SR 18 – Prievidza 4:5 (kon.) | Lipt. Mikuláš – Pov. Bystrica 8:2 (kon.) | Spišská N. Ves – Trnava 3:2 (kon.)
Detva – Topoľčany 4:1 (kon.) | Senica – Michalovce 4:2 (kon.)
HC Dukla Senica
4:2 (0:0, 2:2, 2:0)
HK DUKLA Ingema Michalovce
sk Středa 13.11.2013, 18:00 • Zimný štadión Senica • 1. liga (SR)

V tretej tretine domáci rozhodli o výsledku dvomi gólmi, keď sa najprv v 42. minúte presadil Ivičič a skóre uzavrel v 55. minúte Šúrek, ktorý využil Kalináčovu prihrávku. Seničania teda zaslúžene vyhrávajú 4:2 a po včerajšej prehre Bardejova sa vracajú na čelo prvoligovej tabuľky. S týmto konštatovaním sa s Vami lúčim a prajem Vám príjemný zvyšok večera. (20:07:02)

60:00

59:00
    Hostia v útočnom pásme, zápas sa už len dohráva

57:40
    Po dlhej dobe tu máme vylúčenie, na dve minúty odíde hosťujúci Šechný.

54:57
    Senica dala gól!
    Seničania zvyšujú na rozdiel dvoch gólov! Po zlej rozohrávke gólmana hostí sa k puku dostal nepokrytý MICHAL ŠÚREK, prihral k pravému kruhu Kalináčovi, ten sa však neulakomil na strelu a vo vhodnej chvíli prihral lepšie postavenému Šúrkovi a ten nezaváhal a ponúknutú šancu využil. Asistencie: Martin Kalináč

54:30
    Hra je momentálne pomerne vyrovnaná, ale bez vážnejších šancí.

51:41
    Vaškovič v ďalšej šanci, bekhendom ale nedokázal prehodiť puk za ležiaceho Němca.

51:02
    Penák spred bránky pálil spoza obrancu, mieril však vedľa.

50:08
    Opäť vyhodený puk mimo ihriska.

49:01
    Domáci začínajú preberať iniciatívu, niekoľko pekných šancí v krátkom čase.

47:24
    Janíkova ľahká strela od modrej, Němec pohodlne chytá do lapačky.

45:20
    Schnelly v ideálnej šanci pred bránkou nedokázal trafiť puk.

43:30
    Méry v úniku, sám pred bránkou však nedokázal skórovať.

41:51
    Senica sa dostáva do vedenia. Po strelách Sajdla a Šúrka sa k puku dostal MARTIN IVIČIČ a prekonal brankára Němca. Asistencie: Michal Šúrek, Jakub Sajdl.

40:01
    Začala sa tretia tretina.

Druhá tretina bola už bohatšia na góly. Skóre otvoril v 33.minúte Vaškovič, ktorý strelou zápästím vymietol pravý horný rok Němecovej bránky. V 39. minúte však Michalovce vyrovnali, keď sa po nedorozumení v domácej obrane dostal k puku Majerník a nedal Peksovi v domácej bránke žiadnu šancu. V tej istej minúte išli Michalovce do vedenia zásluhou Kmiťa, ale zakrátko bolo opäť vyrovnané, keď sa bezprostredne po vhadzovaní presadil Méry. Stav stretnutia je teda po druhej tretine vyrovnaný, 2:2. Tretia tretina začne približne o 19:29.

40:00
    Druhá tretina sa skončila.

39:15
    A je vyrovnané. Okamžite po vhadzovaní sa z prvej presadzuje TOMÁŠ MÉRY a vyrovnáva na 2:2. Bez asistencie.

38:46
    Dukla dala gól!
    A Michalovce sa okamžite dostávajú do vedenia zásluhou JAROSLAVA KMIŤA. Asistencie: Richard Šechný, Peter Čížek

38:09
    Michalovce vyrovnávajú, keď sa po zmätkoch v obrane domácich dostal k puku ŠTEFAN MAJERÍK a nedal Peksovi žiadnu šancu. Asistencie: Tomáš Stríž.

Monika Krutá

Branky a nahrávky: 33. Vaškovič (Mikolášek, Surovka), 40. Méry, 42. Ivičič (Šúrek, Sajdl), 55. Šúrek (Kalináč) – 39. Majerník (Stríž), 39. Kmiť (Šechný, Čížek)

HC Dukla Senica: Peksa – Janík, Šedivý, Reissmuller, Mrázik, Gula, Salajka, Ivičič – Klučiar, Vaškovič (C), Méry, Jarolín, Penák, Mikolášek, Daráš, Surovka, Sajdl, Kalináč, Šúrek, Šalka

Tréner: Pavel Klečko

HK DUKLA Ingema Michalovce: Němec – Kobeľa, Drotár, Kubát, Šeliga, Vorobel, Žemba. Buraľ – Palovčík, Majerník, Kmiť, Schnelly, Kubiš, Šechný (C), Stríž, Opatovský, Čížek, Banovský

Tréner: Ladislav Spišiak

Rozhodčí: Valachovič – Brath, Polakovič