Slavia – Havlíčkův Brod 7:0 (kon.) | Hr. Králové – Žďár n/S 4:3 (kon.) | Olomouc – Warriors Brno 5:3 (kon.)
Kladno – Ústí n/L 8:2 (kon.) | Třinec – Havířov 11:2 (kon.)
HC Olomouc
5:3 (0:0, 4:1, 1:2)
HCM Warriors Brno
Neděle 26.01.2014, 11:30 • Zimní stadion Olomouc. Kapacita: 5.300 míst. • ELIOD extraliga mladšího dorostu

52:56
    Síly na ledě se vyrovnají, protože domácí tým hrál v šesti, a tak dostává domácí střídačka dvouminutový trest za špatné střídání, který odsedí Jan Beier (OLO).

51:50
    Na trestnou lavici míří Filip Roubal (WAB), který si odsedí dvě minuty za napadení.

37:51
    Přesilovou hru však budou hrát hosté, protože je na dvě minuty vyloučen Jan Beier (OLO) za faul kolenem.

31:47
    Brno bude hrát svou třetí přesilovou hru v utkání, když je na dvě minuty vyloučen Jan Beier (OLO) za hrubost.

26:46
    Ihned po skončení první přesilové hry Brna následuje druhá, protože za faul kolenem je na dvě minuty vyloučen Miroslav Skopal (OLO)

24:39
    Teď budou mít Warriors dokonce svou první přesilovou hru, protože na dvě minuty za hákování je vyloučen Libor Janků (OLO).

21:48
    Další vyloučení na straně Brna. Za držení je na dvě minuty na trestnou poslán David Petlák (WAB).

17:00
    Mora bude hrát další přesilovou hru, protože zcela zbytečně v útočném pásmu Brna fauloval Vojtěch Malý (WAB), jenž je vyloučen na dvě minuty za vražení.

12:26
    Mora bude hrát dlouhou přesilovku proti třem! Za zdržování hry je totiž vyloučen na dvě minuty hostující Tomáš Jurnečka (WAB).

11:57
    Je tu druhé vyloučení na brněnské straně, když na dvě minuty za napadení putuje na trestnou Vojtěch Malý (WAB).

05:06
    Mora bude hrát první přesilovou hru v utkání, když na dvě minuty za hákování je vyloučen Jonáš Růžička (WAB).

Jan Matúš

Branky a nahrávky: 23. Zabloudil (Dajčar), 30. Janků (TS), 35. Hajšman (Horký), 39. Janků (Mader), 45. Urban M. (TS) – 28. Heinrich (Paulík), 43. Roubal, 58. Heinrich

HC Olomouc: Schejbal (Urban T.) – Beutl (C), Štreit, Janků, Dajčar, Piska, Mader, Holiš, Murla – Hubáček, Horký, Hajšman, Urban M., Skopal, Podlaha, Spatharis, Wolf, Zabloudil, Beier, Husták.
    HCM Warriors Brno: Dufek M. (Januš) – Petlák, Jurnečka, Kuchař, Rafaj, Haman (C), Padrnos, Zelinka – Říčka, Kůst, Macháň, Blaško, Jedlička, Heinrich, Roubal, Růžička, Paulík, Dufek O., Kunst, Malý.

Rozhodčí: Bičan – Dopitová, Nekvapil