Nice – Bordeaux 1:2 (kon.) | Montpellier – Nantes 1:1 (kon.) | Lille – Monaco 2:0 (kon.)
Montpellier HSC
1:1 (0:1)
FC Nantes
Neděle 03.11.2013, 17:00 • Stade de la Mosson, Montpellier • Francouzská Ligue 1 Uber Eats

To je z dnešního onlajn přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou. (18:58:00)

Držení míče: 59% : 41%

Už se nic nestane, dnešní utkání končí remízou, což je mnohem spravedlivější odraz dnešní hry, než stav, který panoval do první minuty nastavení, kdy za domácí vyrovnal Bakar. Domácí svého soupeře jasně přehrávali a i když hosté nakonec vítězství ztratili v posledních okamžicích utkání, mohou být sami spokojeni alespoň za bod.

90+4
    V posledních vteřinách rozehrávají domácí z pravé strany, ale nic z toho nebude, pouze odkop od branky.

90+3
    A nechybělo mnoho a mohlo to být 2:1! Rohový kop pro Montpellier.

90+2
    Rozhodčí nastavil čtyři minuty, to by ještě mohli domácí zkusit na vítěznou branku!

90+1
    Montpellier právě vstřelil branku!
    Povedo se! DJAMEL BAKAR se po přesném pasu Mézagueho trefuje z místa pokutového území, kde zmátl bránícího hráče Nantes a nakonec i gólmana Rioua, je vyrovnáno!

90
    Začala devadesátá minuta dnešního utkání, hosté stále drží jednobrankový náskok a na hře domácího týmu je již patrná nervozita.

89
    Po rychlém protiútoku rozehrají rohový kop z levé strany i hosté.

88
    Parádní zákrok Rioua po hlavičce El Kaoutariho na bližší tyči, to byla gólová šance Montpellieru!

88
    Ten z levé strany také rozehraje Cabella.

88
    Cabella posílá centr do vápna, je z toho rohový kop pro Montpellier.

87
    Faul hostů, domácí budou rozehrávat na polovině Nantes.

84
    Mounier centruje z levé strany, Camara si naskakuje na míč, hlavičkuje v záklonu, ale míč prolétl jen těsně nad brankou Nantes.