Kometa Brno – Jihlava 3:1 (kon.) | Berani Zlín – Mladá Boleslav 6:3 (kon.) | Třinec – Slavia 2:3 (0:1 po s.n.)
Vsetín – Liberec 6:3 (kon.) | Vítkovice – Sparta 2:4 (kon.) | Olomouc – Č. Budějovice 2:3 (kon.)
HC Olomouc
2:3 (0:2, 0:1, 2:0)
HC Motor České Budějovice
Pátek 22.11.2013, 17:30 • Zimní stadion Olomouc. Kapacita: 5.300 míst. • DHL extraliga juniorů

58:27
    Jedna z posledních příležitostí Kohoutů. Škopek (CEB) se provinil držením protihráče. Domácí budou hrát přesilovou hru.

50:11
    Skvělá příležitost ke srovnání se nabízí Kohoutům. Brabec (CEB) si počínal nedovoleným způsobem a je vyloučen na dvě minuty.

42:59
    Po vyhraném buly se chtěl do útoku rozjet Králík, kterého podrazil Prokeš (CEB). Přesilová hra pro Kohouty.

33:08
    Nesvadba (OLO) se provinil držením protihráče. Početní výhoda pro hosty.

27:28
    Švec (CEB) u mantinelu poslal k ledu jednoho z domácích hráčů, sudí jej trestá dvěma minutami za podražení.

19:39
    Domácí se řítili do nadějné příležitosti, Břečka (CEB) musel zatáhnout za záchranou brzdu a zastavit olomoucký průnik nedovoleným způsobem.

08:28
    Beták (OLO) se v obranné třetině provinil faulem loktem, hosté budou hrát proti čtyřem.

03:37
    Přesilová hra pro domácí. Aleš Kadlec (CEB) vyhodil kotouč z obranného pásma mimo kluziště, což znamená dvě trestné minuty za zdržování.

01:42
    Zezula (OLO) z ničeho nic odjíždí na trestnou lavici, kam jej poslal hlavní sudí za faul kolenem. Jihočeši budou hrát přesilovou hru.

Miroslav Fantal

Branky a nahrávky: 48. Brančík (Králík), 49. Králík (Beták, Jergl) – 4. Prokeš (Pašek, Peigl), 10. Smejkal (Záhora, Janásek), 39. Smejkal (Švec)

HC Olomouc: Kochta (Slezák) – Škůrek, Hradil, Kraigher, Brančík, Soukal, Rašner, Nesvadba, Bradnýs – Markl, Bauer, Jergl, Kocián, Rajnoch, Konečný, Králík, Ostřanský (C), Beták, Zezula, Nedopil, Hánl.
    HC Motor České Budějovice: Gába (Kadlec L.) – Škopek, Pícha, Janásek, Kadlec A., Břečka, Piegl, Kohút, Kupčík – Prokeš, Švec, Smejkal, Záhora (C), Michálek, Ciboch, Vácha, Březina, Pašek, Brabec, Ruda, Salák.

Rozhodčí: Vaněk – Bryška, Velinský