Třinec – Sparta 1:0 (kon.) | Hr. Králové – Bohemians 1905 1:2 (kon.) | Příbram – Brno 4:3 (kon.)
Jablonec – Olomouc 3:0 (kon.) | Slovácko – Ostrava 2:0 (kon.) | Znojmo – Jihlava 5:3 (kon.)
Slavia – Liberec 7:1 (kon.) | Dukla Praha – Pardubice 3:2 (kon.) | Táborsko – Plzeň 2:1 (kon.)
Teplice – Varnsdorf 2:1 (kon.)
FC Hradec Králové
1:2 (1:1)
Bohemians Praha 1905
Pondělí 18.11.2013, 12:00Juniorská liga

Utkání skončilo, Hradec Králové dnes doma nestačil na Bohemians 1905 a to i přestože vedl od druhé minuty 1:0. (13:56:35)

90+1
    Ofsajd zastavil akci domácích, s každou takovou se stále více blíží závěr zápasu.

90+1
    Ještě se rýsovala Hradci šance, ale vše končí nezmarem. Bude se odkopávat od svatyně pražského celku.

90
    Plyne poslední minuta řádné hrací doby, Bohemians mají míč na kopačkách a směřují za třemi body.

89
    Jenže tato standardní situace nebezpečí nepřinesla a naopak míč mají v moci hosté.

88
    Změnit osud utkání by mohl rohový kop domácího družstva.

87
    Čas se Hradci velmi krátí a body se stále vzdalují.

83
    Po faulu ve středu hřiště se míč vrací na domácí kopačky.

80
    Opět je míč v zámezí a také tentokrát se tam dostal od hostů.

79
    Ofsajd zastavil hosty v jejich rozletu.

78
    Rohový kop nebezpečný nebyl, domácí však zůstanou u míče. Budou totiž vhazovat.

77
    Hradec si vybojoval rohový kop a standardní situace by mohla případně přinést nebezpečí před hostující šestnáctku.

73
    Jenže také Hradec umí zaútočit, jejich snaha sice nyní ovoce nepřinesla a tak bude gólman hostů vykopávat míč.

72
    Hosté jsou při chuti a opět nepříjemně doráželi na obranu Hradce, střela však mezi tři tyče nezapadla.

70
    Domácí by jistě rádi neodešli z utkání s prázdnou, vždyť už ve 2. minutě se dostali do vedení a nyní naopak na soupeře ztrácí, kdo by si to jen pomyslel.

69
    Bohemians právě vstřelili branku!
    Hosté otáčí skóre a dostávají se do jednobrankového vedení, což je jistě překvapením. Hradec tak má co napravovat, do konce utkání zbývá bez nastavení nějakých jednadvacet minut. Branku vstřelil MAREK KOŠTÍŘ.

67
    Na hřišti se nám toho moc neděje, nadále je skóre nerozhodné a druhý poločas se mezitím blíží ke své druhé polovině.

61
    Tak k této statistice si musíme přičíst další dvě od hostů, které však neletěly do prostoru třech tyčí.
    Branky: 2. Sixta – 41. Trnka, 69. Koštíř

FC Hradec Králové: Zavřel – Kratochvíl, Zezula (57. Kučera), Soukup, Vobejda, Krčál, Langr M., Sixta, Novák, Bláha (67. Pago), Zec.
    Bohemians Praha 1905: Dočekal – Ibeagha, Žaloudek, Košata, Řezníček (59. Koštíř), Trnka, Maxa (84. Šebek V.), Nováček (46. Artemuk), Šebek T., Hejno, Trýzna.

Rozhodčí: Kubr – Kovařík, Šob.