Slavia – Havlíčkův Brod 7:0 (kon.) | Hr. Králové – Žďár n/S 4:3 (kon.) | Olomouc – Warriors Brno 5:3 (kon.)
Kladno – Ústí n/L 8:2 (kon.) | Třinec – Havířov 11:2 (kon.)
HC Olomouc
5:3 (0:0, 4:1, 1:2)
HCM Warriors Brno
Neděle 26.01.2014, 11:30 • Zimní stadion Olomouc. Kapacita: 5.300 míst. • ELIOD extraliga mladšího dorostu

57:47
    Michal Horký jel již zcela sám na Dufka, ale se svým zakončením trefil břevno brněnské klece.

57:01
    Warrior Brno právě vstřelili branku!
    Schejbal vyrazil střelu od modré přímo na hůl ALEŠE HEINRICHA, který již neměl problém vstřelit puk do zcela odkryté brány Olomouce, a vstřelit tak svou druhou branku v utkání. Bez asistence.

53:13
    Po střele jednoho z brněnských hráčů zachytil Schejbal puk až před svou brankovou čárou!

52:56
    Síly na ledě se vyrovnají, protože domácí tým hrál v šesti, a tak dostává domácí střídačka dvouminutový trest za špatné střídání, který odsedí Jan Beier (OLO).

51:50
    Na trestnou lavici míří Filip Roubal (WAB), který si odsedí dvě minuty za napadení.

46:02
    Kůst předložil puk před prázdnou klec Paulíkovi, kterého však vychytal svým zákrokem Schejbal.

44:34
    Olomouc právě vstřelila branku!
    MARTIN URBAN s přehledem proměňuje své trestné střílení, když překonal Dufka svou bekhendovou kličkou, a naděluje tak Brnu "bůra".

44:34
    Další trestné střílení na straně Olomouce! Tentokráte byl ve svém úniku faulován Martin Urban.

42:05
    Tak teď se musí Schejbal pod svou maskou hodně červenat. FILIP ROUBAL dokázal získat puk na polovině kluziště, odkud jej vystřelil na olomouckou bránu a k překvapení všech končí puk v sítí! Bez asistence

38:40
    Mora vstřelu gól v oslabení! Poslední obránce Brna udělal na modré obrovskou hrubici a k puku se dostal LIBOR JANKŮ, jenž uháněl sám na Dufka, na kterého zkusil zcela totožnou kličku, jako u trestného střílení a i na podruhé vyšla olomouckému útočníkovi jeho finta. Asistence: Filip Mader.

37:51
    Přesilovou hru však budou hrát hosté, protože je na dvě minuty vyloučen Jan Beier (OLO) za faul kolenem.

34:09
    Horký nahrál před bránu, kde byl DOMINIK HAJŠMAN, jenž se pokusil nejdříve puk uklidit po ledu, ale Dufek jej vyrazil svým betonem zpět na hůl olomouckého útočníka, jenž si udělal jednu otočku a následně poslal puk do pravé šibenice brněnské brány. Asistence: Michal Horký.

31:47
    Brno bude hrát svou třetí přesilovou hru v utkání, když je na dvě minuty vyloučen Jan Beier (OLO) za hrubost.

29:55
    LIBOR JANKŮ si nádherně vykoupal Dufka v jeho bráně, když udělal kličku do forhendu a zakončoval puk do odkryté části brány. Bez Asistence

29:55
    Mora bude mít trestné střílení! Mader našel krásnou přihrávkou za obranou najíždějícího Janků, který byl následně ve svém úniku podražen.

27:37
    Brno využívá přesilovou hru! Paulík najel z levé strany na Schejbala, který jeho následnou střelu vyrazil před sebe a puk se poté odrazil před zcela volného ALEŠE HEINRICHA, jenž sice na dvakrát, ale přece trefil zcela prázdnou bránu Olomouce. Asistence: Lukáš Paulík.

26:46
    Ihned po skončení první přesilové hry Brna následuje druhá, protože za faul kolenem je na dvě minuty vyloučen Miroslav Skopal (OLO)

26:10
    Po střele Petláka od modré, byl puk již před prázdnou klecí Olomouce, ale Beutl jej dokázal odklidit před dotírajícím Roubalem.

25:47
    Do ještě lepší pozice se po přihrávce od Hustáka dostal Hajšman, ale jeho střelu vyrazil nádherným zákrokem Dufek.

24:39
    Teď budou mít Warriors dokonce svou první přesilovou hru, protože na dvě minuty za hákování je vyloučen Libor Janků (OLO).

22:59
    Mora využívá přesilovou hru! Dajčar dostal přihrávku na modrou, kde měl spoustu prostoru se rozmyslet co z pukem udělá a nakonec přihrál před bránu MATĚJI ZABLOUDILOVI, jenž tečoval puk do odkryté části brány. Asistence: Tomáš Dajčar.

21:48
    Další vyloučení na straně Brna. Za držení je na dvě minuty na trestnou poslán David Petlák (WAB).

17:00
    Mora bude hrát další přesilovou hru, protože zcela zbytečně v útočném pásmu Brna fauloval Vojtěch Malý (WAB), jenž je vyloučen na dvě minuty za vražení.

12:26
    Mora bude hrát dlouhou přesilovku proti třem! Za zdržování hry je totiž vyloučen na dvě minuty hostující Tomáš Jurnečka (WAB).

11:57
    Je tu druhé vyloučení na brněnské straně, když na dvě minuty za napadení putuje na trestnou Vojtěch Malý (WAB).

05:06
    Mora bude hrát první přesilovou hru v utkání, když na dvě minuty za hákování je vyloučen Jonáš Růžička (WAB).

Jan Matúš

Branky a nahrávky: 23. Zabloudil (Dajčar), 30. Janků (TS), 35. Hajšman (Horký), 39. Janků (Mader), 45. Urban M. (TS) – 28. Heinrich (Paulík), 43. Roubal, 58. Heinrich

HC Olomouc: Schejbal (Urban T.) – Beutl (C), Štreit, Janků, Dajčar, Piska, Mader, Holiš, Murla – Hubáček, Horký, Hajšman, Urban M., Skopal, Podlaha, Spatharis, Wolf, Zabloudil, Beier, Husták.
    HCM Warriors Brno: Dufek M. (Januš) – Petlák, Jurnečka, Kuchař, Rafaj, Haman (C), Padrnos, Zelinka – Říčka, Kůst, Macháň, Blaško, Jedlička, Heinrich, Roubal, Růžička, Paulík, Dufek O., Kunst, Malý.

Rozhodčí: Bičan – Dopitová, Nekvapil