Olomouc – Bohemians - NE 4:10 (kon.) | Ne – Židenice 14:0 (kon.) | Jihlava – ELITE PRAHA 3:8 (kon.)
FBS Olomouc
4:10 (1:4, 1:3, 2:3)
FbŠ E.P. Bohemians
Sobota 11.01.2014, 17:00 • SH Čajkaréna Olomouc • ČEZ Extraliga žen

Dnešní utkání je ukončeno a tři body za vítězství si připisují FbŠ pipni.cz Bohemians. Střely na branku v poslední části byly v překvapivém poměru 19:8, ale na vyrovnání to nestačilo. To je pro dnešek vše a někdy příště zase na počtenou. (18:50:51)

Dnešní utkání sledovalo 75 diváků.

60:00

59:12
    Bohemians právě vstřelilo branku!
    Desátou branku Bohemians a druhou v dnešním utkání přidává GABRIELA ŽŮRKOVÁ. Asistence: Iveta Hyršlová.

58:19
    Olomouc právě vstřelila branku!
    Asi poslední branku domácích v dnešním utkání vstřelila po samostatném úniku JITKA OHÁŇKOVÁ, která tak snižuje na 4:9. Bez asistence.

58:01
    Domácí hráčky dostávají Bohemians pod tlak.

56:16
    Konečně domácí dokázali přesilovou hru využít. Třetí branku Olomouce vstřelila TEREZA REIMEROVÁ. Asistence: Lucie Machů.

55:56
    A znovu vyloučeny hostující hráčky, Iveta Hyršlová se provinila sekáním a odsedí si tak dvě trestné minuty.

53:11
    Po třech asistencích si GABRIELA ŽŮRKOVÁ připisuje i autorství branky. Asistence: Adéla Bočanová.

52:53
    Překvapivou střelu Kamínkové dokázala na poslední chvíli vytáhnout Brunclíková.

50:37
    Hostující hráčky vstřelili již osmou branku, autorkou je DAGMAR SURÁ. Asistence: Katarzyna Chełstowska.

50:25
    Hosté hrají v plném počtu.

48:25
    Opět vyloučení na straně hostí, tentokráte Andrea Vojnarová na 2 minuty za hrubost.

46:01
    Starečková má svůj den. Předvádí jeden hezčí zákrok za druhým.

41:58
    Domácí brankářka opět vychytala Surou.

40:01

Favoritky dnešního utkání nadále potvrzují svou roli a přidaly další tři branky. Poměr střel za prostřední část utkání je ovšem mnohem více vyrovnaný a to 7:10.

40:00

39:59
    Domácí hráčky si na závěr třetiny vytvořily tlak, ale bez brankového úspěchu.

Nikol Kuncová

Branky a nahrávky: 12. Kamínková, 30. Čechovská (Oháňková), 57. Reimerová (Machů), 59. Oháňková – 4. Bočanová (Žůrková), 6. Hyršlová, 7. Surá (Nguyen), 8. Bočanová (Žůrková), 28. Vavrečková (Černá), 30. Bočanová (Žůrková), 31. Satýnková (Nemravová), 51. Surá (Chełstowska), 54. Žůrková (Bočanová), 60. Žůrková (Hyršlová)

FBS Olomouc: Starečková – Pavlíková, Vysloužilová, Podešvová – Reimerová, Sklenářová, Oháňková, MAchů, Kamínková, Zamazalová, Čechovská, Minarčíková, Lišková
    FbŠ E.P. Bohemians: Brunclíková (Christianová) – Vavrečková, Chełstowska, Černá, Burdová – Hyršlová, Nguyen, Žůrková, Nemravová, Surá, Šmídová, Poláková, Vojnarová, Satýnková, Jarešová, Bočanová

Rozhodčí: Tomáš Podlesný a Martin Petřík