Buffalo – Washington 2:1 (1:0 po s.n.) | Florida – Montreal 4:1 (kon.) | Columbus – Pittsburgh 3:5 (kon.)
Dallas – St. Louis 2:3 (po pr.) | Toronto – Carolina 5:2 (kon.) | Tampa – NY Rangers 3:4 (kon.)
Calgary – Vancouver 0:2 (kon.) | Minnesota – NY Islanders 4:5 (kon.) | Colorado – Winnipeg 1:2 (po pr.)
San Jose – Anaheim 3:1 (kon.)
Minnesota Wild
4:5 (1:0, 2:2, 1:3)
New York Islanders
Pondělí 30.12.2013, 02:00 • Xcel Energy Center, St. Paul • NHL

Děkuji za pozornost a u dalšího on-line přenosu nashledanou! (04:48:32)

Tři hvězdy zápasu

1. Kyle Okposo (NYI) 2+1
    2. Thomas Hickey (NYI) 1+2
    3. Mikko Koivu (MIN) 0+2

Třetí třetina nám už také skončila a ta nám přinesla čtyři branky. Hosté dokázali otočit průběh zápasu ve svůj prospěch a z ledu Minnesoty si odváží dva cenné body. Hosté první třetinu byly opatrnější a hráli spíše hru defenzivní, ale od druhé třetiny hráči z týmu New York Islanders předvedli skvělý výkon.

60:00

59:51
    Domácí to zkoušejí v šesti.

59:37
    Domácím se už vyrovnat zřejmě nepodaří.

59:15
    Minnesota se stále nemůže dostat z vlastního pásma.

59:01
    Probíhá poslední minuta třetí třetiny.

58:43
    První přesilovková střela od modré končí ve výstroji domácího brankáře.

58:17
    New York skvěle kombinuje, ale zatím jsme neviděli žádnou střelu.

57:32
    Hosté se drží před Hardingem a kombinují.

57:29
    Brodziak (MIN) dostává dvě minuty za hákování.

Dnešní utkání sleduje 18 851 diváků.

56:56
    Domácí střílí opravdu z každé pozice a hostující brankář se nyní hodně zapotí.

56:25
    Koivu zkusil střelu od modré ale ta končí v lapačce.

55:49
    Minnesota se drží v útočném pásmu a střílí z každé pozice.

54:58
    (NYI) dostává dvě minuty za podražení.

54:12
    Islanders právě vstřelili branku!
    A hosté si své vedení berou bleskově zpět. Vanek našel volného KYLEA OKPOS, který přesnou střelou nad levý beton dává svému týmu naději na výhru.. Asistence: Thomas Vanek.

53:45
    Minnesota právě vstřelila branku!
    A je vyrovnáno! Krásná kombinace skončila brankou a to zásluhou JUSTINA FONTAINEHO, který vyslal krásnou střelu z pravého kruhu. Asistence: Matt Cooke a Marco Scandella.

Adam Soukup

Branky a nahrávky: 4. Suter (Rupp, Mitchell), 21. Brodin (Koivu, Niederreiter), 23. Niederreiter (Koivu), 54. Fontaine (Cooke, Scandella) – 29. Tavares (Vanek, Okposo), 39. Clutterbuck (Hickey), 47. Hickey (McDonald, Strome), 53. Okposo (Hickey, MacDonald), 55. Okposo (Vanek)

Minnesota Wild: Harding (Backstrom) – Brodin, Suter, Spurgeon, Scandella, Prosser, Ballard – Coyle, Koivu, Niederreiter – Pominville, Granlund, Heatley – Fontaine, Brodziak, Cooke – Mitchel, Konopka, Veilleux
    New York Islanders: Poulin (Nabokov) – MacDonald, Hickey, Hamonic, da Haan, Strait, Carkner – Okposo, Tavares, Vanek – Nielsen, Nelson, Boulton – Clutterbuck, Strome, Regin – Martin, Cizikas, McDonald

Rozhodčí: O'Halloran, Dwyer – Galloway, Mach

Diváci: 18 851