Toronto – NY Rangers 1:7 (kon.) | Montreal – Ottawa 3:4 (po pr.) | NY Islanders – Carolina 2:3 (kon.)
Buffalo – New Jersey 2:1 (kon.) | Florida – Nashville 5:4 (2:1 po s.n.) | St. Louis – Columbus 6:2 (kon.)
Dallas – Detroit 1:5 (kon.) | Minnesota – Washington 5:3 (kon.) | Arizona – Philadelphia 3:5 (kon.)
Los Angeles – Vancouver 3:1 (kon.) | Pittsburgh – Winnipeg 6:5 (kon.)
Pittsburgh Penguins
6:5 (0:2, 4:3, 2:0)
Winnipeg Jets
Neděle 05.01.2014, 19:00 • Consol Energy Center, Pittsburgh • NHL

59:59
    Little trefuje horní tyč! A puk se od ní odráží do ochranné sítě.

59:01
    Hosté to zkoušejí v šesti. Probíhá poslední minuta třetí třetiny.

52:38
    Pittsburgh právě vstřelil branku!
    A Pittsburgh jde opět do vedení! Crosby vyhrál v útočném pásmu vhazování a Kunitz posunul kotouč na modrou odkud pálil MATT NISKANEN, který čistým průstřelem prostřelil hostujícího brankáře. Asistence: Olli Maatta a Chris Kunitz.

48:29
    Teď udělal Byfuglien velkou chybu. Neal vystřelil od modré a Montoya dokázal zakročit proti jeho střele pravým betonem, ale na dorážejícího EVGENI MALKINA už hostující brankář nestačil. Asistence: James Neal.

39:43
    Winnipeg právě vstřelil branku!
    A opět před koncem třetiny se hosté dostávají do vedení. EVANDER KANE našel zcela volný puk v před brankovém prostoru s bekhendovou střelou zavěsil. Asistence: Mark Scheifele a Michael Frolík.

37:31
    A je vyrovnáno! EVANDER KANE se dostal do samostatného úniku a povedeným bekhendovým blafákem vyrovnává skóre na 4:4. Bez asistence.

36:06
    Domácí v plném počtu a ihned se ženou do útočné třetiny.

34:06
    Malkin (PIT) dostává dvě minuty za hákování.

31:38
    Pittsburgh si bere své vedení zpět a to zásluhou hned několika hráčů. Malkin získal kotouč za brankou a z levého kruhu poslal přesnou přihrávku na zcela volného JUSSIHO JOKINENA, který z mezikruží zavěsil pod horní tyč. Asistence: Evgeni Malkin a Brooks Orpik.

26:02
    Tak tady na zimním stadionu v Pittsburghu se roztrhl pytel s góly. Nyní se prosazují hosté a vyrovnávají na 3:3. Autorem branky je BLAKE WHEELER. Asistence: Bryan Little.

24:59
    Neuvěřitelné! Během necelé minuty Pittsburgh otáčí utkání ve svůj prospěch. Nyní se opět prosadil stejný střelec a to JAMES NEAL který si připisuje dnes druhou branku. Bez asistence.

24:25
    Krásná přesilovková kombinace. Letang získal puk na modré čáře a krásným pasem našel zcela volného JAMESA NEALA, který z levého kruhu trefuje malou mezírku mezi brankářem a tyčkou. Asistence: Kris Letang a Sidney Crosby.

24:12
    Wheeler (WPG) dostává dvě minuty za podražení.

21:06
    To je krásný začátek druhé třetiny. EVGENI MALKIN dostal přesnou přihrávku a z levého kruhu vystřeli přímo pod lapačku Montoya. Asistence: Jussi Jokinen.

19:56
    Těsně před koncem první třetiny se ještě dokázal prosadit MARK SCHEIFELE, který dostal krásnou přihrávku do mezikruží odkud vystřelil z první a trefil přesně pravý horní růžek Fleuryho branky. Asistence: Evander Kane a Zach Bogosian.

18:38
    Byfuglien (WPG) dostává dvě minuty za nedovolené bránění.

16:52
    Byfuglien (WPG) a Engelland (PIT) dostávají dvě minuty za hrubost.

16:52
    Bylo nařízeno trestné střílení pro Pittsburgh.

14:17
    Niskanen (PIT) dostává dvě minuty za držení.

12:41
    Byfuglien (WPG) dostává dvě minuty za vražení na hrazení a domácí mají další příležitost na srovnání.

09:22
    Adams (PIT) dostává dvě minuty za nedovolené bránění. Hosté mají před sebou první přesilovku.

06:17
    Pardy (WPG) dostává dvě minuty za podražení a domácí mají tak možnost vyrovnat v přesilové hře.

01:47
    A hosté jdou po necelých dvou minutách do vedení. Jokinen našel zcela volného JACOBA TROUBU, který zakončoval střelou do odkryté branky. Fleury byl bezmocný. Asistence: Olli Jokinen a Adam Pardy.

Adam Soukup

Branky a nahrávky: 22. Malkin (Jokinen), 25. Neal (Letang, Crosby), 25. Neal, 32. Jokinen (Malkin, Orpik), 49. Malkin (Neal), 53. Niskanen (Maatta, Kunitz) – 2. Trouba (Jokinen, Pardy), 20. Scheifele (Kane, Bogosian), 27. Wheeler (Little), 38. Kane, 40. Kane (Scheifele, Frolík)

Pittsburgh Penguins: Fleury (Zatkoff) – Scuderi, Letang, Orpik, Engelland, Niskanen, Maatta – Gibbons, Crosby, Kunitz – Neal, Malkin, Jokinen – Vitale, Sutter, Pyatt – Adams, Sill, Glass
    Winnipeg Jets: Montoya (Pavelec) – Pardy, Byfuglien, Enstrom, Trouba, Bogosian, Stuart – Wheeler, Little, Ladd – Frolík, Scheifele, Kane – Setoguchi, Jokinen, Thorburn – O'Dell, Wright, Tangradi

Rozhodčí: Furlatt, L'Ecuyer – Driscoll, Cameron