Slavia – Jihlava 2:1 (kon.) | Hr. Králové – Pardubice 2:5 (kon.) | Havířov – Přerov 1:5 (kon.)

54:51
    Vojtěch Pražák (JIH) podrazil Patočku, za což musí na trestnou lavici.

53:50
    Kohút zpracoval žabičku a mířil sám na Škarka, ten si s jeho pokusem dokázal poradit!

44:10
    Za podražení si odpočine Tomáš Mejzlík (JIH).

44:05
    Prokš nedokázal dostat kotouč za ležícího Pateru!

39:06
    A další trest za příliš mnoho hráčů na ledě pro Jihlavu, trest odsedí Daniel Branský (JIH).

35:39
    Hosté hráli podruhé v zápase v šesti.

33:12
    Dukla právě vstřelila branku!
    Po nedůrazu sešívaných se hosté radují ze snížení. O kontaktní branku se se štěstím postaral Vladimír Osčádal! Bez asistence.

26:46
    Daniel Krásný (SLA) inkasuje dvě minuty za vysokou hůl, sešívaní se tak budou bránit ve třech.

25:23
    Počet hráčů na ledě se srovná, Michal Kovář (SLA) míří na trestnou za držení.

24:23
    Ondřej Najman (JIH) je potrestán za krosček.

14:33
    Slavia právě vstřelila branku!
    A sešívaní ji rychle využívají. Po střele Kohúta zůstal puk ležet na brankovišti, odkud ho do sítě doklepl VIKTOR MARTÍNEK! Asistence: David Kohút a Eric Fiala.

13:56
    David Váňa (JIH) srazil hodně tvrdě kolenem Hradila. Za svůj čin dostal trest pět minut a do konce utkání.

12:21
    Viktor Martínek (SLA) ve snaze získat puk podrazil Chylíka a proto musí na trestnou lavici.

07:30
    Kotouč se po souboji za brankou dostal až na modrou čáru, kde stál Kovář. Jeho pokus dokázal ideálně tečovat MATOUŠ PATOČKA! Asistence: Michal Kovář.

03:10
    Hosté inkasují dvě minuty za příliš mnoho hráčů na ledě, trest odpyká Daniel Branský (JIH).

02:21
    Lukáš Netolický (SLA) narazil tvrdě na mantinel Prokše a od rozhodčího inkasuje dvouminutový a k tomu desetiminutový trest.

David Mencl

Branky a nahrávky: 8. Patočka (Kovář), 15. Martínek (Kohút, Fiala) – 34. Oščádal

HC Slavia Praha: Patera – Novotný, Duda, Melovič, Vobořil, Šantrůček, Krásný – Hradil, Netolický, Kern, Šteiner, Martínek, Fiala, Hnát, Kovář, Marek, Patočka, Kohút
    HC Dukla Jihlava: Škarek – Havelka, Mareš, Pražák, Váňa – Čermák, Branský, Najman, Adam, Chylík, Mejzlík, Smutný, Huňáček, Berka, Kousal, Prokš, Oščádal