Catania – AC Milán 1:3 (kon.) | Atalanta BC – AS Řím 1:1 (kon.) | Cagliari – Sassuolo 2:2 (kon.)
Chievo – Livorno 3:0 (kon.) | Inter – Sampdoria 1:1 (kon.) | Juventus – Udinese 1:0 (kon.)
Calcio Catania
1:3 (1:1)
AC Milán
Neděle 01.12.2013, 12:30 • Stadio Angelo Massimino, Catania • Italská Serie A

Ze Stadio Angelo Massimino je to pro dnešek vše. Od komentování zápasu Catania – AC Milán se s Vámi pro tuto chvíli loučí komentátor Tomáš Reiner. (14:27:29)

AC Milán zvládl zápas na hřišti Catanie a připisuje si do tabulky Serie A tři body. Hosté ale nevstoupili do zápasu vůbec dobře, když ve 13. minutě inkasovali gól, o který se postaral Castro. Catania se však radovala z vedení pouhých sedm minut, na 1:1 dokázal vyrovnat Montolivo. Ve druhém poločase se postaral o obrat v zápase Balotelli, po jehož gólu byl vyloučen Tachtsidis. Catania už se na nic nezmokla a v závěru zápasu inkasovala gól, o který se postaral Kaka a zpečetil výhru AC. Konečný výsledek. Catania 1 AC Milán 3.

90+4
    V dnešním zápase se už nic nestane.

90+3
    Matri našel El Shaarawy, ten se ale vzápětí do zakončení nedostal.

90+2
    AC Milán rozehrál volný přímý kop a míč skončil v náruči připraveného Andujara.

90+1
    Spolli předvedl další faul a AC bude zahrávat další nebezpečný volný přímý kop.

90+1
    Nad rámec zápasu byly nastaveny 4 minuty.

90
    Kaka pronikl po levé straně do pokutového území a vybojoval rohový kop, ten ale hosté nevyužili.

89
    El Shaarawy se snažil prosadit, v blízkosti šestnáctky ale přes pozorného obránce Catanie neprošel.

89
    Spolli se dopustil faulu a AC Milán bude zahrávat standardní situaci.

88
    Leto nahradil na závěrné tři minuty Barrientose.

87
    Catania připravuje poslední střídání.

86
    Kaka rozehrál volný přímý kop, Andujar ale zasahovat nemusel.

84
    Útok AC Milán zastavil ofsajd, v němž se ocitl El Shaarawy.

83
    Druhá změna na straně AC Milán. Ze hřiště odešel Balotelli, kterého nahradil Matri.

82
    Catania už má jen necelých 10 minut na to, aby se se zápasem ještě pokusila něco udělat.

81
    AC Milán právě vstřelil branku!
    KAKA pečetí výhru AC Milán!! Brazilský útočník vnikl neohroženě do pokutového území a poté míč tvrdou dělovkou uklidil přesně do pravého horního rohu. Andujar byl bezmocný.