Montreal – Washington 0:5 (kon.) | Tampa – Colorado 5:2 (kon.) | Columbus – Buffalo 2:5 (kon.)
Winnipeg – Toronto 5:4 (po pr.) | Dallas – Pittsburgh 3:0 (kon.) | Los Angeles – Anaheim 0:3 (kon.)
San Jose – Minnesota 3:2 (po pr.) | New Jersey – NY Rangers 3:7 (kon.) | Detroit – Florida 4:5 (0:1 po s.n.)
po s.n. (0:1)
Detroit Red Wings
4:5 (0:1, 3:0, 1:3 - 0:0)
Florida Panthers
Neděle 26.01.2014, 23:00 • Joe Louis Arena, Detroit • NHL

54:46
    Detroit si zahraje přesilovou hru. Marcel Goc (FLA) dostává dvě minuty za napadení. Na vyloučení: 4-4.

46:21
    Florida si zahraje přesilovku. Justin Abdelkader (DET) dostává za sekání dvě minuty. Na vyloučení: 4-3.

40:00
    Souběžně se sirénou dostává dvě minuty Justin Abdelkader (DET) za nedovolené bránění. Na vyloučení: 3-3.

38:24
    Sudí nyní spočítali Bergenheimovi všechny prostesty i s úroky. Útočník Floridy dostává dvě minuty za sevření puku rukou. Na vyloučení: 2-3.

36:30
    No, skutečně je mi záhadou, proč je nyní za podražení vyloučen Sean Bergenheim (FLA), když mu Brendan Smith celou dobu držel hokejku. Nicméně střelec jediného prozatimního gólu Floridy dostává dvě minuty. Na vyloučení: 2-2.

32:48
    Vyloučení na straně Detroitu. Za faul loktem dostává Jonathan Ericsson (DET) dvě minuty. Na vyloučení: 2-1.

24:47
    Hráči Detroitu se dotknuli puku. Jonathan Ericsson (DET) odchází na trestnou lavici na dvě minuty za hákování. První přesilovka pro Pantery. Na vyloučení: 1-1.

17:55
    První přesilová hra zápasu. Za hru vysokou holí dostává dvě minuty Marcel Goc (FLA). Na vyloučení: 0-1.

Tomáš Lysý

Branky a nahrávky: 29. Nyquist (Franzén), 30. Alfredsson (Smith, Lashoff), 39. Sheahan (Tatar, Eaves), 54. Tatar (Sheahan, Jurčo) – 2. Bergenheim (Kulikov, Waaver), 50. Winchester (Gilbert), 55. Shore (Fleischmann, Campbell), 57. Boyes (Campbell), rozh. náj. Bjugstad

Detroit Red Wings: Gustavsson (Mrázek) – Kronwall, Ericsson, Quincey, DeKeyser, Lashoff, Smith – Nyquist, Cleary, Abdelkader – Franzén, Helm, Alfredsson – Jurčo, Sheahan, Tatar – Miller, Glendening, Eaves. Trenér: Mike Babcock.
    Florida Panthers: Thomas (Clemmensen) – Campbell, Gilbert, Olsen, Jovanovski, Kulikov, Weaver – Fleischmann, Bjugstad, Upshall – Bergenheim, Gomez, Boyes – Huberdeau, Goc, Winchester – Matthias, Shore, Hayes. Trenér: Peter Horachek.

Rozhodčí: 6 Francis Charron, 2 Mike Hasenfratz – 70 Derek Nansen, 96 David Brisebois