Salzburg – Ried 4:0 (kon.) | Rapid – Wacker 3:0 (kon.)
4:0 (1:0)
SV Guntamatic Ried
Neděle 01.12.2013, 16:30 • Red Bull Arena • Rakouská Bundesliga

Tímto bych se s Vámi chtěl rozloučit a popřát pěkný večer. (18:24:46)

Dnes jsme mohli vidět velice zajímavý zápas. Ze začátku to vypadalo, že domácí jasně hosty přehrají, ale ti se snažili, ale bezúspěšně. Toho v prvním poločase využil Kempl a poslal domácí do vedení. Do konce poločasu se už skoro nic nestalo. Ve druhé půli začali aktivněji hosté, ale gól nevstřelili. Naopak začali hrozit domácí a podařilo se jim během sedmi minut vstřelit krásné tři góly a i díky tomu budou i nadále vévodit tabulce ligy s velkým náskokem.

90+3
    Do střelecké listiny se mohl zapsat také Švento, ale to by musel trefit branku.

90+2
    Do šance se dostali hosté. Těsně před tím, než se jim podařilo míč vystřelit, si vzal míč Klein a zakládá protiútok.

90
    Alan vstřelil gól, ale podle rozhodčích se jednalo o ofsajd. Domácí hráče to mrzet, ale nemusí.

89
    O střelu se pokoušel Švěnto, jeho střela jen těsně minula pravý horní růžek branky.

87
    Zápas se už spíše dohrává. Míč na svých kopačkách drží převážně domácí a už nikam nespěchají.

86
    Střídání na straně hostů. Trávník opustil Zulj a přišel Aydogdu.

85
    O střelu z úhlu se snažil Vastic, ale s jehou střelou si hravě poradil Gulácsi. Takže stav zůstává stále 4:0.

82
    Hosté se pokoušejí útočit. Snaží se asi alespoň o čestný jeden gól, ale domácí obrna funguje na výbornou a budou to mít velice těžké.

81
    Domácí hráči si hráči si jistě užívají mohutného povzbuzování od svých fanoušků.

79
    Plac opouští za ohromného potlesku od fanoušků Kepl, který vstřelil dva góly a byl jednoznačně nejlepší hráč na hřišti. Přichází za něj Meilinger

78
    Domácí se postarali o krásný fotbalový zážitek, když během sedmi minut dali tři góly.

75
    Ihned po vstřeleném gólu střídají také domácí. Na plac se dostává Švento na úkor Maného.

74
    Salzburg právě vstřelil branku!
    Tak to je neuvěřitelné! Před vápnem vystřelil CHRISTOPH LEITGEB. Míč nasměroval do pravého rohu. Stav utkání 4:0.

72
    Hosté střídají odchází Gartler přichází Vastic

72
    Z protiútoku měl míč na kopačkách Alan, který se s ním dostal až k brance tam viděl Maného, ale přihrávka byla zblokována a dostala se KEVINU KAMPLOVI, který dává svůj druhý gól.

71
    O zvrat v utkání se pokoušejí hosté, když do útoku bežel Kragl,ale o míč byl obrán.