Chabarovsk – Spartak Moskva 4:3 (2:0 po s.n.) | Vladivostok – Doněck 4:1 (kon.) | Novokuzněck – Minsk 3:2 (kon.)
Novosibirsk – Záhřeb 0:2 (kon.) | Mytišči – CSKA Moskva 2:0 (kon.) | Riga – Jaroslavl 4:1 (kon.)
HC Slovan – Petrohrad 2:3 (0:1 po s.n.) | Lev – Čerepovec 3:1 (kon.)
Metallurg Novokuzněck
3:2 (2:0, 1:1, 0:1)
HC Dinamo Minsk
Středa 04.12.2013, 13:00KHL

59:30
    Michajl Kuklev dostává 2 minuty za hákování.

59:25
    Hosté hrají bez brankáře.

53:47
    Hosté si komplikují situaci a budou se muset bránit, jelikož Ilja Kaznaděj dostává 2 minuty za vražení na hrazení.

49:04
    Dinamo Minsk právě vstřelilo branku!
    Hostům se jejich aktivní hra vyplácí a přináší odměnu v podobě kontaktní branky, o kterou se postaral ALEXANDR KITAROV. Asistence: Vitalij Kirjuščenkov.

43:09
    Andrej Stas dostává 2 minuty za nebezpečnou hru vysokou holí.

38:28
    Přesilovku využívá český útočník ZBYNĚK IRGL, který snižuje stav utkání na 1:3. Asistence: Alexej Kaljužnyj, Geoff Platt.

38:03
    Hosté si vytvořili menší nápor a vynutili si alespoň faul a 2 minuty za podražení dostává Nikita Ložkin.

31:57
    Jevgenij Nogačjov dostává 2 minuty za sekání.

23:21
    Metallurg Novokuzněck právě vstřelil branku!
    Hosté velmi špatně vystřídali a dva hráči Novokuzněcku jeli sami na Haugena. Jemelin přihrával RAFAELU ACHMETOVI, která usměrnil puk za Haugenova záda. Asistence: Sergej Jemelin.

22:07
    Alexej Kosourov dostává 2 minuty za hákování a hosté si tak zahrají přesilovou hru.

17:51
    Ilja Kaznadej a Ansel Galimov dostávají za pěstní souboj po 4 minutách. Galimov ještě 2 minuty navíc za sekání a hosté tak budou hrát přesilovou hru.

09:35
    Po vhazování v útočné třetině propálil Šelepňova domácí SERGEJ JEMELIN. Asistence: Anton Kapotov.

07:53
    Po střele z levé strany se odražený puk dostal k volnému ARŤOMU GAREJEVOVI, který měl už snadnou úlohu a doklepl kotouč do odkryté klece. Asistence: Tuukka Mantyla, Vladislav Kartajev.

03:35
    Nikolaj Skladničenko dostává menší trest za nebezpečnou hru vysokou holí.

00:43
    Richard Lintner z Dinama dostává 2 minuty za podražení a domácí si tak zahrají hned v úvodu třetiny početní výhodu.

Dušan Šitner

Branky a nahrávky: 8. Garejev (Mantyla, Kartajev), 10. Jemelin (Kapotov), 24. Achmet (Jemelin) – 39. Irgl (Kaljužnyj, Platt), 50. Kitarov (Kirjuščenkov)

Metallurg Novokuzněck: Ložkin (Sorokin) – Matynov, Arzamascev, Mantyla, Kuklev, Axjoněnko, Kanarskij, Kapotov, Skutar – Achmetov, Galimov, Žafjarov – Garejev, Kartajev, Kosourov – Skladničenko, Mitrjakov, Kurepanov – Veličkin, Jemelin, Nazarov.
    HC Dinamo Minsk: Šelepňov (10. Haugen) – Nogačjov, Krajíček, Lintner, Kaznaděj, Sinkevič, Usenko, Filičkin – Kaljužnyj, Irgl, Stas – Platt, Surový, Matěruchin – Zacharov, Kitarov, Jefimenko – Lopasčuk, Dadonov, Chouinard, Kirjuščenkov.

Rozhodčí: Bondar, Safjullov – Majtak, Pronskich