Prievidza – Michalovce 5:3 (kon.) | SR 18 – Prešov 2:5 (kon.) | Lipt. Mikuláš – Trnava 6:0 (kon.)
Topoľčany – Spišská N. Ves 0:5 (kon.) | Pov. Bystrica – Bardejov 1:7 (kon.) | Detva – Senica 4:1 (kon.)
HC Topoľčany
0:5 (0:0, 0:4, 0:1)
HK Spišská Nová Ves
sk Středa 15.01.2014, 17:30 • Zimný štadión Topoľčany • 1. liga (SR)

58:38
    A je tu ďalšie vylúčenie 2 minúty za príliš veľa hráčov na ľadovej ploche si odpyká Tomáš Gonda.

56:04
    Ďalšie vylúčenie na strane hostí 2 minúty za podrazenie si odpyká Dávid Džerenga.

55:36
    Vylučovať sa bude na oboch stranách zhodne po 10 minútach za nešportové správanie dostali Ivan Raček a Pavol Gurčík.

54:01
    Nedovoleným bránením v hre sa previnil Adrían Hoffman a odsedí si 2 minúty na trestnej lavici.

53:30
    Denis Šimurka 2 minúty držanie.

45:41
    Na trestnú lavicu po menšej potýčke s Káčerom mieri Branislav Cvengroš na 10 minút za nešportové správanie.

44:07
    Domáci sa už tešili z využitej presilovky avšak rozhodca im hneď radosť prekazil pretože vylúčil Ivana Račeka za nedovolené bránenie v hre.

42:33
    Adrián Hoffman 2 minúty podrazenie.

42:20
    Richard Smotrila 2 minúty podrazenie.

37:31
    Ďalšie vylúčenie tento krát na strane domácich Miloš Bystričan si odpyká 2 minúty za nebezpečnú hru so zdvihnutou hokejkou.

31:15
    Domáci si zahrajú ďalšiu presilovku keď sa zdržovaním hry previnil hosťujúci brankár Pavol Smik. Trest za neho odsedí Branislav Cvengroš.

21:19
    Ihneď po buly sa faulom previnil aj Rastislav Barčák posedí si 3 minúty za podrazenie.

21:10
    Hneď na začiatku tretiny si domáci zahrajú presilovku. Peter Findura mieri na trestnú lavicu za vrazenie na mantinel.

16:10
    Presilovku si tento krát zahrajú hostia. Dušan Chromý si posedí na trestnej lavici na dve minúty za krosček.

09:06
    Prvú presilovku zápasu si zahrajú domáci potom čo sa faulom previnil Juraj Kucirko a odsedí si 2 minúty za držanie hokejky protihráča.

Danny

Branky a nahrávky: 28. Cútt (Škovira, Smotrila), 30. M.Findura (Ihnaťo, P.Findura), 31. Cútt (M.Findura, Rojkovič), 39. Koky (Škovira, Smotrila), 53. Ihnaťo (Cútt, M.Findura)

HC Topoľčany: Hippík – Guričan, Kutňanský, Chromý, Bystričan, Kolník, Sluka, Kasana – Tvrdík, Drahovský, Káčer – Šimurka, Mihálik, Barčák – Raček, Dobrý, Košecký – Chlapovič
    HK Spišská Nová Ves: Smik – Rojkovič, P.Findura, Gurčík, Cvengroš, Džerenga, Hoffman – M.Findura, Cútt, Ihnaťo – Škovira, Koky, Smotrila – Kucirko, Skalický, Ištocy – Gonda

Rozhodčí: Novák – Kovalík, Synek