Mönchengladbach – Schalke 2:1 (kon.) | Stuttgart – Hannover 4:2 (kon.) | W. Brémy – Bayern 0:7 (kon.)
Hamburg – Augsburg 0:1 (kon.) | Frankfurt – Hoffenheim 1:2 (kon.) | Dortmund – Leverkusen 0:1 (kon.)
Hamburger SV
0:1 (0:1)
FC Augsburg
Sobota 07.12.2013, 15:30 • Imtech Arena, Hamburg • Německá Bundesliga

Domácímu Hamburgu se tak srovnat nepodařilo. Augsburg odjíždí ze severu Německa se třemi body, které si vysloužil především v prvním poločase, kdy také padla jediná branka.

To jde ode mě pro dnešek vše, Přeji vám příjemný zbytek víkendu a zase někdy u on-line přenosů brzy na počtenou. (17:22:14)

90+3
    HSV už zkouší všechno možné. Dlouhý nákop Taha byla ale dosti nepřesný.

90+2
    Domácí fotbalisté navíc nemají míč ve své moci. Vypadá to, že si Augsburg si tři body pohlídá.

90+1
    Druhý poločas bude nastaven o 3 minuty.

90
    Poslední střídání v dresu hostí je na světě. Wernera nahradil čerství de Jong.

89
    Augsburg už nic nevymýšlí a v nesnázích odkopává daleko od vlastní branky.

88
    Hosté si ale závěr zápasu hlídají. Před Hitzem se zatím příliš nehraje.

87
    HSV rychle spěchá s rozehrávkou. Jansen si ale svůj aut bude muset zopakovat

86
    Autor zatím jedné branky Bobadilla střídá. Místo něj se do hry podívá Mölders.

84
    Arslanovo divadelní představení moc úspěchu nepobralo. Rozhodčí Siebert ho ale ocenil kartou.

83
    Hamburg je u balonu a rychle míří dopředu.

82
    Callsen dostal od hlavního rozhodčího kázaní. Žlutá karta se zatím odkládá na neurčito.

81
    Hosté měli navíc k dispozici další dva rohové kopy. Ani jeden nedokázali nijak zužitkovat.

80
    Před námi je poslední deset minut utkání. Augsburg stále drží jednobrankové vedení.

79
    Beister navíc hned vzápětí opouští hřiště. Na jeho místo byl totiž povolán Rudnevs.