Gruzie – Slovensko 1:3 (kon.) | Albánie – Španělsko 0:2 (kon.) | Švýcarsko – Ukrajina 1:2 (kon.)
Izrael – Portugalsko 3:4 (kon.) | Rakousko – Maďarsko 4:2 (kon.)
Albánie
0:2 (0:0)
Španělsko
Pondělí 18.11.2013, 14:00 • Ruzhdi Bizhuta, Elbasan • Kvalifikace ME U21

Od nás je to také vše. Děkujeme vám za pozornost a přejeme hezký zbytek dne. (15:55:13)

A to je vše co se událo v dnešním utkání. 3 body po zásluze bere tým hostů Španělsko, které tak opět vyhrálo a prodloužilo svou vítěznou šňůru. Albánci se na svém stánku drželi. Druhá půle je již ale dostala do kolen a po brankách Muniaina a Deulofeua prohráli 0:2. Španělsko tak pokračuje ve vynikajících výkonech a bude tak velmi těžké najít jím protivníka, který pro ně bude vyrovnaným soupeřem.

90+3
    Brejk zakončil Morata, bránu však netrefil a do konce utkání se již zřejmě nic nestane.

90+2
    Albánci nyní chtěli vyjít s míčem směrem vpřed, před-finální přihrávka jim nevyšla, proto se opět musí vracet, aby nedostali ještě třetí branku.

90+1
    Domácí se sice snaží dostat před bránu Pacheca , ale jde jim to těžko. Hosté navíc příliš často míč neztrácejí a dobře s ním kombinují.

90
    V závěru utkání si hosté pojistili své vedení a vypadá to, že už si svoje 3 body pohlídají.

89
    Škurtaj se na druhé straně dostal ke střele, ta však cíl minula a o odkop se tak postará brankář Španělska Pacheco

88
    Španělsko právě vstřelilo branku!
    A domácí navyšují stav utkání na 0:2. postaral se o to GERARD DEULOFEU. Ten se dostal k dorážce po tečované střelce novice na hřišti Samperia a hosté již vedou o dvě branky!

86
    Španělsko naposledy vystřídá: Střelec branky Muniain jde ze hry, nahradí jej Samperio.

85
    Jeho centr zablokoval je den z hráčů hostů, proto se roh bude opakovat. A míč si staví znovu Kace.

84
    Rohový kop si v závěru utkání vybojovalo mužstvo domácích. Ujme se jej kapitán Kace.

83
    Po rychlé akci hostů si Morata nepohlídal své postavení a sudí utkání mu píská ofsajd po spolupráci s pomezním.

82
    Deulofeu se postaví k praporku, odkud vyšel centr do vápna Albánie.

81
    Morata ve velké šanci, kterou mu, naštěstí pro Albánii, likviduje brankář Teqja. Útočník Španělska tak nepřidává svou další trefu a v tomto utkání je zatím zaspán ve statistikách jen jako asistent.

79
    Albánie již naposledy v zápase mění hráče: Batha má dohráno a místo něj se na trávník podívá Rrahmani.

79
    Španělsko podruhé v utkání střídá: Campaña odchází a místo něj přichází Sergi Darder z Málagy.

77
    Druhá půle je o hodně živější než tomu bylo v prvním poločase. Počet střel se navýšil a brankáři obou týmů jsou tak ve větší permanenci.

76
    Poté ještě z dorážky pálil Óliver Torres, ale byl už z úhlu a ani s touto ránou nemá problém brankář domácích.