Chabarovsk – N.Novgorod 1:2 (0:1 po s.n.) | Vladivostok – Kazaň 3:2 (kon.) | Novokuzněck – Viťaz 0:2 (kon.)
Novosibirsk – Dynamo Moskva 1:0 (kon.) | Čeljabinsk – Doněck 0:1 (kon.) | Magnitogorsk – Minsk 3:0 (kon.)
Ufa – Spartak Moskva 1:2 (po pr.) | Nižněkamsk – Záhřeb 3:2 (1:0 po s.n.) | CSKA Moskva – Omsk 3:1 (kon.)
Riga – Barys 3:2 (4:3 po s.n.) | HC Slovan – Chanty-Mansijsk 3:2 (1:0 po s.n.) | Lev – Jekatěrinburg 3:2 (po pr.)
Lev Praha
3:2 (1:0, 1:1, 0:1)
Avtomobilist Jekatěrinburg
Středa 13.11.2013, 19:00 • Tipsport aréna • KHL

Zápas je u konce. Vše rozhodl Martin Ševc. Lev tedy bere dva body. Jeden bod si odváží hosté z Jekatěrinburgu. Nejlepšími hráči zápasu jsou zvoleni Jakub Kovář, nutno dodat, že velmi zaslouženě, a Ryan O'Byrne. Další zápas se uskuteční opět v Tipsport aréně v pátek 15.11. (21:21:47)

64:19
    Lev Praha právě vstřelil branku!
    MARTIN ŠEVC sebral puk, chvilku si vybíral místo ke střele, zamířil a vypálil nechytatelnou pumelici, na kterou byl Kovář již krátký.

64:10
    A opět Jakub Kovář.

64:00
    Poslední minuta prodloužení.

63:49
    Souboj Klepiš vs. Kovář opět pro českého gólmana v barvách hostů.

63:18
    Klepiš střílí od modré. Kovář vyráží před sebe a obrana hostů dokázala odvrátit pohromu.

62:38
    Klepiš netrefil odkrytou branku. Puk vyrazil Kovář hokejkou.

62:31
    Opět se vylučuje. Tentokrát je potrestán Viklund (JEK).

62:21
    Útočné snahy hostů ovšem zhatila pražská obrana.

61:57
    Sekáč kličkoval před soupeřovo brankou, ale přišel o puk.

61:18
    Lvi musejí rozehrávat zpoza branky.

60:29
    Hosté vhazují z pásma. Lev se ovšem rychle vrací.

60:01

I po třetí třetinu měli více ze hry hokejisté HC LEV Praha. Vypadalo to, že si Lev dokráčí pro pohodlné vítězství, ale vše zatrhl Sregej Děmagin, který svou druhou brankou v zápase vyrovnal. Rozhodne se tak až v prodloužení.

60:00

59:52
    Kovář si připisuje ještě jeden úspěšný zákrok.

59:17
    Lvi se brání závěrečnému nátlaku hostů.

58:50
    Lazarev přivezl puk do útočné třetiny. Lev vyhazuje.

Jan Řápek

Branky a nahrávky: 18. O'Byrne (Ridderwall, Pacovský), 37. Klepiš (Azevedo, Meanpaa), 65. Ševc – 25. Děmagin (Simakov, Jemelejev), 58. Děmagin

Lev Praha: Vehanen – Ševc, Maenpaa, Jaakola, O'Byrne, Oystrick, Němec, Mikus, Humphries – Novotný, Azevedo, Klepiš – Birner, Vrána, Řepík – Sekáč, Zackrisson, Thornberg – Ridderwall, Cingel, Pacovský
    Avtomobilist Jekatěrinburg: Kovář – Gusev, Trjamkin, Viklund, Lepistö, Megalinsky, Antonov, Postnikov, Jegin – Krikunov, Lewandowski, Stewart – Černov, Maljkin, Lazarev – Děmagin, Jemelejev, Simakov – Goljšev, Streltsov, Deveaux

Rozhodčí: Bondar, Olenin – Zakharenkov, Pavlov