Arouca – Marítimo 1:2 (kon.) | Belenenses – Gil Vicente 0:0 (kon.) | Nacional – Setúbal 2:2 (kon.)
Rio Ave – Benfica 1:3 (kon.) | Sporting – FC Ferreira 4:0 (kon.)
CD Nacional
2:2 (2:1)
Vitória FC Setúbal
Neděle 01.12.2013, 17:00Portugalská Primeira Liga

Ode mne je to pro dnešek vše, přeji Vám příjemný zbytek večera a těším se u dalších onlajn přenosů. (18:54:15)

A je dobojováno! Ve druhém poločase byli daleko aktivnější hosté. Těm se nakonec povedlo i v 83. minutě zásluhou Coheneho vyrovnat. Oba celky si tak z dnešního utkání připisují na své konto jeden bod a nutno říci, že zaslouženě.

90+4
    Mexer netrefil hlavou pěkný centr. O osudu dnešního utkání je tak nejspíše rozhodnuto.

90+3
    Junior na poslední chvíli obral o míč Cardoza.

90
    Ještě poslední střídání hostů, místo Tiby si zahraje Coronas.

90
    Sudí nastaví ještě pět minut navrch.

90
    Rozběhla se nám poslední minuta, u míče Setúbal.

89
    Krásná střela Rafy mířila jen do míst, kde stál Kieszek.

88
    Oba týmy se již hlavně snaží udržet remízu.

87
    Střídají i hosté, místo Pedra přišel Ney.

84
    Domácí střídají, odchází dvougólový střelec Rondón, kterého nahradí Rafa.

83
    Setúbal právě vstřelil branku!
    A je vyrovnáno! Sedm minut před koncem řádné hrací doby se do míče opřel JAVIER COHENE a jeho střela skončila v síti! Hosté si vyrovnání zasloužili!

79
    Střela Rafaela Martinse se po přihrávce Cardoza otřela o tyč! Velká šance na srovnání!

77
    Hostující Dani vidí žlutou kartu.

76
    Dochází na předem avizovanou změnu, místo Candeiase přijde Barcellos.

74
    Trenér Machado poslal rozcvičovat Barcellose. Ten by mohl hru oživit.

71
    Velkou příležitost nedokázali domácí využít! Rondon mohl dovršit hattrick, jeho hlavička ale minula branku!