Vladivostok – Čerepovec 4:1 (kon.) | Chabarovsk – Atlant 2:3 (1:2 po s.n.) | Novokuzněck – Petrohrad 3:2 (kon.)
Novosibirsk – Jaroslavl 3:1 (kon.) | Čeljabinsk – CSKA Moskva 3:1 (kon.) | Magnitogorsk – Riga 6:2 (kon.)
Ufa – Lev 1:5 (kon.) | Nižněkamsk – HC Slovan 4:3 (po pr.) | Viťaz – Chanty-Mansijsk 3:4 (2:3 po s.n.)
Dynamo Moskva – Jekatěrinburg 3:2 (kon.) | Kazaň – Barys 1:2 (kon.) | N.Novgorod – Omsk 5:3 (kon.)
po s.n. (1:2)
Amur Chabarovsk
2:3 (1:1, 0:0, 1:1 - 0:0)
Atlant Moskevská oblast
Úterý 07.01.2014, 07:00 • Platinum Arena Zolotoj • KHL

65:00
    V samostatných nájezdech zvítězil tým Atlant Moskevská oblast.

Rozhodující nájezd si připisuje KONSTANTIN MAJOROV, který v samostatných nájezdech uspěl hned ve dvou případech. Druhý gól je nakonec vítězný.

Na druhé straně neuspěl Junkov, který také zkoušel propálit brankáře mezi betony, a Atlant tak vítězí.

Majorov propálil Jarvinena mezi betony.

Majorov přesným zásahem ke vzdálenější tyčce srovnává.

Jako první jel Junkov a střelou k pravé tyčce dává gól.

64:48
    Tak ještě se bude vylučovat. Na dvě minuty za podražení odchází na trestnou lavici Trubačov (ATL).

51:50
    Atlant právě vstřelil branku!
    MAXIM VELIKOV srovnává podobně jako v první třetině jeho spoluhráč Niskala. Dostal přihrávku na modrou čáru, puk se štěstím udržel v pásmu a poté pálil. Kotouč možná ještě někdo tečoval, nakonec zapadl pod horní tyčku, Jarvinen se jen ohlédl.
    Asistence: Andreas Engqvist.

49:07
    Vyloučen Arťuchin (ATL) na dvě minuty za nedovolené bránění. Síly na ledě se tak srovnají.

48:50
    Chabarovsk právě vstřelil branku!
    Galimov rozehrál zpoza branky na svého spoluhráče, ten se ale nechal obehrát Korotkovem, který následně přihrál zcela volnému ALEXANDRU JUNKOVI, jenž číhal před brankou. Domácí hokejista měl dost času si promyslet, co udělá a nakonec se štěstím propasíroval puk mezi brankářovy betony. Docela tvrdá rána pro Atlant.
    Asistence: Jevgenij Korotkov.

48:06
    Vyloučen Smurov (CHA) na dvě minuty za hákování.

47:25
    Michnov objel branku a dostal se až před Jarvinena, v lepším zakončení mu zabránil neposlušný puk, který mu ujel z hokejky. To je velká škoda pro hostující tým, kdyby hráč puk trefil tak, jak si přál, pravděpodobně by dal gól.

36:58
    Přesilovku si zahrají i hosté. Za podražení odjíždí na dvě minuty na trestnou lavici Smurov (CHA).

34:10
    Vyloučen Majorov (ATL) na dvě minuty za podražení.

29:01
    Vyloučen Šiškanov (CHA) na dvě minuty za držení.

28:39
    Vyloučen Trubačjov (ATL) na dvě minuty za nedovolené bránění.

21:46
    Vyloučen Radulov (ATL) na dvě minuty za hákování. Půl minuty pro Chabarovsk přesilovka pět na tři.

20:14
    Vyloučen Haataja (ATL) na dvě minuty za vysokou hůl.

10:46
    Vyloučen Korotkov (CHA) na dvě minuty za hákování.

08:18
    Michnov nabruslil zpoza branky až před brankáře, bekhendem však Jarvinena překonat nedokázal, ten předvedl výborný zákrok a vyražený puk následně odpálili jeho spoluhráči.

06:39
    Odpověď hostů na sebe nenechala dlouho čekat. JANNE NISKALA sebral kotouč, nabruslil si na modrou čáru, odkud poslal tvrdou ránu na bránu a propálil vše, co mu stálo v cestě. Puk skončil nad pravým betonem domácího brankáře.
    Asistence: Konstantin Kolcov.

05:04
    Domácí jdou do vedení. Korotkov vystřelil z levé strany na branku, Galimov střelu vyrazil před sebe k zcela volnému a nehlídanému ALEXANDRU JUNKOVI, který si puk následně zpracoval a střelou přesně pod horní tyč nedal brankáři šanci.

Petr Frömel

Branky a nahrávky: 6. Junkov (Korotkov), 49. Junkov (Korotkov) – 7. Niskala (Kolcov), 52. Velikov (Engqvist), rozh. náj. Majorov

Amur Chabarovsk: Jarvinen (Murygin) – A. Loginov, Bykov, Sedunov, V. Loginov, Ježov, Bilalov, Teslenko, Terjajev – Tarasov, Šiškanov, Stěpanov – Korotkov, Lugin, Junkov – Krikunov, Smurov, Klimčuk – Dubinin, Abramov, Kopijenko.
    Atlant Moskevská oblast: Galimov (Borisov) – Niskala, Batyršin, Aťušov, Rukavišnikov, Novopašin, Velikov, Stepanov – Kablukov, Haataja, Kolcov – Engqvist, Majorov, Radulov – Michnov, Trubačjov, Sošnikov – Arťuchin, Levitsky, Kadejkin.

Rozhodčí: Bulanov, Ravodin – Lazarev, Chubykin.

Diváci: 7 100