Levante – Elche 2:1 (kon.)
Levante UD
2:1 (1:1)
Elche CF
Pátek 13.12.2013, 21:00 • Estadio Ciudad de Valencia, Valencie • Španělská LaLiga

80
    Levante právě vstřelilo branku!
    Stejně jako před koncem první půle, tak i chvíli před koncem celého zápasu udeřil DAVID BARRAL, který svou druhou trefou v zápase otáčí skóre ve prospěch domácích! López poslal do šestnáctky nadýchaný centr a Barral si připisuje další gól hlavou – 2:1!

41
    Střídající DAVID BARRAL se stává hrdinou domácích příznivců! Po třech minutách na hřišti vyrovnává, když si naskočil na Pintův centr a hlavou trknul míč k levé tyči mimo Toňův dosah – 1:1!

25
    Elche právě vstřelilo branku!
    Hosté ze standardní situace udeřili, obrana Levante zaspala. Skvělý Fidelův centr vrátil na penaltový puntík Botía, tam se zjevil osamocený CRISTIAN SAPUNARU a pohotovou střelou k pravé tyči otevřel skóre – 0:1!

Lukáš Švéda

Branky: 41. Barral (da Silva Pinto), 80. Barral (P. López) – 25. Sapunaru (Botía)

Karty:   39. Vyntra (LVN), 57. El Zhar (LVN), 90. Xumetra (LVN) – 65. Boakye (ELC), 74. Botía (ELC), 85. Mantecón (ELC), 90+5. C. Herrera (ELC)

Levante UD: Navas – P. López, Vyntra, Karabelas, García Juanfran – El Zhar (80. Xumetra), Simão, da Silva Pinto (46. Rubén García), Diop, Ríos – Babá (38. Barral).
    Náhradníci: Javi Jiménez – El Adoua, Rubén García, Xumetra, Ivanschitz, Barral, Camarasa Camarasa Ferrando.

Elche CF: Toño – Sapunaru (75. Mantecón), Pelegrín, Botía, Albacar – Gil, C. Sánchez, Coro, R. Pérez, Fidel (64. Ñíguez) – Boakye (78. C. Herrera).
    Náhradníci: M. Herrera – Cisma, Rivera, Ñíguez, Mantecón, J. Márquez, C. Herrera.

Rozhodčí: J. Estrada – F. Martín, J. Núnez – A. Gorostegui