Třinec – Sparta 1:0 (kon.) | Hr. Králové – Bohemians 1905 1:2 (kon.) | Příbram – Brno 4:3 (kon.)
Jablonec – Olomouc 3:0 (kon.) | Slovácko – Ostrava 2:0 (kon.) | Znojmo – Jihlava 5:3 (kon.)
Slavia – Liberec 7:1 (kon.) | Dukla Praha – Pardubice 3:2 (kon.) | Táborsko – Plzeň 2:1 (kon.)
Teplice – Varnsdorf 2:1 (kon.)
1.FC Slovácko
2:0 (0:0)
FC Baník Ostrava
Pondělí 18.11.2013, 13:30 • Na Bělince, Kunovice • Juniorská liga

Slovácko vyhrálo nad favorizovanou Ostravou 2:0. Ze začátku utkání byl lepší Baník, který si vypracoval dvě velmi dobré brankové příležitosti, ale skvělými zákroky podržel domácí brankář Kohoutek. Ve druhém poločase byli mírně lepším mužstvem hráči Slovácka. Patnáct minut před koncem využil otevřené obrany Baníku Fojtášek a přesnou ranou poslal svůj celek do vedení. Na konci zápasu Ostrava hrála již vabank a toho využil Martan, když po faulu na něj Slovácko kopalo pokutový kop. Martan nezaváhal a pečetil tak stav zápasu na 2:0. (16:46:09)

90+2
    Z dálky to ještě zkoušel Havlík, ale neuspěl, protože jeho rána skončila vedle branky Ostravy.

90+1
    Rozhodčí Plesar bude nastavovat dvě minuty.

90
    Slovácko právě vstřelilo branku!
    LADISLAV MARTAN s přehledem proměnil pokutový kop, když brankáře Ostravy poslal na opačnou stranu.

89
    Slovácko bude zahrávat pokutový kop po faulu na Martana.

88
    Marcel Machač vyfasoval žlutou kartu.

87
    Slovácko nedává svému soupeři prostor, aby si vytvořil v posledních minutách tlak.

85
    Na hranici vápna přihrál Havlík svému spoluhráči Martanovi, jeho střela levou nohou směřovala vedle levé tyče Baníku.

83
    Na druhé straně centr Groulíka odrazila obrana Ostravy k dobíhajícímu Kubáňovi, jeho střelu kryl brankář Macej.

82
    Hosté nebyli daleko od vyrovnání. Dedičův nebezpečný centr tečoval jeden z nabíhajících hráčů a brankář Kohoutek měl co dělat, aby míč vyrazil, následně balon odkopl Mezlík.

81
    Baník se tlačí za vyrovnáním a bude mít příležitost standardní situace.

79
    Lukáš Kundrátek viděl žlutou kartu.

77
    Poslední střídání Baníku. Ze hřiště odešel Tomasz Gomala, který byl nahrazený Josefem Opatřilem.

76
    Oldřich Byrtus viděl žlutou kartu.

75
    Haša vysunul vtipnou přihrávkou DANA FOJTÁŠKA, který přízemní střelou k tyči prostřelil brankáře Maceje.