Benátky n/J – Olomouc 2:0 (kon.) | Havířov – Ústí n/L 2:1 (kon.) | Litoměřice – Třebíč 5:2 (kon.)
Most – Mladá Boleslav 2:5 (kon.) | Jihlava – Motor ČB 2:1 (kon.) | Beroun – Havlíčkův Brod 0:2 (kon.)
Kadaň – Šumperk 2:3 (kon.)
HC Dukla Jihlava
2:1 (1:0, 0:1, 1:0)
Banes Motor České Budějovice
Sobota 09.11.2013, 17:30 • Horácký zimní stadion, Jihlava • 1. liga (ČR)

S konstatováním, že Dukla porazila ve vyrovnaném utkání České Budějovice, když všechny tři góly padly v přesilové hře a rozhodující trefil obránce Dukly Tomáš Kaláb dvě minuty před koncem se z Horáckého zimního stadionu loučí a poklidnou noc přeje Tomáš Lysý. (21:33:05)

Tento souboj ale rozhodčí rychle ukončují a je tak bez vítěze, narozdíl od celého zápasu, který pro sebe získává díky vítězné brance Kalába z osmapadesáté minuty Dukla Jihlava.

A jsme svědky další bitky, tentokrát mezi Čápem a hostujícím Skuhravým.

60:00

59:57
    Dukla vyhrává buly.

59:55
    Teď už Budějovicím opravdu moc času nezbývá. Hra je opět přerušena pro zalehnutí puku.

59:47
    Boj o puk za brankou vyhrávají hosté.

59:35
    Čachotský posílá puk ven z obranného pásma, ale opět jen na zakázané uvolnění. Vzahování tentokrát bude po pravici Ritticha.

59:25
    Bude se vzahovat po levé tyči Rittichovy branky.

59:25
    Jihlava vyhazuje na zakázané uvolnění.

59:09
    Budějovice jsou opět v šesti.

59:04
    Vhazovat se bude ve středním pásmu, Halmoši je hodně venku z klece.

59:04
    Oddechový čas pro Motor České Budějovice.

59:04
    Následně je pískána přihrávka rukou.

59:01
    Skuhravý byl blízko k vyrovnání, nejlépe se zorientoval mezi kruhy, ale mířil těsně vedle!

58:58
    Hosté hrají v šesti, Halmoši jde z klece.

58:33
    Rade Hubáček ale vybojoval puk, zavezl jej do středního pásma a odehrál až k Halmošimu tak, aby se nepískalo zakázané uvolnění.

58:19
    Hosté se tlačí před Ritticha, nic jiného jm ani nezbývá.

Tomáš Lysý

Branky a nahrávky: 11. Malec (Čáp), 58. Kaláb (Dobrovolný) – 29. Kotalík (Skuhravý)

HC Dukla Jihlava: Rittich (Sáblík) – Dobrovolný (A), Štebih, Jícha M., Čáp, Urbanec, Kaláb, Kotvan, Čermák – Čachotský (C), Zeman, Kadlec – Důras, Hubáček, Seman – Malec, Kuřítko, Jícha L., Vysloužil, Krupka, Přidal. Trenér: Petr Vlk.
    Banes Motor České Budějovice: Halmoši (Kúdela) – Novák (A), Kříž, Moravec, Chmelíř, Prokop, Boháč, Posmyk – Kotalík (C), Melka, Skuhravý – Pitule, Šachl (A), Kuchejda – Feuerbauer, Vaniš, Šperger – Ondřej, Třetina, Přibyl – Švec. Trenér: Radek Bělohlav

Rozhodčí: Vampola – Šperl, Zíka