Chabarovsk – N.Novgorod 1:2 (0:1 po s.n.) | Vladivostok – Kazaň 3:2 (kon.) | Novokuzněck – Viťaz 0:2 (kon.)
Novosibirsk – Dynamo Moskva 1:0 (kon.) | Čeljabinsk – Doněck 0:1 (kon.) | Magnitogorsk – Minsk 3:0 (kon.)
Ufa – Spartak Moskva 1:2 (po pr.) | Nižněkamsk – Záhřeb 3:2 (1:0 po s.n.) | CSKA Moskva – Omsk 3:1 (kon.)
Riga – Barys 3:2 (4:3 po s.n.) | HC Slovan – Chanty-Mansijsk 3:2 (1:0 po s.n.) | Lev – Jekatěrinburg 3:2 (po pr.)
Traktor Čeljabinsk
0:1 (0:0, 0:0, 0:1)
HC Donbass Doněck
Středa 13.11.2013, 14:00 • Traktor Arena • KHL

Kdo dal gól, vyhrál a to se povedlo Doněcku. O jeho výhře rozhodl ve 43. minutě Kiisken, který dorazil střelu Jana Koláře. Já se s Vámi loučím a těším se na Vás opět za necele 2 hodinky, tentokrát při sledování zápasu Tipsport extraligy Rytíři Kladno – Bílí Tygři Liberec. (16:11:10)

60:00

59:32
    Domácí musí začít od vlastní branky.

59:15
    Leighton na čáře chytá střelu Kuzněcova.

59:03
    Oddechový čas pro domácí, kteří to následně budou zkoušet se šesti hráči v poli.

59:03
    Zakázané uvolnění Doněcku.

58:26
    Na druhé straně Blagoj z voleje trefuje pouze Garnettův beton!

58:01
    Poslední 2 minuty 3. třetiny

57:40
    Chistov si sjel mezi kruhy, ale přestřelil.

56:45
    Hosté vyhazují přes čáry aby to nebylo zakázané uvolnění a začínají se soustředit pouze na bránění.

56:05
    Borordkinova střela od modré byla sražena do rohu.

55:00
    Čeljabinsku zbývá na skórování posledních 5 minut. Hraje se ale převážně na jeho polovině.

54:19
    Garnett nyní nadvakrát zachránil svými zákroky šance na bodový zisk v dnešním zápase.

53:25
    Zakázané uvolnění v podání Traktoru.

52:20
    Zpoza branky to zkoušel Kuzněcov, ale nepodařilo se mu přetlačit puk přes Leghtonův beton.