Getafe – Valencia 0:1 (kon.) | Atlético – Ath. Bilbao 2:0 (kon.) | Levante – Granada 0:1 (kon.)
Malaga – Real Betis 3:2 (kon.)
Levante UD
0:1 (0:0)
Granada CF
Neděle 03.11.2013, 19:00 • Estadio Ciudad de Valencia (Valencie) • Španělská LaLiga

Je tu konec utkání, po kterém se mocně radují fotbalisté Granady! Ti dokázali díky povedenému přímému kopu Pitiho z 91. minuty vyhrát 1:0 a po zásluze se tak radují z tříbodového zisku. Domácí byli dnes hodně pasivní a vyhrát si nezasloužili.. (21:05:01)

90+3
    Rozhodnout mohl El Arabi, po přihrávce Brahimiho ale nedokázal míč poslat do odkryté brány!

90+3
    Hosté se snaží zápas dohrát v klidu a zdá se, že se jim to podaří. Hraje se u rohového praporku Levante.

90+2
    Domácím samozřejmě teď čas utíká velmi rychle. Mají něco málo přes minutu na to, aby srovnali.

90+1
    Druhý poločas se bude nastavovat o tři minuty.

90+1
    Granada právě vstřelila branku!
    Domácí jsou na kolenou. Hostující PITI vyslal z přímého kopu ránu přesně k tyči a přestože si Navas na balon sáhl, nedokázal ho vytlačit mimo bránu – 0:1!

90
    V poslední minutě hry je tu ještě standardka po faulu Navarra na Pitiho.

89
    Na vlastní polovině byl faulovaný Juanfran a rozehrávat tak budou domácí.

88
    Po rohovém kopu se domácí již k ohrožení brány soupeře nedostali.

87
    Pinto vyslal dělovku směrem k bráně soupeře, míč zády Diakhaté zblokoval na roh.

86
    Diakhaté fauloval nějakých třicet metrů od brány a dostává žlutou kartu.

85
    Oba týmy hrají nadále s velkým nasazením. Více po vítězství ale očividně touží hosté.

83
    Při snaze odkopnout balon se lehce s protihráčem střetl El Arabi, také on ale bude v pohodě.

82
    S bolestivou grimasou zůstal na trávníku ležet Diakhaté, bolí ho levá noha. Měl by být ale v pořádku.

81
    Domácí nejsou rozhodně dominantní a naopak se musí soustředit hlavně na defenzivu.

80
    Ke střele se dostal El Arabi, nyní víceméně pouze vyprášil rukavice brankáře Navase.