólový náskok dokázali udržať, za čo si do tabuľky právom odnášajú trojbodový zisk. Trnavčania ostávajú aj v tomto kole bez bodu.

Dovidenia pri ďalších online prenosoch zo zápasov 1. hokejovej ligy Slovenska.
    Lúči sa s Vami Tomáš Kovalský. (20:18:48)

60:00

40:01
    Začala sa tretia tretina.

Dnešné stretnutie sleduje 305 divákov.

Aj v druhej dvadsaťminútovke tohto stretnutia boli mierne úspešnejší hokejisti domácej Detvy, ktorí dokázali svoj gólový náskok navýšiť na 2:0 po góle Trochtu v 28. minúte.

Podarí sa Trnavčanom v tretej tretine ešte niečo vymyslieť a zdramatizovať tak priebeh tohto stretnutia?

40:00
    Druhá tretina sa skončila.

34:53
    Trnavčania budú hrať presilovú hru. Na dve minúty si za držanie odchádza sadnúť domáci Németh.

32:08
    Domáci si zahrajú v početnej výhode. Na dve minúty si za úmyselné posunutie brány odchádza sadnúť jeden z Trnavčanov – Kubica.

27:17
    Detva dala gól!
    Trnavčania nedokázali využiť početnú výhodu, a tak im domáci ukázali, kto kráľuje detvianskej ľadovej ploche. Po dobrej prihrávke od Pača sa do zakončenia dostal MARTIN TROCHTA, ktorý nedal Hálovi žiadnu šancu. Asistencie si pripisujú hráči Marek Pač a Filip Jánošík.

25:08
    Sily na ľade sa vyrovnajú. Domáci Trochta si odchádza sadnúť na dve minúty za podrazenie.

24:13
    Detvianci si zahrajú v početnej výhode. Na dve minúty si za hákovanie odchádza sadnúť Kubica.

20:32
    V úvode druhej tretiny si hostia zahrajú presilovú hru. Na dve minúty si za nedovolené bránenie odchádza sadnúť obranca Hataš.

20:01
    Začala sa druhá tretina.

V prvej tretine tohto zápasu sme mohli vidieť veľké množstvo vylúčení na oboch stranách, čo hovorí o tom, že tento zápas je určite plný emócií. Napokon boli však úspešnejší domáci Detvianci, ktorí sa po góle Jakuba Žilku v 5. minúte zápasu dostali do vedenia.

Podarí sa trnavským "gladiátorom" zabrať naplno a zdramatizovať tak priebeh tohto zápasu v druhej tretine?

20:00
    Prvá tretina sa skončila.

16:32
    Presilová hra domácich – na dve minúty si za nedovolené bránenie odchádza sadnúť Marek Hronec.

14:34
    Trnavčania si zahrajú v početnej výhode. Domáci Otčenáš si odchádza sadnúť na dve minúty za seknutie.

13:41
    Aj Detva si zahrá v početnej výhode. Na dve minúty si za seknutie odchádza sadnúť Poláček.

11:43
    Hostia si zahrajú v početnej výhode. Na dve minúty si za hákovanie odchádza sadnúť Denis Nociar.

09:21
    Sily na ľade sa vyrovnajú. Domáci Fekiač sa previnil nebezpečnou hrou so zdvihnutou hokejkou.

Branky a nahrávky: 5. Žilka (Pač, Srnka), 28. Trochta (Pač, Jánošík)

HK Detva: Auzins (Orčík) – Hataš, Pač, Teper, Tóth, Németh, Pospíšil, Georgievský – Petro, Srnka, Goga – Žilka, Trochta, Dolník – Otčenáš, Fekiač, Buda – Jánošík, Rancevs, Šagát.
    HK Gladiators Trnava: Hála – Reho, Poláček, Hronec, Demo, Kubica, Loydl, Rosa, Šišmič – Kovaľ, Čunderlík, Hluch – Dudáš, Hlinka, Baran – Achs, Schmidt, Jančovič – Domaev, Grman, Hano.

Rozhodčí: Branislav Jura – Andrej Bogdaň, Martin Jobbágy