Jaroslavl – N.Novgorod 1:4 (kon.) | Čerepovec – Kazaň 1:2 (kon.) | Viťaz – Atlant 1:2 (kon.)
CSKA Moskva – Novosibirsk 3:2 (2:1 po s.n.) | Petrohrad – Dynamo Moskva 6:3 (kon.) | Riga – Novokuzněck 4:3 (po pr.)
HC Slovan – Chabarovsk 3:2 (kon.) | Lev – Vladivostok 4:1 (kon.)
SKA Petrohrad
6:3 (2:0, 3:1, 1:2)
Dynamo Moskva
Středa 15.01.2014, 16:30 • Ice Palace • KHL

59:51
    Petrohrad právě vstřelil branku!
    Je definitivně rozhodnuto. ILJA KOVALČUK vybojoval kotouč za vlastní bránou, párkrát obkroužil pásmo a střelou před celé hřiště trefuje prázdnou bránu. Bez asistence.

59:00
    A hosté to zkouší bez gólmana!

57:51
    Dinamo právě vstřelilo branku!
    Utkání možná dostává nový náboj! Perfektní spolupráce zakončená střelou do prázdné brány. Kotouč putoval po ose přes Babenka na Kokareva, který ho naservíroval přesně na hůl ALEXEJE CVETKOVA, který pohotově zakončuje. Asistence: Denis Kokarev, Jurij Babenko

57:19
    Pestuško vypálil od modré čáry nechytatelný projektil, avšak trefuje pouze břevno!

55:32
    Panarin (PET) si vysloužil dvě trestné minuty a půjde si odpočinout do boxu časoměřičů. Provinil se hákováním.

Dnešní utkání sleduje 12295 diváků.

52:43
    A další vyloučení na straně Petrohradu, za hákování si jde na dvě minuty odpočinout Jurij Alexandrov (PET). Za protesty ještě obdržel 10 minutový osobní trest.

51:10
    Obrovský tlak domácích. Do šance se nejprve dostal opět Ketov, ale jen o pár centimetrů minul pravý horní růžek, následně byl v akci Červenka, toho ale vychytal Lazušin.

49:08
    Ve stejný okamžik vyloučeni dva hráči, na každé straně jeden. Za hosty je to Graňák (DMS) – 2 minuty za hákování a za domácí Panarin (PET), 2 minuty za sekání.

48:28
    Ketov se dvakrát dostal do vyložené šance! Nejprve se dral k dorážce, puk ale netrefil přesně a skončil v rohu kluziště, odkud do obránci vyhodili do středního pásma. Tam se touše opět ujal Ketov, zavezl ho do útočného pásma, prokličkoval se až před Lazušina, avšak ani na podruhé ho nepřekonal.

43:53
    A je sníženo! Nenápadná akce končí brankou! LEO KOMAROV si sjel do pravého kruhu, dostal přesnou přihrávku a bezchybně umístil kotouč do horního levého růžku. Asistence: Maxim Pestuško

43:34
    Další vyloučení, tentokrát na straně domácích. Ilja Kovalčuk (PET) vyloučen na dvě minuty.

42:33
    A také z toho vzešel trest, a ne zrovna malý. Martins Karsums (DMS) dostává 5 minutový trest a k tomu také 20 minutový osobní trest do konce utkání.

41:02
    Hra je nakonec přerušena, Roman Červenka (PET) si připisuje i negativní body, obdržel dvě minuty za hákování.

38:28
    Ještě tu máme jedno vyloučení, dvě minuty na trestné lavici si odsedí Cvetkov (DMS).

34:20
    Martensson (PET) obdržel dvě minuty za držení hole.

32:03
    Dochází ke střídání hostujících brankářů, Šaryčenkova nahradí Lazušin.

32:03
    Ledová sprcha pro Dinamo, SKA dává už pátou branku! Po pěkné sólo akci se prosazuje VADIM ŠIPAČOV! Bez asistence.

31:46
    Čudinov pálil od modré, avšak trefil jen tyč. K následné dorážce se dostal TONY MARTENSSON a v klidu doklepl puk do brány. Asistence: Maxim Čudinov, Patrick Thoresen

30:44
    Třicetivteřinovka Romana Červenky! Jedna akce už byla zmíněna, avšak další dvě byly ještě o něco nadějnější! Nejprve mohl po křižné přihrávce zakončovat do prázdné brány, avšak puk netrefil. Následně pálil přibližně ze dvou metrů z dorážky, trefil ale jen dobře postaveného Šarynčenka.

27:56
    Domácí nabídnutou přesilovku využívají! Kovalčuk našel křižnou přihrávkou v pravém kruhu opět dobře postaveného ROMANA ČERVENKU a ten střelou pod víko dostává domácí opět do dvoubrankového vedení! Asistence: Ilja Kovalčuk, Viktor Tichonov

26:48
    Hostující brankář Šaryčenko vyhodil puk mimo hřiště a dostává dvě minuty za zdržování hry.

24:36
    Další vyloučení na straně domácích, Mortensson obdržel 2 minuty za nedovolené bránění.

23:26
    To, co se dalo očekávat, je tady, Dinamo snižuje! Od úvodu třetiny tlačilo a konečně se jim podařilo vstřelit branku, navíc po velmi pěkné kombinaci. Filip Novák s Mosaljovem si dvakrát vyměnili puk a DENIS MOSALJOV pěknou střelou z pravého kruhu propálil vše, co mu stálo v cestě. Asistence: Filip Novák

20:29
    Ve stejný okamžik vyloučen dva hráči, na každé straně jeden – Kalinin 2 minuty za krosček a Komarov 2 minuty za nedovolené bránění. BUde se hrát ve čtyřech.

17:52
    Vyloučení na straně domácích, dvě minuty obdržel Pestuško (DMS) za hákování.

17:05
    Z ničeho nic je tu druhá branka domácích! Čudinov vletěl do útočného pásma, sebral na modré puk, obešel dva obránce a u pravé tyčky našel nikým nehlídaného ROMANA ČERVENKU a ten puk v klidu dorazil za bezmocného Šarynčekova. Asistence: Maxim Čudinov, Tony Martensson

15:45
    Karpov se řítil sám domácího gólmana, snažil se zakončit bekhendovou kličkou, avšak na Jožovův beton byl krátký!

10:36
    A přeci domácí přesilovku využívají! Thoresen nahazoval od modré čáry a TONY MARTENSSON ho bez porblému usměrnil za Šaryčenka do odkyrté brány. Asistence: Patrick Thoresen, Kevin Dallman

09:01
    Počet hráčů na ledě se vyrovná, Soin (DMS) dostává dvě minuty za hákování.

07:22
    Thoresen (PET) si vykoledoval dvě trestné minuty za sekání a Dinamo má k dispozici další přesilovou hru.

01:13
    První vyloučení zápasu, dvě minuty za hákování obdržel Čudinov (PET).

Tomáš Hála

Branky a nahrávky: 11. Martensson (Thoresen, Dallman), 18. Červenka (Čudinov, Martensson), 28. Červenka (Kovalčuk, Tichonov), 32. Martensson (Čudinov, Thoresen), 33. Šipačov, 60. Kovalčuk – 24. Mosaljov (Novák, Pestunov), 44. Komarov (Pestuško), 58. Cvetkov (Kokarev, Babenko)

SKA Petrohrad: Ježov (Salák) – Kalinin, Dallman, Čudinov, Kutějkin, Alexandrov, Rjasenkij, Judin – Kovalčuk, Ketov, Šipačov – Tichonov, Kučerjavenko, Panarin – Martensson, Thoresen, Červenka – Malyšev, Ponikarovskij, Barabanov
    Dynamo Moskva: Šaryčenkov (Lazušin) – Novák, Graňák, Derljuk, Mironov, Jalasvaara, Solovjov, Barancev, Korjagin – Volkov, Pestuško, Komarov – Sojin, Babenko, Kokarev – Cvetkov, Karsums, Karpov – Pestunov, Mosaljov, Kvapil

Rozhodčí: Belov, Gusev – Misjur, Raming

Diváci: 12295