Mladá Boleslav – HC Litvínov 3:4 (kon.) | Olomouc – Vítkovice 0:3 (kon.) | Slavia – HC Plzeň 2:3 (0:2 po s.n.)
Sparta – Kladno 2:1 (kon.) | Vsetín – Zlín 4:3 (2:1 po s.n.) | Liberec – Chomutov 1:2 (kon.)
Bílí Tygři Liberec
1:2 (0:0, 0:2, 1:0)
Piráti Chomutov
Sobota 14.12.2013, 18:30DHL Extraliga juniorů

59:59
    Na ledě vřou emoce. Chomutovský hráč zalehl po vhazování kotouč, načež začala strkanice. Rozhodčí to nakonec vyhodnotili dvěma minutami pro Jiřího Peštuku (CHM) za zdržování hry.

49:38
    Chomutov jde do tří! Patrik Michálek (CHM) dostává dvě minuty za podražení.

49:19
    Bílí Tygři si zahrají další početní výhodu. Jiří Peštuka (CHM) dostává dvě minuty za podražení.

42:19
    Šimon Szathmáry (CHM) dostal dvě minuty za sekání a jeho tým jde do tří.

41:22
    Liberec dostane možnost početní výhody. Dominik Tejnor (CHM) dostává dvě minuty za hákování.

38:10
    Síly na ledě se vyrovnají. Robert Černý (CHM) přidržel soupeři hůl a putuje na trestnou lavici.

36:54
    Zároveň pokračuje přesilovka hostů, když za sekání odchází pykat Martin Žďárský.

36:00
    Martin Šír (LIB) to přehnal s důrazem a jde si sednou za napadení.

33:44
    Liberec má šanci o návrat. Hosté hráli v šesti a rozhodčí to moc dobře viděli. Trest jde odsedět Jindra.

30:58
    Robert Černý (CHM) ale tuto rovnováhu narušil, když vyhodil kotouč mimo hřiště.

28:49
    Rozložení sil na ledě se vyrovná. Martin Šťovíček (CHM) si počínal nedovoleně při napadání a jde na trestnou lavici.

27:58
    Hosté jsou v plném počtu, ale v pěti na obou stranách se nehrálo dlouho. Radek Pilař (LIB) dostává dvě minuty za držení.

25:53
    Miroslav Bednář (CHM) znovu usedá na trestnou lavici, tentokrát za hákování.

23:16
    Liberec jde znovu do čtyř. Martin Žďárský podrazil soupeře a jde si sednout.

19:02
    Vzápětí Liberečtí faulují. David Svoboda (LIB) jde na trestnou lavici za sekání.

16:53
    Zatímco hosté už jsou v plném počtu, Liberečtí jdou do čtyř. Psota (LIB) dostává dvě minuty za hákování.

14:15
    Další přesilová hra pro Liberec. Miroslav Bednář (CHM) si jde sednou za faul kolenem.

07:23
    Miroslav Bednář (CHM) dostává dvě minuty za vražení na hrazení a první přesilovou hru zápasu mají k dispozici domácí.

Martin Zíta

Branky a nahrávky: 60. Žďárský (Jandejsek) – 33. Jindra (Veselý, Szathmáry), 37. Jindra (Kaše)

Bílí Tygři Liberec: Vaněček (Sobotka) – Jandejsek, Mrázek (C), M. Šír, Beránek, Pálek, Zedek – Langhammer, Hrníčko, Kalfiřt, Psota, Vlk, Svoboda, Boček, Žďárský, Havlas, Pilař.
    Piráti Chomutov: Dvořák (Maštalířský) – Meliško, Ringler, Drobný, Cestr, Michálek, Szathmáry (C), Černý, Tejnor – Šťovíček, Jindra, Vrána, Paleček, Veselý, Bednář, Peštuka, Huňady, Kaše.

Rozhodčí: Hribik – Blümel, Podrazil.