Chabarovsk – N.Novgorod 1:2 (0:1 po s.n.) | Vladivostok – Kazaň 3:2 (kon.) | Novokuzněck – Viťaz 0:2 (kon.)
Novosibirsk – Dynamo Moskva 1:0 (kon.) | Čeljabinsk – Doněck 0:1 (kon.) | Magnitogorsk – Minsk 3:0 (kon.)
Ufa – Spartak Moskva 1:2 (po pr.) | Nižněkamsk – Záhřeb 3:2 (1:0 po s.n.) | CSKA Moskva – Omsk 3:1 (kon.)
Riga – Barys 3:2 (4:3 po s.n.) | HC Slovan – Chanty-Mansijsk 3:2 (1:0 po s.n.) | Lev – Jekatěrinburg 3:2 (po pr.)
po s.n. (1:0)
HC Slovan Bratislava
3:2 (0:1, 0:1, 2:0 - 0:0)
Jugra Chanty-Mansijsk
Středa 13.11.2013, 19:00KHL

Dnešní utkání je za námi a po samostatných nájezdech jej nakonec vyhráli domácí, kteří ještě necelý 2 minuty před koncem třetí třetiny prohrávali. Nutno ale podotknout, že dnes předvedli úctyhodný výkon, a bod navíc pro Slovan není vůbec nezasloužený. Hosty dnes držel zejména vynikající výkon Birjukova. To je ode mne pro dnešek vše. Děkuji za pozornost a přeji příjemný zbytek večera. (21:35:10)

65:00
    V samostatných nájezdech zvítězil tým HC Slovan Bratislava.
    Rozhodující samostatný nájezd proměnil ve 4. sérii TOMÁŠ NETÍK.

Tomáš Netík a jeho bekhendový blafák překonali Birjukova.

Vondrka to zkusil ,,na Forsberga" ovšem tento záměr mu nevyšel.

Gusev si sice hezky najel, ale nezvládl zakončit.

Ani Netíkova střela se neujala. Jdeme do třetí série.

Smoleňákův bekhendový pokus také nevyšel. Stále jsme neviděli branku a teď mají domácí možnost ujmout se vedení.

Bartovič si hezky položil Birjukova, ovšem nedokázal zvednout kotouč.

Jako první jel nájezd Savinainen, který nepřekvapil domácího brankáře.

Samostatné nájezdy začínají.

Ani prodloužení nerozhodlo a tak budeme svědky samostatných nájezdů.

65:00
    Prodloužení skončilo.

64:50
    Janus musel v samotném závěru řešit nepříjemnou situaci.

64:31
    Savinainenova tvrdá, ale nepřesná střela.

64:01
    Probíhá poslední minuta prodloužení.

62:13
    Vhazovat se bude před domácím brankářem.

61:46
    Miklík nepřesně vystřelil od modré čáry.

61:15
    Hraje se rychle nahoru a dolu.

Dušan Šitner

Branky a nahrávky: 44. Miklík (Vondrka, Škoula), 59. Mojžíš (Štajnoch), rozh. náj. Netík – 11. Buljanskij, 26. žukov (Smoleňák, Šefer)

HC Slovan Bratislava: Janus (Godla) – Sersen (A), Škoula, Kutlák, Sigalet, Mojžíš, Štajnoch, T. Mikúš, Matoušek – Bartovič (C), J. Mikúš, Radivojevič – Vondrka, Bližňák (A), Miklík – Kukumberg, Ölvecký, Netík – Hudáček, Šťastný, Daňo.
    Jugra Chanty-Mansijsk: Birjukov (Kuzněcov) – Chvostov, Šefer, Trončinský, Pepeľajev, Starosta, Sokolov, Ďakov, Petrov – Sitnikov, Žukov, Chlyncev – Savinainen, Dixon, Smoleňák – Buľanskij, Jacenko, Kňazev – Gusev, Krysanov, Plotnikov.

Rozhodčí: Karabanov, Safjullov – Jučava, Novikov