Benátky n/J – Olomouc 2:0 (kon.) | Havířov – Ústí n/L 2:1 (kon.) | Litoměřice – Třebíč 5:2 (kon.)
Most – Mladá Boleslav 2:5 (kon.) | Jihlava – Motor ČB 2:1 (kon.) | Beroun – Havlíčkův Brod 0:2 (kon.)
Kadaň – Šumperk 2:3 (kon.)
HC Dukla Jihlava
2:1 (1:0, 0:1, 1:0)
Banes Motor České Budějovice
Sobota 09.11.2013, 17:30 • Horácký zimní stadion, Jihlava • 1. liga (ČR)

57:41
    Jsme svědky i nefalšované bitky, do které se pustil Ondřej Malec (JIH) a Tomáš Prokop (CEB). Jihlavský bijec, který se pěstních soubojů vůbec nelíbí, dostává 2+2 minuty za hrubost, stejně jako jeho budějovický protivník, který by bitku na body asi prohrál.

56:22
    Sedmá přesilová hra pro Duklu. Na trestnou lavici odchází Zdeněk Ondřej (CEB) na dvě minuty za podražení. Na vyloučení: 6-7. Využití: 1-1.

50:02
    Za brankou se dostal k puku a chtěl se pokusit zasunout puk k pravé tyči branky, ale ještě než vůbec zpoza klece vybruslil, byl zahákován Tomášem Kalábem (JIH), který dostává dvě minuty za hákování. Na vyloučení: 6-6. Na využití: 1-1.

46:02
    Šestá přesilovka pro Duklu. Hráčská lavice Motoru je potrestána za příliš mnoho hráčů na ledě. Dvouminutový trest jede odpykat Marek Vaniš (CEB). Na vyloučení: 5-6. Využití: 1-1.

37:02
    Za držení je potrestán dvěma minutam Patrik Urbanec (JIH). Po navrácení Moravce na led bude hrát Motor půlminuty přesilovku pět na tři. Na vyloučení: 5-5. Využití: 1-1.

35:43
    Na trestnou lavici míří Tomáš Čachotský (JIH) na dvě minuty za sekání. Síly na ledě se tak na minutu a 32 vteřin srovnají. Na vyloučení: 4-5.

35:15
    Pátá přesilová hra Dukly. Jiří Moravec (CEB) dostává dvě minuty za sekání. Na vyloučení: 3-5. Využití: 1-1.

31:52
    Dukla si zahraje přesilovou hru. Marek Posmyk (CEB) dostává dvě minuty za faul loktem. Na vyloučení: 3-4.

26:20
    Konečně je hra přerušena, vyloučen je domácí Martin Kuřítko (JIH) za podražení. Na vyloučení: 3-3.

21:23
    Na trestnou lavici usedá i přes velkou nevoli Petr Šachl (CEB), dostává dvě minuty za podražení.

16:49
    Druhá přesilovka pro Duklu v tomto zápase, která svoji první početní převahu využila. Na dvě minuty je vyloučen Jiří Moravec (CEB), dvě minuty, hrubost. Na vyloučení: 2-2. Využití: 1-0.

11:16
    Motor bude mít s možnost s nepříznivým stavem něco udělat. Za držení hole dostává dvě minuty Martin Vysloužil (JIH). Na vyloučení: 2-1. Využití: 1-0.

10:22
    Dukla si zahraje první přesilovou hru. Václav Skuhravý (CEB) je potrestán dvěma minutami za nedovolené bránění. Na vyloučení: 1-1.

02:56
    Motor si zahraje přesilovou hru. Vyloučen je Michal Důras (JIH) na dvě minuty za podražení. Na vyloučení: 1-0.

Tomáš Lysý

Branky a nahrávky: 11. Malec (Čáp), 58. Kaláb (Dobrovolný) – 29. Kotalík (Skuhravý)

HC Dukla Jihlava: Rittich (Sáblík) – Dobrovolný (A), Štebih, Jícha M., Čáp, Urbanec, Kaláb, Kotvan, Čermák – Čachotský (C), Zeman, Kadlec – Důras, Hubáček, Seman – Malec, Kuřítko, Jícha L., Vysloužil, Krupka, Přidal. Trenér: Petr Vlk.
    Banes Motor České Budějovice: Halmoši (Kúdela) – Novák (A), Kříž, Moravec, Chmelíř, Prokop, Boháč, Posmyk – Kotalík (C), Melka, Skuhravý – Pitule, Šachl (A), Kuchejda – Feuerbauer, Vaniš, Šperger – Ondřej, Třetina, Přibyl – Švec. Trenér: Radek Bělohlav

Rozhodčí: Vampola – Šperl, Zíka