Manchester Utd. – Newcastle 0:1 (kon.) | Crystal Palace – Cardiff 2:0 (kon.) | Liverpool – West Ham 4:1 (kon.)
Southampton – Manchester City 1:1 (kon.) | Stoke – Chelsea 3:2 (kon.) | West Brom – Norwich 0:2 (kon.)
Sunderland – Tottenham 1:2 (kon.)
Crystal Palace FC
2:0 (1:0)
Cardiff City FC
Sobota 07.12.2013, 16:00 • Selhurst Park, Londýn • Anglická Premier League

To je ode mne pro dnešek vše. Premier League pokračuje dalším kolem až za týden, do té doby naschledanou. (18:01:58)

Červené karty: 0 – 0

Je dobojováno, ve druhé půli se hosté pod dojmem jednobrankové ztráty do svého soupeře zakousli, jenže jim branku se jim vstřelit nepovedlo. V 57. minutě se navíc k odraženému míči dostal Marouane Chamakh a zvýšil vedení na 2:0. To hosty ještě více nabudilo a Crystal Palace místy bránil v 9 lidech, ale vše bezpečně ustál až do závěrečného hvizdu.

Zákroky brankáře Marsahalla – 3.

Zákroky brankáře Speroniho – 2.

90+4
    Ten se nepovedl, tak to Mutch zkusil i středem.

90+4
    Začala poslední minuta nastavení, domácí jsou blízko zisku třech bodů. Cardiff ještě zkouší průnik po levé straně.

90+3
    Domácí mají míč na svých kopačkách a už očekávají konec hry.

90+2
    Na centr z levé strany si na malém vápně nejvýše vyskočil Mutch, míč jen lízl, takže skončil mimo.

90+2
    Mariappa zabrzdil svým odkopem do autu další postup Cardiffu.

90+1
    První minuta nastavení je u konce, s míčem hrají hosté, domácí zatím míč pouze zakopávají.