Prievidza – Michalovce 5:3 (kon.) | SR 18 – Prešov 2:5 (kon.) | Lipt. Mikuláš – Trnava 6:0 (kon.)
Topoľčany – Spišská N. Ves 0:5 (kon.) | Pov. Bystrica – Bardejov 1:7 (kon.) | Detva – Senica 4:1 (kon.)
HC Topoľčany
0:5 (0:0, 0:4, 0:1)
HK Spišská Nová Ves
sk Středa 15.01.2014, 17:30 • Zimný štadión Topoľčany • 1. liga (SR)

Je tu koniec! Domácim sa ani v záverečnej tretine nepodarilo skórovať a tak si hosťujúci brankár domov odnáša čisté konto a Spišská Nová Ves zaslúžené 3 body. Ja vám ďakujem za pozornosť a prajem pekný zvyšok večera. (19:39:10)

60:00

59:54
    Kucirko ešte v závere našiel pred bránou Skalického ale ten opäť Hippíka neprekonal dnes mu šťastena proste nepraje.

58:38
    A je tu ďalšie vylúčenie 2 minúty za príliš veľa hráčov na ľadovej ploche si odpyká Tomáš Gonda.

57:55
    Svoju šikovnosť predviedol Cútt preštrikoval sa obranou domácich ale Hippíka neprekonal

57:33
    Miloš Bystričan 2 minúty podrazenie.

57:04
    V oslabení zaútočili aj hostia strielanú prihrávku Ihnaťa tečoval Skalický ale Hippíkovu bránu prestrelil

56:04
    Ďalšie vylúčenie na strane hostí 2 minúty za podrazenie si odpyká Dávid Džerenga.

56:01
    Hostia v plnom počte.

55:36
    Vylučovať sa bude na oboch stranách zhodne po 10 minútach za nešportové správanie dostali Ivan Raček a Pavol Gurčík.

55:30
    Domáci hrajú v plnom počte.

54:01
    Nedovoleným bránením v hre sa previnil Adrían Hoffman a odsedí si 2 minúty na trestnej lavici.

53:30
    Denis Šimurka 2 minúty držanie.

53:20
    Azda najkrajší zákrok večera predviedol Hippík, potom čo Smotrila dostal prihrávku od Rojkoviča do poloodkrytej brány domáci brankár fantasticky zasiahol vyrážačkou.

52:41
    Spišská Nová Ves dala gól!

Nakoniec sme sa po množstve šancí dočkali gólu aj v tretej tretine. M.Findurovej strele sa najlepšie pred bránou zorientoval Cútt našiel voľného ROMANA IHNAŤA a ten pohotovo zakončil popod ležiaceho Hippíka. Asistencie: Radovan Cútt, Michal Findura.

52:32
    Hostia dobrým napádaním opakovane kazia rozohrávku domácich.

51:30
    Hippík vykorčuloval z brány aby rozohral to mu však úplne nevyšlo a takmer ho strelou od červenej prekvapil Cútt.

50:56
    Škovira zachytil rozohrávku domácich natiahol na seba obranu a prihral Ihnaťovi ten, ale strelou z prvej Hippíka neprekvapil