Spišská N. Ves – Michalovce 3:6 (kon.) | Prievidza – Prešov 1:3 (kon.) | SR 18 – Lipt. Mikuláš 0:4 (kon.)
Topoľčany – Bardejov 4:3 (kon.) | Pov. Bystrica – Senica 1:4 (kon.) | Detva – Trnava 2:0 (kon.)
HK Detva
2:0 (1:0, 1:0, 0:0)
HK Gladiators Trnava
sk Pátek 01.11.2013, 18:00 • Zimný štadión, Detva • 1. liga (SR)

34:53
    Trnavčania budú hrať presilovú hru. Na dve minúty si za držanie odchádza sadnúť domáci Németh.

32:08
    Domáci si zahrajú v početnej výhode. Na dve minúty si za úmyselné posunutie brány odchádza sadnúť jeden z Trnavčanov – Kubica.

25:08
    Sily na ľade sa vyrovnajú. Domáci Trochta si odchádza sadnúť na dve minúty za podrazenie.

24:13
    Detvianci si zahrajú v početnej výhode. Na dve minúty si za hákovanie odchádza sadnúť Kubica.

20:32
    V úvode druhej tretiny si hostia zahrajú presilovú hru. Na dve minúty si za nedovolené bránenie odchádza sadnúť obranca Hataš.

16:32
    Presilová hra domácich – na dve minúty si za nedovolené bránenie odchádza sadnúť Marek Hronec.

14:34
    Trnavčania si zahrajú v početnej výhode. Domáci Otčenáš si odchádza sadnúť na dve minúty za seknutie.

13:41
    Aj Detva si zahrá v početnej výhode. Na dve minúty si za seknutie odchádza sadnúť Poláček.

11:43
    Hostia si zahrajú v početnej výhode. Na dve minúty si za hákovanie odchádza sadnúť Denis Nociar.

09:21
    Sily na ľade sa vyrovnajú. Domáci Fekiač sa previnil nebezpečnou hrou so zdvihnutou hokejkou.

08:17
    Domáci si zahrajú v početnej výhode. Hosťujúci Loydl si odchádza sadnúť na dve minúty za krosček.

02:31
    Za potýčku sa bude vylučovať na oboch stranách. Po dve minúty za hrubosť si odsedia hráči Otčenáš a Achs.

Branky a nahrávky: 5. Žilka (Pač, Srnka), 28. Trochta (Pač, Jánošík)

HK Detva: Auzins (Orčík) – Hataš, Pač, Teper, Tóth, Németh, Pospíšil, Georgievský – Petro, Srnka, Goga – Žilka, Trochta, Dolník – Otčenáš, Fekiač, Buda – Jánošík, Rancevs, Šagát.
    HK Gladiators Trnava: Hála – Reho, Poláček, Hronec, Demo, Kubica, Loydl, Rosa, Šišmič – Kovaľ, Čunderlík, Hluch – Dudáš, Hlinka, Baran – Achs, Schmidt, Jančovič – Domaev, Grman, Hano.

Rozhodčí: Branislav Jura – Andrej Bogdaň, Martin Jobbágy