Sevilla – Getafe 3:0 (kon.) | Barcelona – Elche 4:0 (kon.) | Osasuna – Espanyol 1:0 (kon.)
Real Sociedad – Ath. Bilbao 2:0 (kon.)
Sevilla FC
3:0 (1:0)
Getafe CF
Neděle 05.01.2014, 12:00 • Estadio Ramón Sánchez Pizjuán, Sevilla • Španělská LaLiga

Máme u konce jednostranné utkání. Sevilla nedala Getafe šanci, za tři branky v síti hostí bere tři body. Nejprve v 34. minutě otevřel brankový účet utkání Machín, po poločase přidal v 55. minutě druhou branku utkání Bacca a nakonec vše v 77. minutě jako správný kapitán uzavřel Rakitič. Já se s Vámi pro dnešek loučím a u dalšího přenosu na viděnou! (14:01:12)

90+2

90+2
    León stejně jako před pár minutami netrefuje branku.

90+2
    Šanci přímého kopu dostávají taky hosté po faulu Marina.

90+1
    Rakitič nasměroval míč přímo do náruče Moyi.

90
    Lisandro López vidí žlutou kartu po šlapáku na Cokea.

89
    Míč se po výkopu Bety dostal až k Moyouvi, ten dostal také šanci předvést své kopací dovednosti.

88
    Kapitán Getafe León z přímého kopu přestřeluje branku.

87
    Sudí ještě rovná hráče ve zdi a řeší různé strkanice.

86
    Před vápnem fauloval Cristóforo Lafitu, přímý kop pro hosty.

85
    K míči se po delší době dostali hosté, můžou za to poděkovat špatnému pasu na Cristófora od Fazia.

84
    Při napadání Sarabia podkopl Cokea.

83
    Finální střídání tohoto utkání, Piotr Trochowski nahrazuje Stephana Mbiu.

82
    Tuto standardní situaci bude opět zahrávat Rakitič, Moyá vyskakuje nejvýše.

81
    Míč si vzal pod svá křídla opět Rakitič, ale jeho centr našel jen hlavu Borji, který raději zahrál na roh.

80
    Kapitán hostí León podkopl zezadu Baccu, další přímý kop pro domácí.

79
    Do postavení mimo hru zahrál Rakitič signál na Baccu.

78
    Přímý kop domácích bude po faulu Marica Rakitič.

77
    Sevilla právě vstřelila branku!
    Situaci dva na jednoho dobře vyřešili Bacca s IVANEM RAKITIČEM, prvně jmenovaný poslal míč před prázdnou branku a chorvatský záložník neměl problém míč uklidit na správné místo!