Getafe – Valencia 0:1 (kon.) | Atlético – Ath. Bilbao 2:0 (kon.) | Levante – Granada 0:1 (kon.)
Malaga – Real Betis 3:2 (kon.)
Malaga CF
3:2 (1:1)
Real Betis
Neděle 03.11.2013, 21:00 • Estadio La Rosaleda (Málaga) • Španělská LaLiga

Třikrát v utkání Málaga vedla a až ten třetí gól se stal vítězným. Betis dnes neodehrál rozhodně špatný zápas, ale branka ve čtvrté minutě nastavení rozhodla o jeho porážce.

V neúplné tabulce po 12. kole je Málaga na dvanáctém místě a naopak hosté se propadli do sestupových vod, když jsou osmnáctí.

Z mé strany je to pro dnešek vše, děkuji Vám za pozornost a budu se těšit u španělského fotbalu zase příště. (22:51:53)

90+6
    Již plyne poslední minuta nastavení a Málaga má tři body na dosah.

90+5
    Rychlý přechod na útočnou polovinu dokázala obrana Málagy zastavit.

90+4
    Málaga právě vstřelila branku!
    Tak nakonec se Málaga přece jen dočkává a hosté jsou na kolenou! Po individuální akci se míč dostal do šestnáctky, přihrávka na střed hřiště ještě brankou neskončila, protože míč se po teči odrazil od břevna. Jenže od břevna se kulatý nesmysl odrazil přesně na kopačku SAMUELA GARCÍI, který tak zřejmě rozhoduje toto utkání.

90+2
    V závěru zápasu je jasné, že Betis by byl s bodem ze hřiště soupeře naprosto spokojen.

90+1
    Přetažený centr překazil snahu Málagy, vhazovat budou hosté.

90+1
    Nastavovat se bude šest minut a to hlavně kvůli zranění Perquise, který byl na začátku druhého poločasu odvezen sanitkou.

90
    Hosté nikam nespěchají a snaží se hlavně podržet míč na útočné polovině.

89
    Dnešní utkání sleduje 21 209 diváků.

88
    Ostrá přihrávka na Juanmi (MLG) nebyla vůbec špatná, ale Andersen společně s obráncem situaci vyřešili.

87
    Devadesát minut se již pomalu naplňuje, ale dá se očekávat, že rozhodčí přidá pořádnou dávku minut. Dobrých pět minut se totiž nehrálo při zranění Perquise.

85
    Také Málaga využije všechna povolená střídání, Tissone již odběhl ze hřiště a místo něj na něm již operuje Sánchez.

85
    Výborně vedená akce po levé straně byla doplněna o přesnou přihrávku, ale domácí hráč zaspal a celou akci tím pokazil.

84
    Míč na přední tyč obrana v pohodě odehrála do bezpečí.

83
    Jenže i tak dokázala zeď míč zastavit a Betis zůstane u míče jen díky rohového kopu.

83
    Betis má k dispozici zajímavou standardní situaci, rozhodčí ještě posouvá zeď dál od míče.

82
    Gámez (MLG) zatáhl za záchranou brzdu a nakonec za svůj zákrok neviděl ani žlutou kartu.

81
    Poslední střídání Betisu v utkání, Vadillo odešel ze hřiště a nahradil jej Matilla.

Jozef Valenčík

Branky: 13. Santa Cruz (Eliseu), 61. Eliseu (Portillo), 90+4. Samuel Sánchez – 33. Verdú, 63. Figueras (Pérez)

Karty:   50. Antunes (MLG), 75. Tissone (MLG) – 35. Pérez (RBE), 48. Nono (RBE)

Malaga CF: Caballero – Gámez, Sergio Sánchez, Weligton (C), Antunes – Olinga (64. Anderson), Portillo, Tissone (85. Samuel Sánchez), Darder, Eliseu – Santa Cruz (76. Juanmi).
    Náhradníci: Kameni – Angeleri, Camacho, Anderson, Duda, Juanmi, Samuel Sánchez.

Real Betis: Andersen – Moreno Juanfran, Perquis (55. Caro), Figueras, Nacho (C) – Vadillo (81. Matilla), X. Torres, Verdú, Nono, Pérez (66. Steinhöfer) – Molina.
    Náhradníci: Montoya Monente – Steinhöfer, Matilla, Cedrick, Chuli, B. Rodríguez, Caro.

Rozhodčí: Undiano – Díaz, Cabaňero

Diváci: 21 209