Florida – NY Rangers 1:2 (0:1 po s.n.) | Minnesota – St. Louis 1:2 (kon.) | Boston – NY Islanders 3:5 (kon.)
Carolina – Montreal 5:4 (po pr.) | Winnipeg – Buffalo 3:0 (kon.) | Dallas – Los Angeles 3:2 (kon.)
Colorado – Columbus 5:3 (kon.) | Anaheim – San Jose 6:3 (kon.) | Calgary – Philadelphia 1:4 (kon.)
Arizona – Edmonton 4:3 (po pr.) | Detroit – Toronto 2:3 (1:2 po s.n.)
po s.n. (1:2)
Detroit Red Wings
2:3 (0:0, 1:1, 1:1 - 0:0)
Toronto Maple Leafs
Středa 01.01.2014, 19:30 • Michigan Stadium, Ann Arbor • NHL

Tímto se s Vámi loučím a přeji dobrou noc. (22:59:50)

3. Tyler Bozak (TOR) 1+0

Vítězem Winter Classic 2014 se stává Toronto Maple Leafs, které vítězí na samostatné nájezdy. Detroit byl v průběhu utkání aktivnější, ale Toronto dokázalo dotáhnout utkání k nájezdům, které nakonec zvládlo lépe a získává bod navíc.

V samostatných nájezdech zvítězil tým Toronto Maple Leafs.
    Autorem vítězného nájezdu je TYLER BOZAK.

Bozak svůj nájezd proměňuje a rozhoduje o vítězství Toronta. Howard na jeho střelu k levé tyčce nedokázal zareagovat.

Tatar nepředvedl ideální nájezdy, když mu při zakončení kotouč přeskočil hůl a Bernier to měl velmi snadné.

Za Toronto se rozjel Lupul, který poslal kotouč přesně mezi betony Howarda.

Dacjuk ukázal, že má velmi šikovné ruce, když po kličce do bekhendu poslal kotouč pod horní tyčku.

Na druhé straně se rozjel Van Riemsdyk, který se svým pokusem neuspěl.

Alfredsson zkusil kličku do bekhendu, po které branku minul.

Jako první pojede Daniel Alfredsson.

Samostatné nájezdy začínají.

Dnešní utkání budou muset rozhodnout až samostatné nájezdy. V prodloužení se totiž ani jeden z týmů neprosadil. Dnes je to Winter Classic se vším všudy.

65:00
    Prodloužení skončilo.

64:55
    Z mezikruží mohl rozhodnout Nyquist, ale jeho rána skončila na zadním mantinelu a následná dorážka Zetterberga těsně nad brankou.

64:23
    Kessel našel na pravém kruhu postaveného Fransona, který se svým pokusem neuspěl.

64:00
    Začíná poslední minuta prodloužení.

63:41
    DeKeyser zavezl kotouč za branku Berniera, aby následně přihrál mezi kruhy Dacjukovi, který svým oblíbeným bekhendem branku těsně minul.

62:30
    Tak to je velká škoda pro Detroit. Do samostatného úniku se dostával Zetterberg, ale najednou se rozezněla siréna. I v polovině prodloužení si budou brankáři totiž vyměňovat strany.

62:19
    Gardiner přenechal v útočném pásmu kotouč Lupulovi, který střelou zápěstím branku minul.

61:50
    Individuální snaha Zetterberga ohrožení branky nepřinesla, když jeho pokus byl sražen do ochranné sítě.

61:23
    Kessel se také rozhodl v útočném pásmu o střelu z pravého kruhu, ale i Howard předvedl úspěšný zákrok.

60:34
    Z levého kruhu vystřelil na druhé straně Tatar, kterého dokázal levým betonem vychytat Bernier.

60:20
    Prodloužení začíná postavením mimo hru ze strany Toronta.

60:01

Dnešní utkání sleduje 105 491 diváků.

Winter Classic nekončí! Ve třetí třetině se nejprve posadilo Toronto, když v 45. minutě šikovně tečoval kotouč za záda Howarda Bozak. Detroitu se ale podařilo po zásluze vyrovnat, když se v 55. minutě prosadil Abdelkader a rozhodl o tom, že zápas půjde za stavu 2:2 do prodloužení.

Střely na branku: 41 – 24.

60:00

59:58
    Utkání směřuje do prodloužení.

59:45
    Toronto mělo další slibnou příležitost, ale obrana Detroitu dokázala celou situaci přečkat.

59:20
    Využít chyby v obraně Detroitu mohl Kessel, ale tomu při kličce kotouč utekl.

59:00
    Detroit nadále operuje v útočném pásmu, ale Toronto se úspěšně brání.

58:29
    Z levého rohu nahodil kotouč na branku Abdelkader, ale Bernier dokázal kotouč udržet u levé tyčky.

58:22
    Tatar se pokusil vystřelit po obtočení branky a to se mu také povedlo, ale Bernier zasáhl levým betonem.

58:15
    Franson se pokusil založit útok, ale nakonec celá jeho snaha končí zakázaným uvolněním.

57:32
    Toronto se v posledních střídáních pouze brání a zatím drží remízový výsledek.

57:10
    Z levé strany vystřelil z nouze Dacjuk a branku přestřelil.

56:30
    Rielly vyhazuje kotouč na zakázané uvolnění. Toronto se brání aktivnímu Detroitu.

56:10
    Z otočky to zkusil na levém kruhu Nyquist, ale branku těsně minul.

55:42
    Toronto hraje ale velmi opatrně, Detroit to má v útočném pásmu velmi těžké.

55:02
    Detroit nadále zůstává aktivnější. Závěr utkání bude velmi zajímavý.

54:28
    Detroit právě vstřelil branku!
    Detroit ze zvýšené aktivity vyrovnává. Smith našel z pravého rohu před brankou JUSTINA ABDELKADERA, který střelou pod lapačku Berniera uspěl. Asistence: Brendan Smith.

54:00
    Toronto se dopouští zakázaného uvolnění. Tlak Detroitu se stále zvyšuje.

53:45

53:31
    Nyquist nahodil kotouč na branku z velkého úhlu, ale Bernier střelu vyráží.

53:24
    Bernier je dnes jedním z nejlepší hráčů svého týmu. Tentokrát si připsal další úspěšný zákrok.

53:00
    Od modré čáry zkusil vystřelit Kronwall, ale jeho rána trefila jen stínícího Bertuzziho.

52:30
    V obranném pásmu Toronta se ke kotouči dostal McClement a vyhodil kus černé gumy opět k brance Howarda.

52:12
    Domácí nezačala přesilovou hru moc dobře, když se kotouč dostal k brance Howarda.

51:45
    Detroit bude hrát přesilovou hru. Van Riemsdyk se provinil hákováním a Detroit má velkou šanci na vyrovnání.

51:20
    Bude se vylučovat na straně Toronta. Detroit má výhodu.

50:42
    První lajna Detroitu operovala v útočném pásmu, ale do zakončení se dostat nedokázala.

50:00
    Na řadu přišla krátká přestávka, aby si mohli brankáři vyměnit strany.

49:10
    Detroit začíná mít herní převahu. Dočkáme se vyrovnání?

48:22
    Tatar dojížděl vyhozený kotouč, ale Bernier vyjel daleko ze své branky a odehrál kotouč do bezpečí.

47:33
    Od modré čáry vystřelil Kronwall, jehož pokus se od zadního mantinelu odrazil zpět před branku na hůl Glendeninga, který pohotovou dorážkou Berniera překonat nedokázal.

46:50
    Alfredsson se mohl dostat do zakončení, ale Lupul se úspěšně zapojil do defenzívy a vypíchl mu kotouč.

46:07
    Ke střele přes obránce se dostal na levém kruhu Lupul, ale Howard dokázal zasáhnout vyrážečkou.

45:40
    Detroit se snaží kombinovat v útočném pásmu, ale nedaří se mu dostat do zakončení.

45:00
    Na Detroit nyní čeká velmi těžká práce.

44:41
    Toronto právě vstřelilo branku!
    Toronto se dostává do vedení. Od modré čáry vystřelil Phaneuf, jehož pokus tečoval před brankou TYLER BOZAK, jenž tak nasměroval kotouč do branky. Asistence: Dion Phaneuf.

44:35
    Howard si připisuje další úspěšný zákrok, když kryje střelecký pokus Gardinera od modré čáry.

43:56
    Rychlé přečíslení Detroitu ukončilo postavení mimo hru.

43:01
    Od modré čáry zkusil štěstí Phaneuf, ale branku těsně minul.

42:17
    Howard nahozený kotouč od Kulemina raději přikryl.

42:03
    Ve třetí třetině se hraje opravdu velmi opatrně. K vidění ještě nebyla žádná vážnější střela.

41:34
    Kotouč se ocitl na střídačce Toronta. Hra je plná nepřesností.

40:52
    Detroit se snaží tvořit hru.

40:17
    Miller nahodil kotouč před branku z pravého kruhu. Bernier raději kus černé gumy zalehl.

40:01

Hokejisté jsou již připraveni na třetí třetinu.

Druhá třetina končí výsledkem 1:1. Do vedení se dostal ve 34. minutě Detroit, když se dokázal prosadit Alfredsson. Torontu se ale povedlo v poslední minutě vyrovnat, když dokázal Howarda překonat Van Riemsdyk. Jak nakonec utkání dopadne, se rozhodne až ve třetí třetině. Ta začne přibližně v 21:44.

Střely na branku: 27 – 18.

40:00

39:59
    V poslední vteřině měl dobrou možnost ještě Zetterberg, ale jeho střela šla do míst, kde byl připravený Bernier.

39:23
    Toronto po skončení přesilové hry srovnává. JAMES VAN RIEMSDYK se dostal k dorážce své vlastní střely a ze vzduchu poslal kotouč pod horní tyčku. Howard s touto střelou nemohl nic dělat. Asistence: Phil Kessel, Dion Phaneuf.

39:10
    Howard dalším dobrým zákrokem drží těsně vedení Detroitu. Van Riemsdyk se dostal na brankovišti k odraženému kotouči, ale střelou po ledě neuspěl.

38:58
    Glendening odvedl v oslabení velmi dobrou práci pro svůj celek, když se dokázal dostat s kotoučem do útočného pásma a tam ho několik sekund podržel u mantinelu.

38:38
    Z pravého kruhu vystřelil Raymond a Howard musel předvést velmi dobrý zákrok, aby střelu vyrazil.

38:27
    Toronto je natlačené v útočném pásmu.

37:34
    Detroit se osvobozuje. Toronto bude muset založit útok od své branky.

37:23
    Hra byla nakonec z hlavní části přerušena kvůli vyloučení Kindla, který zalehl v obranném pásmu kotouč. Toronto tak bude hrát 2 minuty přesilovou hru.

37:23
    Velký závar před brankou Detroitu dokázali domácí ve zdraví přečkat, když Howard skvělým zákrokem zabránil brance po střele Bozaka. Hra je přerušena a následuje komerční přestávka.

37:00
    Od modré čáry vystřelil Gardiner, jehož pokus vyrazil Howard pouze před sebe, kde se o nepřesnou dorážku postaral Kessel.

36:26
    Čtvrtá lajna Toronta dokázala dostat kotouč do středního pásma.

36:02
    Detroit je stále natlačen v útočném pásmu. Toronto je pod silným tlakem.

35:36

35:03
    Bernier pomáhá Torontu skvělými zákroky. Zetterberg našel před brankou Dacjuka, který střelou po ledě nedokázal překonat mága v brance hostí.

34:30
    Detroit mohl vyhrávat o dvě branky. Cleary se dostal za hostující obranu a ujížděl sám na Berniera, kterého kličkou do forhendu nepřekonal. S dorážkou neuspěl ani Tatar.

34:14
    Alfredsson zahrál vysokou holí a hra je přerušena. Vhazovat se bude ve středním pásmu.

33:45
    Toronto se hned na začátku oslabení osvobozuje.

33:36
    Detroit bude hrát přesilovou hru. McClement zasáhl holí do obličeje Zetterberga a dostává trest na 2 minuty.

33:30
    Detroit se hned dostal do další slibné šance. Z vrcholu levého kruhu vystřelil zápěstím Miller, jehož pokus dokázal Bernier zastavit.

33:14
    Detroit otevírá skóre dnešního Winter Classic. Domácí se prosazují v přečíslení dva na jednoho, když Zetterberg našel DANIELA ALFREDSSONA, který s pomocí brusle poslal kotouč do branky. Asistence: Henrik Zetterberg, Brendan Smith.

32:36
    Na levém kruhu se dostal k odraženému kotouči Kadri, který se střelou dlouho neotálel a vystřelil těsně vedle pravé tyče.

31:33
    Kronwall nastřelil kotouč na branku z pravé strany, ale brankář Toronta nemusel zasahovat. Kotouč pouze proletěl brankovištěm.

31:07
    U střídačky Toronta je upravována ledová plocha. Hra je na chvíli přerušena.

31:02
    Kindl nahodil od modré čáry kotouč na branku a donutil Berniera k dalšímu zákroku.

30:47
    Komerční přestávka.

30:31
    Toronto se snaží přerušit tlak Detroitu. Momentálně se dopustilo zakázaného uvolnění.

29:48
    Detroit je v posledních chvílích aktivnějším týmem.

29:19
    Tatar se šikovně dostal přes Riellyho do zakončení, ale Bernier dokázal jeho střelu po ledě vyrazit.

28:58
    Andersson se pokoušel něco vymyslet za brankou Berniera, ale nakonec byl o kotouč obrán.

28:18
    Detroit se dopouští zakázaného uvolnění.

27:39
    Hra je v posledním střídání velmi nepřesná, hraje se převážně ve středním pásmu.

26:45
    Do zajímavé pozice pro střelu se dostal Nyquist, jenž se uvolnil v rohu kluziště a nabruslil si před branku, odkud trefil jen rameno klečícího Berniera.

26:29
    Při reklamní přestávce je upravována ledová plocha. Sněžení je stále husté.

26:29
    Následuje komerční přestávka.

26:21
    Na pravé straně dostal v útočném pásmu Toronta mnoho prostoru McClement, který si mohl sjet do středu a vystřelit bekhendem, ovšem vystřelil vedle levé tyče.

26:00
    V posledních střídáních oba celky otevřely svojí hru a k vidění bylo pár slibných situací.

25:32
    Toronto se dostalo do přečíslení dva na jednoho. Celou situaci se rozhodl vyřešit Kessel, který střelou z pravého kruhu poslal kotouč do Howarda.

24:43
    Na druhé straně odvedl velmi dobrou práci Dacjuk, který si udělal prostor a střelou bekhendem se pokusil překonat Berniera, ale ten se štěstím zasáhl vyrážečkou.

24:27
    Howard si připisuje velmi důležitý zákrok. K odražené střele Lupula se dostal před brankou Kadri, který už střílel do odkryté branky. Howard se ale dokázal po střele natáhnout a vyrážečkou ji vyrazil.

23:30
    Od modré čáry vystřelil tvrdě Lashoff, jenž trefil jen připraveného Berniera.

23:23
    Přes obránce zkusil vystřelit Dacjuk, ale Bernier zasahuje betonem.

23:06
    Detroit se dopustil postavení mimo hru.

22:24
    Z pravého kruhu vystřelil zápěstím Tatar, ale Bernier dokázal jeho pokus vyrazit.

21:35
    Do útočného pásma se dostal po pravé straně Alfredsson, jenž se poté snažil najít před brankou Abdelkadera, ale ten se ke kotouči nedostal.

21:01
    Franson střelou od modré čáry branku minul.

20:43
    Toronto začalo tuto třetinu velmi aktivně a drží se v útočném pásmu.

20:15
    Clarkson se dostal ke střele z levého kruhu, Howard si připisuje první zákrok v této třetině.

20:01

Hokejisté již přichází na ledovou plochu.

První třetina je u konce. Branku jsme v ní neviděli, když se hokejisté obou celků nedokázali dostat do nějaké vyložené šance. Velký vliv na tom má určitě silné sněžení, které hráčům na kombinacích mnoho nepřidá. Druhá třetina začne přibližně v 20:32.

Střely na branku: 13 – 5.

20:00

19:40
    Na druhé straně se zkusil bekhendem prosadit Van Riemsdyk, ale branku těsně minul.

19:00
    Ke střele z mezikruží se zničehonic dostal Miller, ale Berniera nepřekonal.

18:21

18:03
    Bertuzziho střela z pravého kruhu byla zablokována.

17:52
    Povedlo se to až nyní Dacjukovi. Detroit kombinuje v útočném pásmu.

17:26
    Detroitu se nedaří dostat zpět do útočného pásma.

17:04
    Toronto se po silném tlaku Detroitu osvobozuje.

16:45
    Tatar našel na modré čáře Kindla, který střelou příklepem branku těsně minul.

16:21
    Detroit bude hrát druhou přesilovou hru v utkání. Za držení je vyloučen na 2 minuty Phaneuf.

15:20
    Cleary se pokoušel projít podél pravého mantinelu, ale tam se mu do cesty postavil Franson, jenž dokázal vybojovat kotouč.

14:39
    Zatím jsme mnoho šancí neviděli. Hraje se velmi bojovný hokej.

14:13
    Toronto se při snaze dostat rychle do útočného pásma dopustilo postavení mimo hru.

13:21
    Na druhé straně se málem do šance dostal Kulemin, ale ten selhal při zpracování přihrávky.

13:04

13:03
    Vteřinu před koncem přesilové hry se do šance dostal Cleary, který nedokázal z velké blízkosti přehodit ležícího Berniera.

12:30
    Torontu se podařilo vyhodit kotouč k brance Howarda. Domácí musí znovu zakládat útok.

12:02
    Detroit se při zakládání útoku dopustil zakázaného uvolnění.

11:41
    Od modré čáry vystřelil nebezpečně Zetterberg, ale Bernier dokázal jeho pokus betonem vyrazit.

11:18
    Z levého kruhu zkusil štěstí Alfredsson, ale Bernier vyráží.

11:04
    Detroit bude hrát přesilovou hru. Lupul tvrdě krosčekoval Eavese a je vyloučen na 2 minuty.

11:04
    Na ledové ploše mezitím zůstal ležet Eaves.

11:04
    Kindl našel rozjetého Clearyho, který z pravého kruhu trefil branku, ale Bernier dokázal úspěšně zasáhnout.

10:38
    Ve středním pásmu se dostal ke kotouči Gardiner a hned po přejetí modré čáry vystřelil. Howard jeho střelu udržel na své hrudi.

10:07

10:07
    Zetterberg se pokoušel dostat do zakončení z pravé strany, ale nakonec byl o kotouč připraven.

9:53
    Dacjuk si ve středním pásmu pomohl ve středním pásmu vysokou holí a hra je tedy přerušena.

9:18
    Toronto vyhazuje kotouč na zakázané uvolnění.

9:10
    Na druhé straně se dostal do zakončení Alfredsson, který poslal kotouč do lapačky Berniera.

8:59
    Kadriho pokus přes obránce dokázal zablokovat jeden z bránicích hráčů.

8:39

8:10
    Kronwall se dostal na modré čáře k puku a zkusil vystřelit z dálky na Berniera. Ten nakonec zasahovat nemusel.

7:52
    Detroit se opět osvobozuje. Torontu se přesilová hra vůbec nedaří.

7:25
    Do hry se zapojuje Bernier, který zastavuje vyhozený kotouč z pásma Detroitu.

7:07
    Kessel obdržel na modré čáře přihrávku, dostal se do útočného pásma a z pravého kruhu vyslal střelu přesně do hrudi připraveného Howarda.

6:52
    Detroit se hned na začátku oslabení osvobozuje.

6:39
    Hned po vyloučení následuje komerční přestávka.

6:39
    Toronto bude hrát první přesilovou hru v utkání. Za krosček totiž putuje na trestnou lavici na 2 minuty Abdelkader.

6:36
    Van Riemsdyk se dostal podél levého mantinelu do útočného pásma, kde z levého kruhu branku těsně přestřelil.

5:25
    Toronto se dopouští zakázaného uvolnění.

5:10
    Tatar se šibalsky snažil obtočit okolo branky a zasunout kotouč k tyče branky Berniera, který si však tuto situaci pohlídal a kotouč vyrazil.

4:41
    Zatím sledujeme hru převážně ve středním pásmu. Ani jeden tým se nedokáže udržet v útočném pásmu.

3:58
    Po pravém křídle se do útočného pásma Toronta dostal Kessel, který se dostal až ke střele, kterou Howard bez problémů zastavil.

3:36
    Dacjuk nahodil kotouč do středního pásma, ale následně se k němu probít nedokázal.

2:48
    Kronwall se pokoušel nahodit kotouč na branku, ale ten mu nakonec utekl do středního pásma.

2:22
    Ledová plocha je po krátké době hry upravována.

2:22
    Z pravého kruhu se dostal ke střele Tatar, ale jeho pokus dokázal Bernier v poklidu přikrýt.

1:41
    Zatím je k vidění mnoho nepřesností. Zcela určitě za to může zasněžená plocha.

1:04
    Do slibné pozice pro střelu se dostával Van Riemsdyk, ale tomu se kotouč zasekl ve sněhu a nedokázal ideálně zakončit.

0:39
    Další akce Detroitu končí postavením mimo hru.

0:12
    Detroit se hned v úvodu dostal do útočného pásma, ale Bernier zasahovat nemusel.

00:01

Vše je připraveno k zahájení utkání. To bude provázet sněžení.

Čekají nás poslední formality před začátkem utkání. Těmi jsou státní hymny Kanady a USA.

Hráči se už prohánějí po ledové ploše.

Hokejisté Detroitu i Toronta jsou již připraveni k nástupu na ledovou plochu.

Hráči stále zůstávají v kabinách. Ledovou plochu je potřeba pořádně připravit.

Rolby připravují hrací plochu na začátek utkání. Podle předpovědi by mělo sněžit i v průběhu utkání.

Utkání začne o pár minut později, jelikož bude probíhat předzápasový program.

Momentálně na Michigan Stadium končí předzápasové rozbruslení, které provázelo silné sněžení.

Detroit Red Wings: Howard (Mrázek) – Kronwall, DeKeyser, Kindl, Quincey, Smith, Lashoff – Zetterberg, Dacjuk, Bertuzzi – Abdelkader, Alfredsson, Eaves – Miller, Andersson, Tatar – Nyquist, Glendening, Cleary

Toronto Maple Leafs: Bernier (Reimer) – Gunnarsson, Phaneuf, Franson, Gardiner, Rielly, Ranger – Van Riemsdyk, Bozak, Kessel – Raymond, Kadri, Lupul – Kulemin, McClement, Clarkson – D'Amigo, Holland, Orr

Rozhodčí: O'Halloran, Pochmara – Driscoll, Shewchyk.

Michigan Stadium

Místem dnešního zápasu bude Michigan Stadium, kde se bude útočit na rekord v nejvyšší návštěvě hokejového zápasu, když se do takzvaně "Velkého domu" může vejít až 109 901 fanoušků.

Toronto se v posledních utkáních dostává do velmi dobré formy a získává pravidelně body. Generálka na Winter Classic se Torontu vyvedla na výbornou, když na vlastním ledě porazilo Carolinu jednoznačně 5:2. Toronto má na svém kontě stejně bodů jako Detroit, ale v Atlantické divizi se nachází na příčce páté, ve Východní konferenci na místě sedmém. Kdyby se dnes podařilo Torontu vyhrát, tak se dostane na rozdíl dvou bodů právě před Detroit.

Nejproduktivnější hráč – Phil Kessel

Phil Kessel zcela jasně vede kanadské bodování svého celku, když jako útočník první lajny získává body s velkou pravidelností. Momentálně má na svém kontě útočník amerického občanství sedmatřicet bodů za dvacet vstřelených branek a sedmnáct asistencí.

Detroitu se v generálce na dnešní zápas nedařilo podle představ, když Rudá Křídla nestačila na Nashville, kterému na jeho ledě podlehla v poměru 4:6. V brance se po zranění objevil Jimmy Howard, který by měl být v brance i dnes. Detroit se v Atlantické divizi nachází na čtvrtém místě a ve Východní konferenci mu patří příčka s pětačtyřiceti body příčka šestá.

Nejproduktivnější hráč – Henrik Zetterberg

Kapitán Detroitu má na svém kontě odehraných třicet zápasů, když se teprve před dvěma zápasy vrátil zpět do sestavy Detroitu po zranění zad. Svým bodovým ziskem ale vede týmové statistiky, když má na svém kontě třiatřicet bodů za dvanáct vstřelených branek a jednadvacet asistencí.

Přeji krásný večer všem hokejovým fanouškům a hlavně fanouškům kanadsko-americké NHL. Na dnešní den se hokejová veřejnost opravdu velmi těšila, jelikož se v zápase zvaném Winter Classic utkají pod širým nebem hokejisté Detroitu Red Wings a Toronta Maple Leafs. Nechme se tedy překvapit, zda-li bude velké očekávání od tohoto zápasu naplněno.

Úvodní vhazování je naplánováno na 19:00. Sledujte náš podrobný textový přenos.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 19:00.

Jan Šlapáček

Branky a nahrávky: 34. Alfredsson (Zetterberg, Smith), 55. Abdelkader (Smith) – 40. Van Riemsdyk (Kessel, Phaneuf), 45. Bozak (Phaneuf), rozh. náj. Bozak

Rozhodčí: O'Halloran, Pochmara – Driscoll, Shewchyk

Diváci: 105 491